Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Általában mi a téma az első ovis szülői értekezleten? fórum

Általában mi a téma az első ovis szülői értekezleten? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 6. 22:46
A jelekról és a beszoktatásról beszéltek.
10. koxy
2012. jún. 6. 20:21
Nem gond szerintem, biztos elmondja a legszükségesebbeket az óvónéni. Nálunk is volt olyan Anyuka aki nem tudott ott lenni.
2012. jún. 6. 20:06

Koszonom mindenkinek, aki irt

Azert kerdeztem,mert nem tudtam megoldani, hogy ott legyek. :(

Viszont holnap bemegyek, megkerdezem az ovonenit

8. koxy
2012. jún. 6. 13:37
Nálunk se volt szó SZMK-ról, arról majd a szeptemberi szülőin lesz szó. A jelet majd a családlátogatáskor választja ki a gyerkőc. A havonta beadandó dolgokról /zsepi, szalvéta stb/ és szakkörökről is majd szeptemberben beszélünk.
7. szafaripók (válaszként erre: 5. - Dominolady)
2012. jún. 6. 08:05
Nálunk szó se volt az SzMK-ról. Gondolom majd szeptemberben. Persze azt elmondták, mennyi a kaja, meg a különböző szakkörök, amire lehet járatni...
6. pteri (válaszként erre: 1. - Torkos)
2012. jún. 6. 07:50

Miért érdekel, nem akarsz/tudsz elmenni?

Egyébként az,amit előttem írtak, tényleg érdemes személyesen meghallgatni.

2012. jún. 5. 22:26
Megalakul a szülői munkaközösség, akik aztán folyamatosan szedik a pénzt.
2012. jún. 5. 22:13

Ki mennyit tud felajánlani a csoportnak?

(pénz,fénymásolás,gyümölcs, papír,esetleg bőr és rongy hulladék kézműveskedéshez)

3. koxy
2012. jún. 5. 21:58

Én pont ma voltam!

Egyetértek szafaripókkal, ezekről beszéltek!

2012. jún. 5. 21:49

Szia!

Nekünk most volt: szeptembertől ovis a csemete.

Gyakorlatilag bemutatta az óvodavezető az ovit, ahova járni fogunk. Elmondta a házirendet, bemutatta az óvónéniket.

Aztán ki-ki a saját csoportjában az óvónénikkel megbeszélte, hogy mi mindent kell beszerezni szeptemberig, hogy megy a beszoktatás, mi lesz a gyerek jele.

Meg elmondták, hogy majd nyár végén jönnek családlátogatni házhoz, amikor ki kell tölteni a gyerekről egy adatlapot (mire allergiás, mi nyugtatja meg, mik a szokásai, stb.), de az egyik csoportban már most kitöltötték.

2012. jún. 5. 21:44
Altalaban mi a tema az 1.ovis szuloi ertekezleten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook