Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alvás probléma fórum

Alvás probléma (beszélgetős fórum)


2012. jan. 29. 20:39
Szia! Hat nem tudom mi lenne a "jo" megoldas, de az biztos hogy 2 valasztasotok van: vagy minden este lefekteted a sajat helyen es ejszaka megy a maszkalas, vagy pedig rahagysz es mar este koztetek alszik el. Tenyleg nem tudom mit csinalnek! Volt mar nalunk is hogy velunk akart aludni, nem hagytuk, mind bevittuk es otthagytuk meg sirni is hagytuk, de csak par napig tartott es utana abbahagyta, de lehet ha akkor rahagyunk mar 3-an aludnank 1 agyban, de nalatok akkor mar majdnem 1 honapja tart.Szerintem csak nem kene kozetek tenni, probaljatok kitartoak lenni, vagy esetleg ha megoldhato vigyetek at az agyat a ti szobatokba de akkor valoszinu evekig fog tartani. Hat legyetek okosak!
5. Shyana (válaszként erre: 4. - Maja98)
2012. jan. 24. 13:09
sorházban lakunk és fent az emeleten vannak a hálószobánk. Az ablakok a kertre néznek. Szilveszteri petárdák meg tüzijátékok felzaklatták de azért nem gondoltam hogy ennyire. Nem tudom mit kéne csinálnom :(
4. maja98 (válaszként erre: 1. - Shyana)
2012. jan. 24. 13:07
Nagyon sajnálom, hogy így megijedt a kisfiad. Kertesházban vagy bérházban laktok. Már csak azért, mert ha kertesházban, akkor lehet, hogy az ablak előtt elmenő emberekre hiszi azt, hogy be akarnak menni. Esetleg redőnyt lehetne felszerelni, s mondani neki, hogy azon nem tudnak bejönni a bácsik, vagy hallottam olyat is, hogy valakihez betörtek éjszaka, s a gyerekek azután féltek elaludni, s utána a szüleikkel kialakítottak egy olyan "védelmi" rendszert, hogy kaptak a gyerekek egy "betörő űző sprayt", amivel minden este befújták a szobát, s a gyerekek keze ügyébe tették.
2012. jan. 24. 13:00
Beindult a képzelete és azért mond ilyeneket. Nekem a kislányom a függönyön lát bogarakat és azért nem hajlandó aludni. Túl lesz ezen is.
2012. jan. 24. 12:14
senki? :(
2012. jan. 24. 12:03

Sziasztok!


A segítségetekre lenne szükségem. A kisfiam születése óta külön szobába alszik és szerencsére sose volt gond az alvással. Délben is simán lefeküdt délben és aludt 2-3 órákat.

Szilveszter óta viszont ez teljesen megváltozott. Nem hajlandó egyedül aludni,rengetegszer felébred éjszaka,átjön hozzánk és egy hang nélkül lefekszik a földre és ott alszik tovább.

Délbe is csak mászkál,nem fekszik.

Amióta beszél azóta meg olyanokat mond hogy a bácsi bejön az ablakon és fél... honnan vesz ilyeneket?????? Még csak októberben múlt 2 éves. Ilyeneket meg senki nem mond neki

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook