Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Általános iskolai osztálytalálkozó, HELP :) fórum

Általános iskolai osztálytalálkozó, HELP :) (beszélgetős fórum)


2011. márc. 8. 12:25

szia

nálunk 4 személyes vegyes tálak voltak így mindenki talált kedvére valót

5. 777f5158ef (válaszként erre: 2. - 4327a8e017)
2011. márc. 6. 19:06

erre én is gondoltam :) de egy vendéglátós egységbe dolgozó volt osztálytársam szerint sok idő, amíg 20 embernek kihozzák a kaját, de szerintem is ez a jobb. mindenki azt eszik, amit akar.

még várom az ötleteket :)

eddig köszönöm.

2011. márc. 6. 18:28

egyik bulin volt a 3 fogásos menüsor...a szakács ajánlásával (sikere volt)+ egy választható ital

Másik bulin volt az egyedi fogyasztás és mindenki azonnal fizet...

Mindkettő nagyon jó volt...

2011. márc. 6. 18:26

3 féle menü, amit az étterem ajánl...

húsos, húsmentes, diétás mindegyikhez plusz egy ital vagy kávé, vagy üdítő(jelölés nélkül ez egyedileg választható legyen)...(ármegjelöléssel)

plusz egyedileg választható az étlapról...

De azt is le lehet, hogy mindenki maga fizeti egyből, amit fogyaszt...

Így nincs az hogy valakinek nem tetszik...

2011. márc. 6. 18:00
Én egy rövid beszéddel készülnék, hiszen te leszel a "házigazda", a kaját viszont megkérdezném, h a többiek melyik verziót preferálnák, de inkább mindenki külön rendeljen. Ciki, ha egy vega elé odateszel egy nagy adag szaftos husit, vagy a diétázó elé két szelet tortát.
2011. márc. 6. 16:56

8 éve ballagtunk el az általános iskolából, és áprilisra tervezem az osztálytalit :). Az éttermet holnap fogom végleg lezsírozi, de kicsit ideges vagyok, hogy mivel én szervezem, mit csináljak :)?? Úgyértem kell valami "beszédet" mondani? A terv megvan h mit szeretnék programnak. Kezdésnek, azt terveztem, hogy itthon csinálok a régi képekből egy zenés videót, és amíg az megy a kivetítőn, mindenki kiáll és egyesével elmeséli h mi történt vele ezidáig:) A kajával viszont gondba vagyok. Mindenki egyesével rendeljen? vagy legyen egységes menű? Áprilisba lenne, valamelyik szombatján!

Kérlek adjatok ötletet, ha felvetődik kérdés, természetessen megírom :)

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook