Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alsó has tájékára milyen mozgás ajánlott ahhoz, hogy ne ereszkedjen meg a bőr? fórum

Alsó has tájékára milyen mozgás ajánlott ahhoz, hogy ne ereszkedjen meg a bőr? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 19. 15:25
Az alhas megdolgoztatására a legjobb a páros lábemelés, tapasztalat! Nagyon szép, izmos hasam volt, ha szántam elég időt ezekre.
2012. jún. 26. 09:21
Egyértelműen a felülős gyakorlatok jók! De vigyázz a derekaddal, sajnos, az egy kritikus pont a has rendbetétele szempontjából. Nem muszáj tarkó mögé tenni a kezedet, az is elég, ha felemeled, úgy csinálsz fekvő helyzetből felüléseket.
2012. jún. 25. 19:51

Próbálj meg nem hirtelen fogyni, mert akkor lógni fog. Kortól is függ, meg hogy kinek milyen rugalmas a bőre. Kenegesd mindig fürdés után babaolajjal ha lehet, vagy testápolóval sokat.

Én lábemeléseket ajánlok rá.

2012. jún. 25. 19:46
Kedves Fórumozók! 1 hónapja kezdtem el életmódot váltani. Az alsó has tájékon halmozódott fel rajtam jelentős súlyfelesleg. Most a fogyás hatására el kezdett megereszkedni a bőröm. Mit tegyek ellene? Nem akarom hónapok múlva a bugyimba gyűrögetni a bőrt!!!!!! Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook