Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Alsó szomszéd nem bírja elviselni a gyerekemet, mit tegyek? bővebben lent fórum

Alsó szomszéd nem bírja elviselni a gyerekemet, mit tegyek? bővebben lent (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
9. e705905164 (válaszként erre: 7. - Macskanita)
2011. máj. 4. 21:02

van egy ismerősöm ugyanígy járt..ő náluk is beteg a kicsi! hát.. semmit nem tehettek! :S

egy gyerek hangoskodik..azért gyerek..egyértelmű..nem börtön..!

2011. máj. 4. 21:01
Az ilyennel sajnos nem tudsz mit tenni...vén zsémbes fütyi.Próbálj ne foglalkozni vele,előbb utóbb a rendőrök is megunják.
7. Macskanita (válaszként erre: 5. - 9f98008a3b)
2011. máj. 4. 21:00
ááááááááá, örülök neki, hogy ezt a bérlakást megkaptam másfél éve...ők is abban laknak, bérlakásban. dehát egyszer beszéltem velük, kulturáltan, hogy sajnos a gyereket nem tudom pórázra kötni...:-(((((((((((
2011. máj. 4. 21:00

Ez nálunk is probléma. Mi albérletben lakunk, és egy 30 körüli pasi lakik alattunk, aki 24 órában dolgozik. Az anyjával él, de ez nem lényeg. Már vagy 3x jött fel, szólni, hogy a 2,5 éves kisfiam hangosan játszik, pedig csak tologatja a kisautóit. Állítása szerint 8 órakor pontban ágyba kell tenni:)

Már levelet is írt nekünk. De hiába fenyeget, tiszta hülyeség, amit csinál. Szerintem nincs miért aggódni.

5. 9f98008a3b (válaszként erre: 4. - Macskanita)
2011. máj. 4. 20:59

Ühüm! :)))

Valahol meg lehet érteni az időseket is.

Ők érzékenyebbek a zsivajra, általában elvannak szépen, csendesen...

Nem tudtok kertesbe költözni?

Gyerkőcnek is jobb lenne.

Na persze ha megoldható...

2011. máj. 4. 20:56
itt, csak mire megírtam:-)
2011. máj. 4. 20:54

az a szitu, hogy önkormányzati bérlakásban élünk. van egy gyermekem, 3 és fél éves...nehezen kezelhető, valószínűleg betegségéből adódóan. Sokat hisztizik...

van egy alsó szomszéd is, házaspár, idősek...feljelentettek aházkezelőségnél hogy hangoskodunk... levél jött, beszéltem az illetékessel, aki közölte, hogy hiovatalból ki kell küldenie neki a felszólítást...mert ugye önkormányzati lakás...

oké, nem volt gond.

hanem ám ma!!!az öreg rendőrséget hívott, azaz feljelentet, hogy mi hangoskodunk, balhézunk...

jött a rendőrség, de az alsó szomszéd nem csípte el, mert a gyerek épp aludt, amikor jött a rendőr, aki kissé ki volt akadva a bejeléntésen.

Ti mit tennétek?

2011. máj. 4. 20:52
Hol? :)))
2011. máj. 4. 20:51
Alsó szomszéd nem bírja elviselni a gyerekemet, mit tegyek? bővebben lent
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook