Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Általános iskolás koromban rúdmászásnál volt, hogy elélveztem. fórum

Általános iskolás koromban rúdmászásnál volt, hogy elélveztem. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. ápr. 30. 06:27
Egészségedre! Nekem ez valahogy ki is maradt, de talán azért is, mert sem kötelet sem rudat nem tudtam mászni sosem!
2022. ápr. 29. 20:16

Hát ugye a hormonok is abban az életkorban kezdenek mozgolodni:)

Én sose tudtam folmaszni a rúdra. Ügyetlen voltam és félős.

20. fidel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 29. 15:55
Ezt csak a tornából fölmentett fiúk nem tapasztalták! :)
19. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 29. 12:57

Én srácként sokszor másztam rudat is, kötelet is, sikerélmény pedig az volt, hogy ki ért fel először a tetejére.

De az örömtől sosem élveztem el, ha netán én győztem.

Viszont a csajokat mindig meglestük öltözködés közben, ők sikongattak, nekünk meg merevedésünk lett...-)

Sorry, hogy jobb sztorit nem tudok mesélni.-)

18. tien
2022. ápr. 28. 22:27

Kötélen gyorsan felmásztam ,rúd nem volt .

A felemás korlátot utáltam ,és a szekrényugrást.

Nem volt szexuális vonzalmam egyik szerhez sem.

17. liliom10 (válaszként erre: 7. - Timycat)
2022. ápr. 28. 21:19
Nálunk kellett rúdra is és kötélre is mászni. Nekem ment mind a kettő, de nem jutott eszembe, hogy ott élvezkedjek. Biztos leestem volna a magasból. :)
16. gyöngy:) (válaszként erre: 15. - 71ddaa07fa)
2022. ápr. 28. 20:49
artistánk 😁😁
15. 71ddaa07fa (válaszként erre: 13. - Timycat)
2022. ápr. 28. 20:38
Hallottam olyan betegségről, mikor az egyénnek spontán orgazmusa lesz, akár rántás keverése alatt is. Naponta több alkalommal is. De ez inkább átok, mint áldás, ahogy az érintettek erről beszélnek. Talán úgy lehet kivitelezni, ha az artistánk is ebben a betegségben szenved.
14. sanyinak (válaszként erre: 7. - Timycat)
2022. ápr. 28. 20:35
Lehet, hogy a lányoknak nem is menne 😁
13. timycat (válaszként erre: 8. - 71ddaa07fa)
2022. ápr. 28. 20:30
El se tudom képzelni, hogy lehet ezt kivitelezni. De hát biztos. Nekem a mászórudaknál lényegesen rövidebb, vékonyabb "rudak" a zsánereim.
12. 71ddaa07fa (válaszként erre: 11. - Gyöngy:))
2022. ápr. 28. 20:29
Lehet én is tudtam volna, de sosem próbáltam. :)))
11. gyöngy:) (válaszként erre: 10. - 71ddaa07fa)
2022. ápr. 28. 20:22
Szekrényt ugrani nagyon szerettem és tudtam is.
10. 71ddaa07fa (válaszként erre: 9. - Gyöngy:))
2022. ápr. 28. 20:19
Bármilyen magasra felmegyek, ha van egy korlát a kezem ügyében. Viszont ha nincs egy hokedlire való felállás és villanykörte csere is nagy kihívást jelent. Ráadásul a szekrényt nekifutásból kellett volna átugrani.
9. gyöngy:) (válaszként erre: 8. - 71ddaa07fa)
2022. ápr. 28. 20:11

:DD

Nekem sem volt ilyen élményben részem. A tanár már könyörgött, hogy csak ugorjak félig-meddig rá valahogy és megadja a 2-est:D

8. 71ddaa07fa (válaszként erre: 7. - Timycat)
2022. ápr. 28. 20:08
Sosem voltam nő, de úgy gondolom nagyjából 5 percig kellett volna mászni, hogy valami kisüljön belőle. Egy égig érő paszuly nagyságú valami talán tudna szexuális örömöt okozni, de a rúd ehhez túl rövid a meglátásom szerint :))
7. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 28. 20:01
Baccus nálunk a lányoknak nem kellett rudat mászni, így nem is tettük, pedig ha ezt "tuttukvóna" 😏
2022. ápr. 28. 19:51

Én pedig el akartam bújni a szekrényugrásnál a szekrénybe. Valahogy sosem passzolt hozzám a szertorna.


A következő beszélgetés zajlott a tanárral ( gimis koromban):

Tanár:Ugorj, mert beírom az egyest!

Én: Rendben tanár úr tessék beírni!

Tanár: De komolyan mondom, hogy beírom, ugorj már!

Én: Mondtam, hogy írja be az egyest és végeztünk.

Tanár: Ne vacakolj, ugorj már, mert tényleg beírom!

Én: Írja már be tanár úr, mert nem ugrom.


Az első nap bemutatkozáskor a testnevelő tanárunk, a fiúkra nézett / voltunk hárman az osztályban, abból egy felmentett/ és látta, hogy 85+-os kategóriák vagyunk, ezért azt mondta, hogy a fiúkat nem küldöm fel a szerekre, mert csak kárt tesznek bennük és magukban is.

Ez így is volt egészen 4. osztályos koromig, mikor is a tanár, akit a mai napig imádok, elment nyugdíjba. Jött helyette egy másik, aki nem mérte fel, hogy nehézatléta alkatú embereknek nem való a szertorna.

Szerettem egyébként a tornaórákat, mert minden labdajátékot szeretek játszani, az atlétikával sincs bajom, de ahogy a létrára nem szívesen mászok fel, úgy a nyújtó a korlát és a szekrény sem volt soha a kedvencem.

2022. ápr. 28. 19:36
Hááááát, csak azt a icike-picike lencse-nagyságúnak a végét kellett kicsit megcirógatni, clitoris a neve. Na és kedves, hányszor?
2022. ápr. 28. 19:33
Mennyi idő alatt értél fel a csúcsra? Hányast kaptál, mire felvonszoltad magad? :D
2022. ápr. 28. 19:30

Azt hogy, már bocsi? Azt csak úgy tudom elképzelni ha direkt odadörgölöd a p-det. 😂😂😂😂

Te perverz!

Én tekeregtem a rúdon, hülyéskedésből a tesitanárnő leszidott. 😂😂😂

2022. ápr. 28. 19:28
OMG!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook