Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Általában mennyi sugárterápiát, és kemoterápiát kap egy tüdődaganatos beteg, és milyen időközönként? fórum

Általában mennyi sugárterápiát, és kemoterápiát kap egy tüdődaganatos beteg, és milyen időközönként? (tudásbázis kérdés)


6. gizus58 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2015. júl. 4. 11:18

Kedves kisfüles.Nem tudom olvasod-e, meg próbálok válaszolni,hátha segít.

Ez, a daganat nagyságától,és állapotától függ, hogy ki mennyi kezelést kap.A sugár, kb. 20 szokott lenni, de ettől eltérhetnek lehet, hogy kevesebb is elég. Van aki naponta kapja, van hogy hosszabb idő telik el két kezelés között.A kemó pedig,az erősségétől függ, és az orvos döntésétől, hogy mennyit ír ki és milyen idő intervallumban.Tudom ez nem sok,de talán valami támpontot ad körülbeül.

5. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Kisfüles)
2015. júl. 4. 09:01

Nem azzal van a baj, hogy napról napra felteszed ezeket a kérdéseket, hanem azzal, hogy vissza se böffensz utána.

Továbbá nem kapsz érdemleges választ, mert itt nincs onkológus, de ha lenne , se válaszolna Neked érdemben a pontos leletek ismerete nélkül.

Továbbá továbbra se érti senki, miért nem a kezelőorvostól kérdezed ezeket, hiszen a legpontosabb választ ő adja Nektek.


Jobbulást kívánok Édesanyádnak!

4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Kisfüles)
2015. júl. 4. 08:02

Legalább annyit kierőszakoltam, hogy visszanéztél a fórumodra, nem csak elindítottad.

Ez más óriási siker. :DDDDD

2015. júl. 4. 00:34

Kedves Andi


Február 26-án volt 6 éve,hogy regisztráltam az oldalra.Ezalatt,volt körülbelül 2 év,amikor az egyik kedves tagtól napi szinten kaptam nagyon kedves,a szeretetről,és a Jó Istenről szóló nagyon kedves üzeneteket.Ezeket,mindig megnéztem,és sokszor olvasom,a születéstörténeteket,és a főoldalon lévő cikkekből néhányat,de ezeken kívül nem szoktam,a tagok adatlapjait nézegetni.De,most erre,a "kedves"válaszra való tekintettel,amit a kérdésemre írtál "meglátogattalak",és megnéztem,hogy téged milyen témák érdekelnek.Hát,tudod,ÉN,SOHA NEM VOLTAM,ÉS NEM IS VAGYOK SENKINÉL SEM KÜLÖNB,SEM OKOSABB,de néhány kérdésed,engem nagyon meglepett.

Például:Hova tünnek a fél pár zoknik?

Szerinted,mennyibe kerül,ha egyszer elmést WC-re?

Fekete-Fehér kockás inget mivel mossam együtt?

Liszt,de milyen?Kelt tésztát sütnék.Szóval,nem tudom,hogy te milyen alapon gúnyolódsz folyamatosan velem,amikor te olyan kérdéseket is felteszel,amit egy 10 éves gyerek is tud.Például,az én édesanyám 10 éves kora óta tud főzni,és 6 évesen az első osztályba egyedül ment beiratkozni.Persze,tudom,hogy nincs két egyforma ember,nemhogy kinézetben,hanem intelligenciában sem,de ha valaki egyszerű kérdésekre nem tudja,a választ,az legalább ne kritizáljon másokat.Ez,a minimum.

2015. júl. 3. 23:32
Így lenne ötösöm a lottón. Hogy te indítod a fórumot
2015. júl. 3. 23:23
Általában mennyi sugárterápiát, és kemoterápiát kap egy tüdődaganatos beteg, és milyen időközönként?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook