Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alváslaboratórium vizsgálatról van valakinek tapasztalata? fórum

Alváslaboratórium vizsgálatról van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2017. máj. 17. 10:31
Szia! Én pár éve voltam ilyen vizsgálaton. Be kellett cuccolnom egy éjszakára a Honvéd kórházba, rámraktak valami kütyüt és aludni kellett. Másnapra kiértékelték, hogy lehet-e alvási apnoém, talán azt is nézték horkolok-e, de ebben nem vagyok biztos. Kitöltettek velem egy 100 kérdésből álló psichológiai tesztet is. Kellett volna járnom pszichológushoz, de nálunk helyben nem volt, Pesttől meg 80 km-re lakom, kicsit luxus lett volna heti 2x azért feljárni. Így abbamaradt a vizsgálódás és éltem tovább az egyre erősebb dormicumon és xaxaxon. Mígnem egyszer csak elmentem magán belgyógyászhoz (akkor már itt vidéken bejártam minden magán és nem magán "szakembert") és kiderült, hogy elég durva inzulinrezisztenciám van. Ahogy beállítottak a gyógyszerre és stabilizálódott a cukrom, láss csodát újra jól alszom. Hajnaltájt van hogy felébredek a cukoresésre, de legalább akkor tudom, hogy nem az altatóhoz, hanem a gyors szénhidráthoz kell nyúlnom.
1. Fedo
2017. máj. 13. 07:33
Érdeklódnék, hogy kinek van véleménye, tapasztalata az alváslabóri vizsgálatról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook