Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Alvás utáni hányinger fórum

Alvás utáni hányinger (beszélgetős fórum)

1 2
43. Ncilány (válaszként erre: 13. - Honeywald)
2011. jún. 7. 14:54
Oké.
2011. jún. 7. 09:49
Nekem akkor szokott ébredés után hányingerem lenni, ha nem alszom ki magam (szóval elég sokszor...).
2011. jún. 6. 23:12

az egész rokonság anyai ágon, és csak a nők epések. ja, meg apám felől nagyanyám.

azét akartam kérdezni mindeképen, mertha van valaki, aki ugyanilyen problémával küzdött, hátha tud okos megoldást, h ő mere ment el segítségért stb.. ilyenekre gondoltam. hja pedig mág mindig küzd, akor együtt keressük a megoldást és megosztjuk a tapasztalatokat

40. mamcili (válaszként erre: 34. - Honeywald)
2011. jún. 6. 22:59
Azt írod epések vagyunk? Ki?
39. mamcili (válaszként erre: 29. - Honeywald)
2011. jún. 6. 22:58

Sajnos sokszor ezeken az oldalakon csak találgatunk, hisz sokan nem vagyunk orvosok...

és mikor egyre többet írsz le, annál több dolgot tudunk meg...

nekem az alvás utáni rosszullét a vashiányomra emlékeztet,

míg mást a terhességre,

megint mást arra, hogy az emésztése vacakol...


tehát irány a házi orvosod, neki mond el mi van veled és ő kezdjen neki a dolgoknak, ha nem bízol benne, akkor keress egy másikat!

38. mamcili (válaszként erre: 26. - Honeywald)
2011. jún. 6. 22:54

[link]


esetleg még erre tudok gondolni...

37. mamcili (válaszként erre: 24. - Honeywald)
2011. jún. 6. 22:53

munkahelyemen estem össze orvosok által körülvéve, nem kellett hova menni :)


De szerintem az első utad feltétlen háziorvos és labor és Uh vizsgálat legyen...


Próbáld ki, ha nem vízszintesen, hanem felpócolva (lejtőn) alszol mi történik. A fejed legyen fennt...

(takarók párnák, stb segítségével készíts egy 10-15 fokos lejtőt...

vagy ajtódeszkát egyik végén alátámasztasz és arra teszel takarót)

36. lonix (válaszként erre: 31. - Honeywald)
2011. jún. 6. 22:43
Citromos viz is okozhatja.Csak zoldsegeket eszel?Hust,szenhidratot,tejtermekeket soha?Epe nem hiszem,mert az nem csak a du alvas utan jelentkezne,hanem a nap barmely szakaban.Es az pokoli gorccsel is jar.Figyeld meg mit eszel.Egyoldalu taplalkozas se jo.Ha nem pihened ki magad es tul faradt vagy az is okozhatja ezt.
35. Mannus20 (válaszként erre: 34. - Honeywald)
2011. jún. 6. 22:30
Értem.Szerintem ne igyál citromos vizet,reggel egyél egy kis sajtot valami pici zsiradékot,hogy kiürüljön az epehólyagod.Napközben többször is megteheted pl:2-3 óránként egy kis sajt vagy ilyesmi,(folyamatosan kiürül,felkelés után nem lesz dúrannásig tele talán nem lesz háynás meg rosszullét)próbáld ki hogy de ha ennyire kellemetlen azért kérdezz ki egy dokit, nehogy komolyabb dolog legyen. :)
34. honeywald (válaszként erre: 32. - Mannus20)
2011. jún. 6. 22:24
nem nem szúr semmim. de az tuti, ha hányok egy nap mert tele az epém, akkor egésznap jön belőlem,de minimum 10x, és akkor 2. után max már csak epe jön. epések vagyunk, de seki sincs rosszul délutáni alévás után...családból..
33. 9062bde989 (válaszként erre: 31. - Honeywald)
2011. jún. 6. 22:23
~~~~~~~
32. Mannus20 (válaszként erre: 26. - Honeywald)
2011. jún. 6. 22:22
Szerintem lehet,mert epegörcs az sokáig fennálló elég fájdalmas görcsös érzés,nem szokott szúrni kicsit a jobb oldalad?
31. honeywald (válaszként erre: 27. - Lonix)
2011. jún. 6. 22:21

iszom persze, citromos víz a nyerő nálam :)

rengeteg zöldség, gyümölcs. nálam szebb vérnyomása nem soknak van... tehát azzal sioncs szerencsére gond

30. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 26. - Honeywald)
2011. jún. 6. 22:20
Amíg nem diagnosztizálnak akámitől lehet.
29. honeywald (válaszként erre: 22. - Mamcili)
2011. jún. 6. 22:20

vashiány tünetei ezek: * sápadtság

* szédülés

* fáradtság

* hajhullás

* szellemi teljesítőképesség csökkenése.


nekem csak hányingerem vsan, de az több órás kínszenvedés

2011. jún. 6. 22:19
Nem tudom, nekem gyakran előjön,... mitől? fogalmam sincs, de ahogy jön, úgy megy, van amikor hetekig tart. Kellemetlen az biztos, az előttem említett vashiány lehet, hogy igaz, mert az többször van nekem.
27. lonix (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2011. jún. 6. 22:19
Elegendo folyadekot iszol napkozben?Vernyomasod nem alacsony?
26. honeywald (válaszként erre: 23. - Mannus20)
2011. jún. 6. 22:19
én évek óta diétázom.. fogytam is már. de mikr még nem diétáztam, akor is ezek voltak. de kész vagyok tőle annyira görcsölök és mozdulni se bírok. epének lehet ehhez köze?
25. Szöszykeh (válaszként erre: 21. - Honeywald)
2011. jún. 6. 22:18
nekem csak akkor van ha balon:/
24. honeywald (válaszként erre: 22. - Mamcili)
2011. jún. 6. 22:17

terhes tuti nem vagyok, mert nicns kitől :D :'(

vashiány? érdekes... honnan kezdjem? háziorvos? te holo voltál ezel a problémával?

23. Mannus20 (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2011. jún. 6. 22:17
Szia,egy időben én is olykor olykor lefeküdtem kaja után egy két órával,és utána hányingerem volt.Az egész napi étkezés mennyisége számít,hogy addig mit ettél aznap, elkezd emészteni a szervezet és nem tudja annyi idő alatt lebontani, sőt ilyenkor ez másfajta,mert alvás közben a "raktárakba" próbál pakolni a szervezet,ezért nem ajánlatos lefekvés előtt enni.Most én épp diétázom,és azóta nincs ilyen panaszom,de lehet hogy gyomorsav vagy többet kell inni stb...
2011. jún. 6. 22:16

Én ilyenről gyomorpanaszok esetén hallottam,

vagy fennlévő terhesség,

de előfordulhat vashiány esetén is.

Az utóbbi velem is előfordult, hirtelen felére zuhant vasszintemtől, hetekig szinte csak léteztem, de alig bírtam bármit tenni, mígnem egy doki teakúrát javasolt...

Érdemes lenne egy teljes vérvizsgálatot végeztetni,

esetleg terhességre gondolni,

ha az sem, akkor egy hasi UH-t megcsináltatnod, de indulj el vele valamerre.

2011. jún. 6. 22:15
de reggelente sosincs ien pont ezaz... amugy hason fekve, vagymind2 oldalon egyformán
20. 4a3af97442 (válaszként erre: 18. - Honeywald)
2011. jún. 6. 22:15

meg kéne kérdezned valami okosabbtól, h mi lehet??

majd megnézem a fiamnál is volt egy illető aki segített, megírom a nevét a másikba...

2011. jún. 6. 22:14
melyik oldaladon alszol?
2011. jún. 6. 22:13
nem tudom. gyomorsavam truti nicns, akkor állandóan marna.. de ez cxask görcsöl és hányingerem van állandoan, de csak a délutáni alvástól.. de utána órákig.
2011. jún. 6. 22:12

Sok gyomorsav szokott hányingert produkálni, lehet az lesz a gond!!

A vérnyomásod nem esik le alváskor, az nem csinálhat ilyet??

Figyeld, h mit ettél-ittál, talán meg lesz, h mi váltja ki!

16. e1641dee25 (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2011. jún. 6. 22:10
Jééé, ez nekem is gondot okoz, pedig olyan jól esne pihenni picit... vajon van ellenszer?
15. Katinkaboszi (válaszként erre: 6. - Megi04)
2011. jún. 6. 22:08

honnan tudod, hogy nem jó hányingerre egy jóképű orvos?:DDDDD

lehet ahogy meglátja, máris elmúlik Neki :)

14. Katinkaboszi (válaszként erre: 13. - Honeywald)
2011. jún. 6. 22:06

orvosnál nem jártál?


talán sok a gyomorsavad és attól vagy rosszul, próbálkozz :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook