Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alvászavar vagy valami más állhat fenn? fórum

Alvászavar vagy valami más állhat fenn? (tudásbázis kérdés)


11. msblair17 (válaszként erre: 9. - D7ba7bf7ff)
2013. szept. 22. 19:10
Igyekezni fogok és köszönöm szépen a segítséged! :))
2013. szept. 22. 14:47

szörnyű rémálmaim voltak

kipakoltam én is s a tv-t

lefekvés előtt nyugtató illóolajoztam

9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 8. - Msblair17)
2013. szept. 22. 14:36

Ha sok stressz van az életedben, akkor nem lehetsz kiegyensúlyozott. Ez az első.


A második: oldanod kell a stresszt azzal, hogy szép, csendes dolgokkal veszed körül magad és nem szapulod, bünteted örökké magad.

8. msblair17 (válaszként erre: 7. - D7ba7bf7ff)
2013. szept. 22. 14:27
És hogyan tudnék mindezen segíteni?! Sok stressz van az életemben a suli miatt leginkább, de igyekszem pozitívan gondolkodni. Emellett kiegyensúlyozottnak érzem magam az élet bármely területén.
7. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 5. - D7ba7bf7ff)
2013. szept. 22. 11:59
Ja, és mivel ez egy lelki tartalom, gondolati-érzelmi energia is egyben, ami először álom formájában jelenik meg, később betegségekben. De csak akkor ha továbbra sem foglalkozol magaddal, mindenféle szemetet nézel, eszel, félsz, szorongsz, gerjeszted magad. Elvileg a magunkon végzett lelki munka, terápia megszünteti egy idő után ezeket a jelenségeket. Az embernek nem kellene mindenféle szemetet összeálmodnia. Az csak egy elhanyagolt lélekre utal.
6. msblair17 (válaszként erre: 4. - 408020f45e)
2013. szept. 22. 11:52
Ebben látok némi igazságot, köszönöm a segítséget!
5. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Msblair17)
2013. szept. 21. 23:34
Rengeteg szemét van a tudatalattidban. Mivel magaddal nem foglalkozol, ezért álmodban tör elő az árnyékszemélyiséged.
4. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Msblair17)
2013. szept. 21. 23:02
Előfordulhat attól is, ha a szobádban, ahol alszol elektromos készülék marad áram alatt, esetleg még közel is van a fejedhez. Ha így van, teljesen áramtalanítani kell (tv, számítógép, video stb) mert az un. elektroszmog csinálhat ilyet.
2013. szept. 21. 22:15

Nem nézel sok horror vagy triller filmet?

Nekem régen akkor volt ilyen problémám, ha ilyen filmeket néztem. Utána megálmodtam őket. A férjem még most is felkelt, ha ilyen történik, pedig már ritkán nézek ilyen filmet.

2013. szept. 21. 22:14

Idegesség, fáradtság, kimerülés, stressz.


Nagyjából ennyi.


Akkor van gond, ha visszatérő, ugyanazok a rémálmaid vannak, akkor javaslom az orvos látogatását :D

2013. szept. 21. 22:03
Üdv mindenkinek. A következő lenne a problémám: sokszor tapasztalom azt, hogy miután már majdnem elaludtam rémálmaim vannak, amikre általában felébredek. Amikor pedig felébredek, nagyon szokott fájni a fejem. Körülbelül minden héten előfordul velem, és nem tudom mi lehet a gond velem. Valakinek van valami ötlete, hogy ez mi miatt lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook