Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Általános iskolai beiratkozás körzeten kívül fórum

Általános iskolai beiratkozás körzeten kívül (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 7. 18:27
Igen, ezt még utolsó nap is megváltoztathatod.
2011. febr. 21. 18:47
Köszönöm a hasznos tippeket
2011. febr. 21. 11:33

Szia!

Szerintem ha a beiratkozás első napján elmész abba a suliba ahová szeretnéd hogy járjon, utolsó nap visszahívod őket hogy befér-e a létszámba, akkor még aznap ráérsz elszaladni a körzetes suliba, ha nem mehet oda ahova szeretnéd...

kusza lett, de remélem érted : )

5. mkjudit (válaszként erre: 2. - B.Annamária)
2011. febr. 21. 07:59
Én 3 suliba is felirattam,ahová ment végül oda beirattam a többivel nem foglalkoztam. Általában van 3 nap a beiratkozásra,ha azt elmulasztod,akkor nem irattad be és ezzel egyértelmű,hogy másikba ment.
2011. febr. 21. 07:57
A körzetibe kötelesek felvenni,így hát oda akkor is mehet ha a másikba nem veszik fel,de érdeklőd meg a körzeti suliba ,nálunk mind a két helyre bekellett iratni és amikor a körzeten kivülibe felvették szólnom kellett.
2011. febr. 21. 07:57
Én felirattam több helyre is ez még nem jelent beiratkozást.Ha oda kerül a sor,hogy már be kell iratni,akkorra már tudni fogod,hogy hová vették fel,így csak oda iratod be.Tehát előjegyeztetni több iskolába is lehet!
2. B.Annamária (válaszként erre: 1. - Scluk)
2011. febr. 21. 07:55
Át lehet íratni csak formaság az egész .Be kell menni abba az iskolába ahova szeretnéd,hogy járjon és meg kell kérdezni,hogy át e veszik.A másikból kikérni és kész.Ők egymás között ugyan úgy cserélgetik a gyerekeket hiszen ők is tudják,hogy működnek a dolgok.
2011. febr. 21. 07:46
Körzeten kívüli általános iskolába szeretném beíratni a gyerkőcömet, de attól félek, hogy mégsem veszik fel. Írassam be párhuzamosan a körzetibe is? Mit tegyek, ha mindkét helyre felveszik? A körzetiből ki lehet akkor íratni? Kell ehhez valamit plusszban intézni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook