Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alopécia gyerekeknél fórum

Alopécia gyerekeknél (beszélgetős fórum)


2012. febr. 21. 22:59

Szisztok!

Még új vagyok itt. Kislányomnak, Annának tavaly májusban kezdett hullani a hajacskája, s októberre kihullott mind, sőt a szemöldöke, szempillája is. Idén januárban töltötte be a 2. életévét. Mindenfélét vizsgáltak rajta (autoimmun, pajzsmirigy, vitaminhiány stb), minden negatív, ill. volt egy kis vas- és szelén hiánya, de már nincs, a haja mégsem nőtt vissza. Pár napja jutottunk el az alopécia szakrendelésre, ahol széttárták a karjukat, azt mondták előfordul, ez van. Vagy visszanő, vagy nem. Viszont én nem hiszem, hogy ölbe tett kézzel kellene várnunk a csodát! Kíváncsi volnék a tapasztalataitokra, hogy milyen módszerekkel próbálkoztatok, és milyen eredménnyel.

Köszönöm

2009. ápr. 25. 23:30

Szia!

Van itt a hoxán Egy "hajhullás gyermekkorban "Nevű topik is! Nézz be oda,mert vannak sorstársak ott is.Sajnos:(

Vannak ott anyukák akik ugyanezzel küzdenek,szewrintem szívesen leírják neked,hogy hol tartanak a kezeléseknél,és az Ő gyermekeiknél mit alkalmaznak.Vedd fel velük a kapcsolatot.

Mielőbbi javulást Nektek!

2009. ápr. 25. 23:19

2007-be foltokban kihullott a kis haja akkor mondták ki kell venni a manduláit .Én nem engedtem elocom krémmel kenegettem+varga hajcseppel elkezdett nőni a haja nyárra ki is nött és elfelejtésbe kezdett merülni még:

2008 decemberében csomóba elkezdett hullani a kis haja és ezzel párosult egy tüszős mandula gyulladás

Mondták ki kell venni sürgőssen

2009 január elején kivették mind két manduláját közben persze mindent néztek a vérében is Ott találtak tej alergiát is.

Azóta jártunk minden hol kivontuk a tejszármazékot tartalmazó minden élelmiszert semmi változás nem volt.ELVITTEM ERRE A HŐTÉRKÉPRE KIDOBTAM AZ ABLAKON 12000FT MERT AZ SEM MUTATOTT SEMMIT.közben elocom hajszeszeket használtunk semmi.KB. 2hete elvittem Budapestre egy természetgyógyászhoz jelen pillanat ö kezeli homeopátiás szerekkel meg hajszeszeket használunk

IGÉREM MINDEN VÁLTOZÁSRÓL BEFOGOK SZÁMOLNI

IRJÁTOK LE TI IS RÉSZLETESEN MITÖRTÉNT

2009. ápr. 25. 23:04
Kislányom Története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook