Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Altatásos vastagbél tükrözésnél szokás fizetni valakinek? fórum

Altatásos vastagbél tükrözésnél szokás fizetni valakinek? (tudásbázis kérdés)


10. Noorah
2012. ápr. 18. 14:33
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak!
2012. ápr. 18. 14:28
Én magán mentem el a gasztrós dokimhoz. Ott fizettem neki a konzultációért, a tükrözést pedig tb finanszirozottan megcsinálták.
8. gizus58 (válaszként erre: 1. - Noorah)
2012. ápr. 18. 14:22
Az altatásos vizsgálat azt takarja, hogy kapsz vénásan egy nyugtató injekciót, amitől elalszol egy rövid időre, míg megcsinálják a vizsgálatot.Nekem csináltak már mindkét formában, sok különbség nincs.Nem kibírhatatlan ébren sem, csak kellemetlen. tb támogatott, nem kell fizetni, ha nem magán klinikán csinálják.
7. alidamolnar (válaszként erre: 1. - Noorah)
2012. ápr. 18. 14:22

Nézd, nekem a nagynénim van most kórházban, neki is volt vastagbél tükrözés altatásban.

Ő anyagilag nagyon rosszul áll, és mi, a család igyekeztünk összeadni némi pénzt, de bevallom, én pl. inkább vitaminokat és roboráló szereket vettem neki, nem a dokinak adtam.

Végül hasi műtétje volt, a doki igazán kevés pénzt kapott (inkább a nénire költjük), és így is igazán azt mondhatom, hogy körültekintően bánnak vele a kórházban.

Szóval, ne legyél ideges, rád fognak nézni úgy is. Nem feltétlenül kell adni, szerintem.

6. bogrács52 (válaszként erre: 2. - Noorah)
2012. ápr. 18. 14:21

Szia!

Tényleg kellemetlen vizsgálat,de nem kell

fizetni érte. :)

5. Szuszi79 (válaszként erre: 4. - Noorah)
2012. ápr. 18. 14:17
Ne aggódj, és ne fizess :-)
4. Noorah (válaszként erre: 3. - Szuszi79)
2012. ápr. 18. 14:12
Én is így gondolom, remélem nem kell. Hisz a gyomortükrözéskor sem kellett soha, csak az altatásos dolgokkal nem vagyok még tisztában, mert még nem volt benne részem.
2012. ápr. 18. 14:08
Nekem egy ismerősömet tükrözték, de nem altatták. És nem is fizetett. És ránéztek attól. Nem magánklinikára mész, szerintem nem kellene fizetned, ez nem egy nagy műtét.
2012. ápr. 18. 14:05

Már mint a vizsgáló orvosnak és/vagy az altatóorvosnak? A papíron az áll, hogy TB által támogatott dolog, de azért gondoltam rákérdezek, nehogy utána rám se nézzenek. :)


Altatást amúgy nem én kértem, hanem a gaszto dokim akarta így, mert úgy gondolja ez egy nagyon kellemetlen vizsgálat.

2012. ápr. 18. 14:03
Altatásos vastagbél tükrözésnél szokás fizetni valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook