Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alvási rendellenesség fórum

Alvási rendellenesség (beszélgetős fórum)


2022. jan. 23. 18:01
Menj el egy jó reflex talpmasszőrhöz.Az anyukám is járt hozzá ( én is csak más problémával) és pár kezelés után átaludta az éjszakát pedig már a végkimerülés határán volt. Apukám is örül neki,hogy nem kelti fel minden éjjel.
8. Winter (válaszként erre: 6. - 820e00bff1)
2022. jan. 8. 08:19
És használ? Mit vettél észre?
7. Winter (válaszként erre: 5. - Zsotre)
2022. jan. 8. 08:18
Én már kb. 2 éve szedem. Nem csodaszer, de nagy részben használ.
6. 820e00bff1 (válaszként erre: 2. - Winter)
2022. jan. 8. 04:17
Èn is vettem egy dobozzal,meg fújós változatban is van.
5. zsotre (válaszként erre: 2. - Winter)
2021. dec. 16. 17:49

Köszönöm, utána járok.

És te ezt mióta szeded, lehet hosszú távon is vagy csak alkalmanként?

2021. dec. 16. 10:22
Citromfű tea nekem is nagyon sokat segített. Lefekvés előtt fél órával ittam egy bögrével(2 db filterrel), sokkal gyorsabban elaludtam tőle.
2021. dec. 16. 09:33
citromfű tea; B6 vitamin segíthet
2. Winter (válaszként erre: 1. - Zsotre)
2021. dec. 16. 09:21

Ezek a megrándulások gyakran előfordulnak abban az elalvás előtti fázisban.

Javaslom (tapasztalatból), hogy kezdj el szedni melatonin tablettát. Amikor beveszem este, kb. fél óra múlva, mint akit kiütöttek. Pedig korábban nekem is voltak gondjaim az elalvással.

2021. dec. 16. 09:12

Sziasztok!


Egy-két hete kezdődött nálam egy alvási probléma, ami miatt maga az elalvás nem megy. Ha véletlen sikerült elaludni, akkor nincs gond, jól alszom. Maga az elalvás pedig azért nem megy, mert mielőtt elaludnék, megrándul vagy a lábam vagy a kezem vagy pedig a fejem. Nem nagyon épp hogy észrevehető pl külső szemlélő által, de én pont abban a fázisban vagyok olyankor az alvásnak, hogy a legkisebb dolgokra is megébredek. Alvási myoclonus-ként találtam rá az interneten, vagy legalábbis ez áll a legközelebb hozzá.

Tapasztalt esetleg más is ilyet? Mi lehet erre a megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook