Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Álterhesség fórum

Álterhesség (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. márc. 2. 20:18
Sziasztok. Most tényleg, van olyan, hogy túl hamar csinálni a tesztet? pl az együttlét után mennyi időre érdemes? meg ha megjön rendesen és rá 3-4hónapra észlel valaki jeleket az mi lehet? főleg, hogy nem is szexelt senkivel...
64. lara_$
2010. márc. 15. 17:46

Helló! Nemsokára 15 éves vagyok, szűz, és a menzeszem mindig késik 1-2 hetet, soha nem rendszeres. Most viszont már 3 hónapja nem jött meg, nagyon aggódok!!! Lehetek álterhes? Vagy mi bajom lehet?

Előre is köszönöm, aki tud segíteni!!

63. starmama (válaszként erre: 25. - Zsebibaba27)
2009. febr. 26. 11:36
Csládtervezési tanácsadáson voltál már? Sokat tudnak segíteni. Én amikor teherbe akartam esni, elkezdtem a terhesvitamint szedni, + E vitamint+ C vitamint. Nekünk így jött össze.
2009. jan. 23. 20:32
sziasztok!Azt szeretnem megkerdezni,hogy lehet e az hogy 11-ik hetben a teszt nemutatna a terhesseget.Koszike
2008. júl. 9. 21:00

terhesség jelei most is. de a teszt olyan negativ mint a ház... lehet h még nem ágyazódott be?

nem tudom.. igyexem nem ezen agyalni

2008. júl. 8. 22:41
köszönöm :) kedves tőled :) köszönjük :) pusz
59. a5e77950a3 (válaszként erre: 58. - D6c649ab6f)
2008. júl. 8. 15:57
Szorítok!
2008. júl. 8. 15:48
sajna megjött, de azért reménykedem... hátha épp a 2 hetes nyaraláson sikerül igyexünk nem rágörcsölni :) késett pár hetet már nem tom nem most volt jopár honapja.... doki azt mondta: vszinű nem sikerült szegénykémnek beágyazodnia... de majd be fog! mert akarjuk... :) szeretnénk mindennél jobban
57. a5e77950a3 (válaszként erre: 56. - D6c649ab6f)
2008. júl. 8. 14:47
Szia!És mennyi időt késett?Dokinál voltál?Azóat megjött már?
2008. júl. 8. 14:42
én azt mondom a tesztekben ne bizzatok meg.......... 4 poz teszt után és no gyerek :D
55. anbene (válaszként erre: 54. - Anonimus20)
2008. júl. 3. 11:21
Szia! A jelekből ítélve tényleg állapotos, de mindenképpen csináljatok még 1 tesztet, ha negatív, menjetek el orvoshoz.
2008. máj. 27. 00:23
Sziasztok oriási problémám van a párommal védekeztünk de csak gumival a helyzet hogy minden jel arra utal hogy terhes lehet!Reggeli rosszul lét a mellei is mintha megduzzadtak volna és még állitja hogy érzékenyebbek is a kelleténél egyik nap még enyhe hőemelkedés is jelentkezet!De tesztet elvégeztünk miután nem jött meg neki ugy egy hete körülbelül ami azonban negativ lett.Most eltelt egy hét még mindig semmi és ujabb tesztet tervezünk.Igaz mondták egy teszt nem teszt elileg amivel végeztünk a beágyazodástol számitva 3 napos terheséget is kimutat azomban eddig a negativ eredmény ellenére minden jel a terheségre utal!Mi az esélye hogy a sok aggodalom váltota ki belöle ezeket amiér késik neki vagy lehet hogy mind ez más miatt van mert nagyon félek az egésztől és nem mert én nem hanem mert ö nem érzi magát felkészültnek egy terheséghez és ha beigazolodik elvetetné inkább de azota mind a ketten kikészültünk mert folymatosan csak arra tudunk gondolni hogy mi van ha baba lesz.És nem tudom hogy ebben az esetben a megérzések mennyire válnak be mert ö nagyon ugy érzi és bevalom az igazat a jelek látán én is mégha a teszt negativ lett akkor is azomban nem szeretném ha ezt igy kéne megélnünk ezért kérek segítséget vagy tanácsot hogy mit tudtok erre javasolni ?(A doki is számitásba van véve a második teszt akár hogy is végzödjön :( de csupán csak mert féltem öt is és az elsö babának nem szereték ilyen sorsot szánni meg már lhet én ergetem magam az idegroncs állapot felé azzal hogy sok dolognak utána nézztem és kiderült hogy a gumival is lehet gyereke az embernek még ha ki sem szakad és a másik az abortusz féltem hogy neki is baja eshet vmi komplikácio vagy szövödmény miatt ráadásul ez lene az elsö eset hogy teherbe eshet és állitolag az eslö babát a legkockázatosabb elvetetni tehát féltem és aggodok miatta már nem tudom kihez forduljak mig valami eredmény nem születik mert én nem lenék ellene de tény hogy mindenki szemszögével átt kell látnom a helyzetet felelöség teljesen)Igy tanácsot szeretnék kérni mi az esélye hogy ezek a jelek csak a féelemnek tuhatok be vagy hogy egy ilyen 3 napos terheséget kimutato teszt tévedne ha már egy hetet késett a dolog vagy lehet tul korán csinálni ? és akkor nem mutatja ki a valoságot
53. Jasmy
2007. nov. 24. 13:53

Sziasztok!

Mi már 3 éve próbálkozunk, és én most jutottam el odáig, hogy mintha nagyobb lenne a mellem, olyan éhes vagyok, ha nem eszem azonnal, végem van, folyik a nyálam azért a valamiért, nő a hasam, híztam is, és ráadásul mintha tej jönne a mellemből, ha megnyomom egy kicsit. Már magam előtt láttam az ultrahangot, hogy megmondják, hogy ez bizony egy baba, és nem egy ciszta megint, már elterveztem hogy mondom meg a páromnak, hogy apa lesz, és erre megjött... Nagyon szomorú vagyok. :((((

52. eby
2007. okt. 8. 19:21
A hugom 9 éves, úgyhogy ezt a lehetőséget már kizártam. A következő lépés a doki lesz, csak kicsit félek tőle. De inkább derüljön ki, hogy valami baj van, mint hogy késő legyen. Köszi, kicsit már attól is jobban érzem magam, hogy írtatok.
51. 120c31c524 (válaszként erre: 49. - Eby)
2007. okt. 4. 09:17

Ha váladék jön a melledből,az magas prolaktint jelent!

Kérj vizsgálatot a dokitól.

Mert ez nehezíti a babásodást,ha esetleg később akarnál babót!

50. Reni1990 (válaszként erre: 49. - Eby)
2007. okt. 3. 19:16

A hugod milyen korú? Mert állítólag van olyan, hogy ha az ember újszülöttet/csecsemőt nevel, vagy nagyon közel áll hozzá, akkor beindulhat a tejtermelése, hiába nem ő szülte.

A hasnövekedés: passz.

49. eby
2007. okt. 3. 18:51
Én nem vágyom babára. Viszont anyja vagyok a hugomnak. Egyedül élünk, én és a hugom. A nővéremék viszont tervezik a babát, így nagyon sokat gondolok rá, és arra, hogy milyen nagynéni leszek. Okozhatnak ezek is álterhességet? A tesztek negtívak lettek, a menzeszem is megjön rendesen ahogy kell. Viszont nő a hasam, és a mellem is duzzad, és valami áttetsző sárgásfehér folyadék jön ki belőle ha megnyomom. A mellem és a mellbimbóm pedig érzékeny és viszket. Tudtok erről valamit bővebben, mert csak arról olvasni, hogy a baba utáni vágy okozhat álterhességet, és kezdek megijedni.
48. 120c31c524 (válaszként erre: 35. - Erababa66)
2007. okt. 3. 09:44

Én volt,hogy fél évig minden tünetet produkáltam.

És persze a teszt minden hónapban nega lett!

Van ilyen!

47. tinendo (válaszként erre: 46. - LoLiNa)
2007. júl. 23. 09:18

Nincs mit.

Nem olyan ritka, sajnos.

46. LoLiNa
2007. júl. 22. 09:05
Köszi. nagyon ritka dolog, ezért nem hallottam még embernél erről
45. tinendo (válaszként erre: 44. - LoLiNa)
2007. júl. 22. 08:38

Olvasd el:

[link]

44. LoLiNa
2007. júl. 22. 07:52
Ilyet még nemigen hallottam, max az állatvilágban. érdekes dolog lehet. valaki annyira vágyik a babára, hogy beindulnak a hormonok és a terhesség tüneteit produkálja?! vagy hogy működik ez?
43. tinendo (válaszként erre: 38. - 'szti)
2007. febr. 1. 20:15

Oké, bocsi.

Rosszul fejeztem ki magamat.

Majd erababa66-tal megbeszéljük a dolgot.

2007. febr. 1. 20:01
Szerintem is ritka. Egyébként van 2 nagy gyerekem csak már elfelejtettem velük mikor jöttek a kölönböző tünetek. Anyukámnak félidőig megvolt a menzesze velem.
2007. febr. 1. 18:46
Nem bántottál meg. Van 2 nagy gyerekem,de már nem emlékszem mikor velük voltam terhes akkor mikor kezdett nőni a mellem.Azért a változó kór még odébb van picit.
2007. febr. 1. 18:39
valaki volt már ilyen helyzetben,hogy nőtt a melle és a tejmirigyek is láthatóbbá váltak,de mégis megjött neki?
39. erababa66 (válaszként erre: 37. - Gota)
2007. febr. 1. 18:37
szia! erababa vagyok nem értem,nekem is hasonló a gondom. Nekem nem késik,de nőttek a melleim és a tejmirigyek is jobban látszanak. Neked is jobban látszódtak vagy csak nőtt a melled?
38. 'szti (válaszként erre: 36. - Tinendo)
2007. febr. 1. 16:57
ne őrülj már meg! 40 éves korban még nagyon ritka változó korba lépni
37. gota
2007. febr. 1. 16:45

Mi is rajta vagyunk a témán. :) Mondjuk nem erőltetjük nagyon, de nem is védekezünk. Velem a múlt hónapban volt, hogy 2 hétig késett, pedig amúgy órát lehetne igazítani hozzá. Ráadásul megnőttek a melleim is. Már éppen kezdtem örülni, mikor megjött. Asszem ez ennek lehetett valami korai szakasza. :)

Mondanom sem kell, megint késik. :)

Azért ma megint csinálok egy tesztet.

36. tinendo (válaszként erre: 35. - Erababa66)
2007. febr. 1. 16:40

Én még nem.

Valószínűleg,h. a hormonok játszanak veled.

Már bocsi, de ha 66-os vagy, lehet,h. lassan a változókorba fogsz lépni és ezek pl. egyes jelek.

Bocsika, ha megbántottalak.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook