Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alszik a baba, vagy mégsem? fórum

Alszik a baba, vagy mégsem? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Alszik a baba, vagy mégsem?

1 2 3
82. rockcica (válaszként erre: 76. - Kiss Éva)
2019. dec. 17. 15:07
Nincsenek tekintettel senkire..nem baj,jövő nyáron már nagyobb lessz a gyerekem,éjszaka fogok felújítani,üvöltō metál,vagy Gangsta Zolit hallgatva..
81. rockcica (válaszként erre: 79. - Kevian)
2019. dec. 17. 15:05
Ja és igen, a szomszéd állandóan kint tartott kutyájáról még nem beszéltem mi a mienket kiengedjük,de ha őrjöng behívjuk..A szomszéd kutya ha elkezdi,az enyém visítva ugat,kisbabám meg sírva ébred,mert megijed..nem éryem miért nem lehet rászólni a kutyára,hogy kussoljon..otthon vannak pedig..
2019. dec. 17. 15:02
Hú..dettó így érzek én is..de èn mèg ha bent altatom, akkor is..sajnos a házunk falára hàtul kèt szomszèd fala van ràèpítve,a harmadikon egy sufni,amít hàrom hónapig építettek,a negyedik oldalon meg olyan közel a szomszéd háza,hogy tisztán lehet hallani minden szót..A nyár úgy telt,hogy minden áldott nap minden oldalon,(vasárnap is)fúrás,faragás,dübögés,és flexelést kellett hallgatnom..semmi sem szent,nagyon elegem van..És hiába szóltunk,nem használt..már agyon tudnám ütni őket..Egy 15 hónapos hiperérzékeny baba anyukája vagyok..
79. kevian
2010. febr. 9. 08:17
A kisfiamat már nem merem az udvaron altatni. A szomszéd néni kutyája, ugyanis állandóan vonyít. S a szobájában is felébreszti, nemhogy az udvaron. Ma még nem vonyított a dög, a gyerek még mindig alszik. :)))
78. Kiss Éva (válaszként erre: 77. - Moncianya)
2009. okt. 12. 12:59

Tudod moncianya aki nem érzi át és nem tudja az nem is fogja.

csak osztja az észt.

puszi neked :-)

77. moncianya (válaszként erre: 75. - Macs77)
2009. okt. 9. 22:53

látod, látod, erről beszéltem.

még jó, hogy Dorka nem ébredt fel rá.

ha Nóri felébred, ember nincs aki visszaaltatja :(

tegnap elaludt, kb 20 perce aludt a szobában, és ki kellett mennem a garázsba, addig nyitva hagytam a bejárati ajtót, a szomszéd kutyái meg úgy vonyítottak, mintha meg lennének veszve, persze, hogy felkelt rá...

arra még a halottak is :(

pedig direkt bent altatom, rádió mellet, így van "zaj", de mégsem kelti fel, erre tessék...

76. Kiss Éva (válaszként erre: 75. - Macs77)
2009. szept. 27. 13:42

nincs már a falunak se olyan hangulata mint rég.

Ide is minden szarházi beteszi a lábát és zajong. Még vasárnap délben is.

75. macs77
2009. szept. 27. 09:13

Moncianya, tegnap Rád gondoltam :)

Egy kis faluban voltunk, és kihasználva a kertet, jó levegőt, napsütést, ebéd után a kertben babakocsiban altattam Dorkát (én ezt Pesten nem tudom megtenni.)

Dorka hamar elaludt a jó levegőn, erre mi történt??? Megjelent az utcában egy hangszórós "vashulladékot gyűjtök" autó. Ááááá :))) Szerencsére Dorka csak összerezzent a hangra, aztán aludt tovább.

2009. szept. 21. 15:57
Nincs miért irigykedni.Ügyeskedni lehet persze, sőt kell is, hogy legyen egy kicsit több, egy kicsit jobb. De amig nincs, addig próbálj örülni annak is ami van.Mert ami most van, arért is biztos sokat dolgoztál, egyszer az is csak egy álom volt. Nem?Kivánom neked, hogy meglegyen a kert, az udvar a gyermekeidnek, és meglegyen a vele járó bosszuság, meg a vele járó örömök is. Mindkettőből jut majd bőven.
2009. szept. 21. 14:45
én azért továbbra is irigykedem egy kicsit. Nálunk se kert, se erkély...
72. russodebby (válaszként erre: 71. - Ében11)
2009. szept. 21. 11:32
Napközben a nappali a játtszó tere,ott nincs tv. Amúgy egy nagyon csöndes helyen lakunk(két ház és felettünk erdő van).A szomszédok is csak néha hangosak.
71. ében11 (válaszként erre: 65. - Russodebby)
2009. szept. 21. 11:26

a zajokhoz igen...de káros hatása van az állandó zajnak.

ezért mérik a nagyobb városokban a zajszintet, beszélnek zajszennyezésről.mert betegséget idegrendszeri gondokat okoz-nem rövid távon hanem hosszú távon jönnek elő a panaszok!

én sosem altatnám tv-re a gyereket.szerintem a közlekedő autók meg szomszédok elég zajt okoznak amihez hozzászokhat!én pl. egy ideig anyuékkal egy szobában aludtam-amíg a kisöcsém nagyon pici volt és 3-4 évesen akármilyen fáradt is voltam nem tudtam a tv-re elaludni.szerencsére akkoriban hamar vége volt az adásnak és hétfőn nem volt tv!

én kifejezetten figyeltem hogy nem zajban éljünk-engem baromi zavar az üvöltő 1-2-3 tv vagy a szintén üvöltő telefonok-ezeket halkabban is hallom.nem minden gyerek egyforma.ja és nálunk a tv nem csak a zajok miatt nem ment,hanem mert egy kisgyerek ne nézzen tv-t egész nap.egyrészt sok ijesztő erőszakos dolog van benne, másrészt megfigyeltem ha nem megy a tv akkor jobban eljátszik a játékokkal és többet "olvasgatja" a könyveit

70. russodebby (válaszként erre: 68. - Viorica82)
2009. szept. 21. 11:12
Bele kavarodtam.:-) Mi városban lakunk egy csendesebb helyen. Néha a szomszédokkal van "gond",de már hozzá szokott a kisfiam.
2009. szept. 21. 11:10
Nálunk a fagyissal később volt probléma. Nem mindig tudtunk venni, mert nem úgy jöttek össze a dolgok, viszont a gyerekek nem értették még meg.Akkor is akartak fagyit, mikor nem kellett volna. Nekem ez volt vele a fő gondom.
2009. szept. 21. 11:08
Félreértettél. Megértelek téged is, mert nekem is van 2 gyermekem. Tudom milyen az, ha nem tud aludni, bár nálunk nem az autó volt a gond, aposom kiabált folyton házon belül.Érdekes, hogy a fagyis toleránsabb volt.
67. russodebby (válaszként erre: 65. - Russodebby)
2009. szept. 21. 11:05
Meg ha aludni akar,akkor fog is ,tök mindegy,h milyen hangzavar van,ha meg nem,akkor a halálos csendben sem fog. :-)
2009. szept. 21. 11:05
Erre már csak azt tudtam neki mondani, hogy ha igazán álmos lenne, nem zavarná.
2009. szept. 21. 11:04
Én nem is az autósokra panaszkodtam. Tény,neki a megélhetése ez. Az miatt írtam a jó példát rájuk,pedig az ő dolguk a zenélés is. Egy idő után hozzá szoknak a picik a zajhoz és nem fogják zavarni őket. Nálunk pl. egész nap megy a TV akkor is ha alszik, hozzá kell szoknia a zajokhoz.
64. Viorica82 (válaszként erre: 61. - Russodebby)
2009. szept. 21. 11:00
Speciel a lézereset javasoltam neki.:) Azt mondta, hogy akkor meg a körmöm kopgna az asztalon.
2009. szept. 21. 10:59
Valahogy össze kell szedni. Lehet, hogy neki is pont pelust kell vennie belőle.
2009. szept. 21. 10:58
De félretéve a viccet, midkét oldalnak igaza van, és mégsincs eggyiknek sem igaza.Ha picurkánk van, az Ő érdekeit tesszük előre. De mikor már felnőtt az a gyermek, ugyanúgy ő is fog már picurikat zavarni.ez az élet rendje.Lehet, hogy az az anygyalka, aki most felriad a fagyis autóra, majdan Ő is ott fog dolgozni, mert el kell tartania a családját. És lehet, hogy neki is ugyanúgy van otthon kicsije.Egyébként, a sárga fagyioknál, aki 1 nap nem szed össze 57ezer Ft-ot, még aznap ki van rugva.
2009. szept. 21. 10:55
Nincs igazság.... Viorica,mond a párodnak vegyen gumis billentyűzetet és akkor nem fog kopogni. :-)
2009. szept. 21. 10:54
Nekem a párom tegnap éjjel azért morgott, mert túl hangos volt a billentűzet, miközben gépeltem. Hol itt az igazság?????!!
59. moncianya (válaszként erre: 57. - Russodebby)
2009. szept. 21. 10:50
hát ez az, azt szeretném visszakapni, amit adok, de sajna nem...
2009. szept. 21. 10:34
Mindenhol vannak jó, és vannak rossz emberek.
57. russodebby (válaszként erre: 56. - Kiss Éva)
2009. szept. 21. 10:31
Hát sajnos az. És ilyenkor gondolkozik el az ember,ha én tudok normélisan viselkedni,akkor mások miért nem?!
56. Kiss Éva (válaszként erre: 55. - Russodebby)
2009. szept. 21. 10:27
szerencséd volt, de a tolerancia igen kevés.
2009. szept. 21. 09:02
Anyósom faluban lakik. Amikor nála voltunk nyáron,akkor ezek a zenélős kocsik,először még zenéltek,de látták,h baba van, utána amikor már közelítettek felénk,abbahagyták. És nem kellett megkérni őket, maguktól csinálták!!!! És mindegyik pasi volt!!!!
54. pemete
2009. szept. 21. 08:55
A jégkrémeskocsit én is utálom, meg nálunk a gázoskocsi is ugyanilyen hangos zeneszóval jön, mindig délután 1-kor, mikor a gyerekem aludna. Természetesen 20 percig itt köröz a környéken, hogy biztos legyen a dolog...
53. mmacus (válaszként erre: 52. - Mmacus)
2009. szept. 21. 08:18
A jégkrémes autót én sem szeretem, de nyilván neki ez a dolga, gondolom, előírják neki, hogyan kell az utcákat járnia. Így csak csendben bosszankodom cseppet sem kedves hangján.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook