Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Általános közérzet.. fórum

Általános közérzet.. (beszélgetős fórum)


6. globus (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2021. júl. 9. 16:16
Elhiszem, hogy jó dolgokat írnak/mondanak a kínai orvoslásról, de mi nem vagyunk kínaiak. Még a gyógyszerek is másként hatnak ránk. Tudtad, hogy a jóga nem torna, hanem a hindu vallás része? Hogy európai őseink soha nem ettek kókuszolajat, szerintem semmi egzotikus élelmiszert, amit ma szinte muszáj fogyasztani, annyira "egészséges".
5. 55Judit (válaszként erre: 4. - 55Judit)
2021. júl. 9. 16:12

Ja, és olvasd el a tanúságtévőket is. Jó tapasztalatok vannak.


És még én mondom hogy veszélyes tanácsokat megfogadni. Na én se vagyok százas! :D Na de mentségemre szolgáljon hogy ezt a meridiántornát valójában nem is én ajánlom, hanem betegnek, egészségesnek óvodástól 99 éves korig mindenkinek ajánlja Dr. Eőry Ajándok.

4. 55Judit (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 9. 15:06
Szívesen. Ide kattintva, nézd meg a "Gyakorlóhelyek" menüt, kis szerencsével találsz a közeledben vagy elérhető távolságban gyakorló helyet ahol elsajátíthatod ingyen, és a gyakorlás is ingyenes.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2021. júl. 9. 14:53
Szia. köszönöm. olvasgatok róla..
2021. júl. 9. 13:46

Szia. Ennyi információ után tanácsot elfogadni egy fórumon veszélyes.


Ha akupunktúrára gondoltál, akkor is érdemes lenne egy komolyabb kínai gyógyító tanácsát kikérni, vagy segítségét elfogadni.

Végül is az akupunktúra arra van hogy egyensúlyba hozza a test működéseit. Én pl. használom a 3-1-2 meridián gyakorlatokat. Ez is az egyensúly helyreállítását célozza meg. Olvassál róla, nagyon jó. Neves magyar természetgyógyász mesterműve.

2021. júl. 9. 13:38
Sziasztok. 42 éves múltam nő vagyok. Akkupunktúrás kezeléssel vaklakinek van/volt pzitív tapasztalata? Sokféle betegségem van,és elkeseredésemben már nem tudom mit tegyek. Tanácsokat elfogadok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook