Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » AlphaXYZ a legerősebb agyserkentő a világon? Használta már valaki? Igaz ez? Megbízható a termék? fórum

AlphaXYZ a legerősebb agyserkentő a világon? Használta már valaki? Igaz ez? Megbízható a termék? (beszélgetős fórum)


2015. szept. 11. 14:00
Köszönöm az infokat. Ezek szerint jó volt a megérzésem, hogy kamu az egész.
2015. szept. 11. 06:58

Nos először is átnéztem a "jobb egérgomb klikk tiltott" weboldalukat ami eleve rossz pozícióba helyezte a forgalmazót kiváltképp, hogy méltó társa az összes kamuterméknek ahol a "csodálatos módon" lefogyott Susan, 34 éves ohiói háziasszony egy litván oltalon már Jekaterina 32 éves fogorvos és mindketten qurvára elégedettek az eredménnyel ugyanazon testet öltött Maria Sancho Juarez mexikói béranyával.


Ez nagyon menő manapság, fillérekből összeütnek egy siteot, amin egy aktív link van a megrendelés és megetetik a jónépet jobb esetben valami placeboval, a rosszabb ha atomerőműhulladék-semlegesítés a fő profil és így tüntetik el a nukleáris katarzis nyomait.


Amúgy az egyik szlovák hoaxokkal foglalkozó oldal is takaros cikket szentelt a szernek de alább it egy angol nyelvű lapozgatnivaló:


[link]


Én a természetes dolgok híve vagyok, mit csajok, kávé és persze sok holland vendégem is volt tavasz óta :)

3. da16da8965 (válaszként erre: 1. - Bishop81)
2015. szept. 10. 22:46
Mindig az apróbetűs részek a legfontosabbak.
2015. szept. 10. 09:45

Maradnék a szôlôcukornál, méznél, memoritereknél, nyelv- és zenetanulásnál.

(A matematika tudatosan mellôzve).

2015. szept. 10. 07:41
Ma találtam egy reklámot, amiben azt állítják, hogy ezen pirula összetevői képesek növelni az agy teljesítményét, élesíteni az elmét és ugrásszerűen megemelni az energiaszintet. Kíváncsi vagyok rá, hogy igaz-e, vagy csak valami átverés. Az ilyen netről rendelhető termékek mennyire biztonságosak, ugyanis ez az USA-ból jönne és itthon nincs is bevizsgálva, de szerintem ott se vizsgálták, mert apró betűvel ez van megjegyezve a végén: Az AlphaXYZ hatékonyságával és biztonságosságával kapcsolatos kimutatásokat nem vizsgálta az amerikai Élelmiszer- és Gyógyszerfelügyeleti Hatóság (FDA). Az FDA csak élelmiszereket és gyógyszereket értékel, a termékhez hasonló étrend-kiegészítőket nem. Ezek a termékek nem alkalmasak semmiféle betegség diagnosztizálására, megelőzésére, kezelésére vagy gyógyítására.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook