Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alvajáró az 5 éves kislányom fórum

Alvajáró az 5 éves kislányom (beszélgetős fórum)


10. linus79 (válaszként erre: 7. - Mirtuszvirág)
2012. júl. 16. 10:37
köszönöm utána olvasok :-)
9. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Farkasne63)
2012. júl. 16. 10:28

kissé szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, mert nekem nem csak egy ágyban, egy helyen "jött elő" az alvajárásom.


Szerintem ez csak az alvási ciklus "tréfája" és nem kell vele foglalkozni

2012. júl. 16. 10:18

Kedves linius79!

Küldtem privátüzenetet, de nem tudom, megkapod-e, nem vagyok annyira jártas ezekben a fórumozásokban. Én azt javaslom, méressétek fel radiesztéziai szempontból a lakást, mert az alvajárás szerintem igazából azt jelzi, hogy a kislányod idegrendszere éjjel nem a helyzetnek megfeleően működik, valami izgatja, ennek pedig ez az alvajárás a következménye. Hiszen miért kellene egy gyereknek vagy bárki másnak éjjelente járkálni össze-vissza, ha egyébként meg alapvetően rendben van az egészsége? Szerintem nincs ok kétségbeesésre, viszont ennek oka van, s azt meg kell szüntetni. Én a földsugárzás(ok)nak nagy szerepet tulajdonítok az egészség megzavarásában, mert már magam is megtapasztaltam ezek káros hatását, és mióta sikerült ezt megszüntetni, rendeződtek a problémáim. Ha érdekelnek a részletek, vagy úgy gondolod, hogy segíthetek, a farkasne63@gmail.com címen elérhetsz. Egyébként javaslom neked is és minden a téma iránt érdeklődőnek a Bencze Ágnes-Marosi József párost, a honlapjukat, akik profik a szakmában. Jó egészséget mindenkinek!

2012. júl. 16. 10:08
2012. júl. 16. 10:07

Szia!

Ezt azért olvasd el. Itt tömören összefoglalják a dolgot. Nekem is az egyik rokonommal ez volt, de ő is kinőtte.

Szia

5. linus79 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2012. júl. 16. 10:01

köszönöm :-)

nálunk családba még nem volt ilyen ,ezért is féltem kicsit, mellettem alszik ezért is kelek fel minden egyes mozdulatára, reggel kérdezgetem de nem emlékszik rá

2012. júl. 16. 09:57
a lényeg, nem kell ébreszteni, hanem lassan és csendben visszavezetni az ágyához és betakargatni.
2012. júl. 16. 09:55
ja, és semmi baja nem lesz, nem esik le lépcsőn, semmi ilyen probléma nem lesz.
2012. júl. 16. 09:55

Ne aggódj, semmi betegség nincs a háttérben!!!


Én is alvajártam, még tinédzser koromban is.


Aggodalomra semmi ok!

2012. júl. 16. 09:53
kérlek akinek van ebbe tapasztalata kérem segitsen, elég gyakran elöfordul mostanában, tegnap éjszaka is felált és kiment az ajton, félek ha nem ébredek fel rá,valami komoly baja esik, mitöl lehet az ha valaki alvajáró? van valami betegség a háttérben? félek kicsit

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook