Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álomszex fórum

Álomszex (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Álomszex

1 2
40. Imimimi (válaszként erre: 39. - 5034e3957e)
2017. jún. 3. 03:35
Azt gondolom ha két olyan ember találkozik akinek ez a baja és meg beszélik,hogy minimális szexel elvannak akkor mind a két fél megnyugodhat,hogy a másik fél elfogadja úgy ahogy van és nem kell azon idegeskedni,hogy biztos többet akar szexelni mint én.Innentől mindenki visszanyerné az önbizalmát szerintem
39. 5034e3957e (válaszként erre: 38. - Imimimi)
2017. máj. 25. 08:27

És onnantól ketten éreznétek rosszul magatokat?

Nem jó a sorrend...először tedd helyre az önbizalmad...utána ismerkedj.

Te sem akarhatod igazán hogy így ismerjen meg valaki, ha te sem szeretsz ilyen lenni.

2017. máj. 23. 22:22
Sziasztok 34 vagyok és valahogy elvesztettem az érdeklődést a szex iránt,nem tudok koncentrálni mert mindig máson jár az eszem akkor is.Elvesztettem a fantáziámat -e téren,de viszont ami eddig nem kötött le az most leköt.Régebben egyfolytában fantáziáltam csak a szexre gondoltam mindig azt akartam csinálni.Sajnos most rosszul érzem magam emiatt,teljesen elment az önbizalmam,azt érzem nem vagyok jó senkinek.Van valaki ilyen cipőben?Vagy esetleg van olyan nő itt aki 25-és 40 év közötti és ilyen cipőben van és ismerkedne?
2017. máj. 16. 00:08
Kívánom, hogy legyen bátorságotok és éljétek meg álmaitokat!
36. gabesz55 (válaszként erre: 5. - B4b1d52444)
2017. máj. 4. 10:43
Ez már a mult,ma már érdemes megélni az általa meg élt örömökett!
35. Metish
2017. máj. 2. 16:51
Nem kell ahhoz 60 felettinek lenni, hogy lemondjunk a szexről :(
34. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 32. - Cucicsillag)
2017. máj. 1. 06:41
teljesen igazad van, főleg ha a foga jön a babádnak nem kell tapogatni a kezét mert tényleg rögtön a szájába veszi. jobbulást nektek.
33. Cucicsillag (válaszként erre: 31. - Miumiu01)
2017. ápr. 30. 22:16
Na, ez engem is erdekel....
32. Cucicsillag (válaszként erre: 26. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 30. 22:16

Ezt a fozos musort en sem lattam :)

Sztem azert,mert nincs gyereke, emiatt kezeli ugy a haziallatait,mint a cica-meg kutyagyereket. Annyira vedi is az ember oket,mint egy anyatigris, barinomrol latoma mintat :D

(En pl.ma fogtam vissza magam,a kisebbikem fogzik, de durvan-kisorlok, lazas, bagyadt, minden baja van, erre ismerosok elkezdik a kezet taperalni, stb.mikor azt veszi bea szajaba -ami kb.nyilt seb, ahol jonnek a fogak es azzal a lendulettel, mennek be abacik, stb.

Komolyan, olyanalapdolgokat nem vesznek figyelembe emberek :/

2017. ápr. 30. 21:45
akkor most álmodtad vagy tényleg megtörtént? nem értem
30. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 29. - Töprengő)
2017. ápr. 30. 19:22
én is csodálkoztam ezt a "durva" oldalát még nem ismertem. Pedig csak a kiskutyája ment oda egy kislányhoz aki simizte.
2017. ápr. 30. 19:19

Van amelyik felugrálna mindenkire. Génjébe nem az van kódolva, hogy durvuljon.

Fura 1 csajszi lehet a Cecélia.

28. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 27. - Töprengő)
2017. ápr. 30. 11:47
igen benti picit általában lehet simizni sőt kifejezetten szeretik is. De ha ő úgy dönt hogy nem lehet meg lehet megértem csak az volt a furcsa, hogy amikor a kislány végül mégis felvette dédelgette (a kutya boldogan "tűrte") ami azért érhető a tiltás ellenére is ha odamegy és felkéredzkedik és olyan durván rászólt a lányra hogy az nekem furcsa volt. T
27. töprengő (válaszként erre: 26. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 30. 09:02

Minő szerencse, nem láttam az említett műsort.

Házőrzésre tartott kutyát, nem engedik idegenek közelségét... sok esetben. szoba cirkáló? az a jó benne hogy lehet simizni...

Megkérdezem ismerőstől, szabad simizni? Jutalom falat nincs nálam, ha lenne is, megkérdezném, adhatok neki ebből?

26. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 25. - Cucicsillag)
2017. ápr. 30. 07:32

Akkor J. Fondának nincs párja persze ezt nem tudtam. Nem is olvastam a Medveczkynek ezt a nyilatkozatát a gyerekekről hát igen ő nem tudhatja hogy micsoda meló egy gyerek 0-18 évesig persze szeretettel végezzük ezt a munkát de valóban nincs megállás amíg pici ellátni ha meg már nagyobb akkor SZMK tanulmányok suliba rohangálás nem sorolom. Hát lehetett volna megértőbb az anyákkal szemben.

Esztergályost én is szeretem de láttam egyszer egy vacsicsatában (klassz volt a menüje stb. ezzel nem volt baj) de ledöbbentő volt látni hogy a mindig kedves nevetős nő mennyire durván bánt a fiatalokkal, képzeld volt ott egy fiatal huszonvalamennyi fiú és egy lány és a kislány meg akarta simizni a yorki kiskutyáját és olyan durván rákiabált hogy már elmondtam hogy nem szabad hozzányúlni stb. hogy teljesen lepadlóztam hogy ilyen is tud lenni. De ettől függetlenül tényleg csini és végül is humoros jó fej.

25. Cucicsillag (válaszként erre: 23. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 29. 22:32

Neeeem, azt irtak/nyilatkozta, hgy ebben a korban mar kinek kellene ,es nem is akar alkalmazkodni senkihez, szval inkabb szexshopokat latogat :)


Medveczky-t en (is)ikonkent kezeltem es oltari szimpi, igenyes no, csak nyilatkozott egy olyat ,ami naon nem tetszett...(bar az ujsagokban megjelent cikkek realtisat vitatom)

Arrol volt szo, hgy O mennyi dolgozott -ami nem vitas, de ubereli azt, amit egy 2 gyerekes anyuka elaoad egesz nap, mig az egyiket szoptatja a masikat meg rendezi. Es felrantottam magam, mert az anyasag az, ami 0/24 , nincs az,hgy letancoltam a musoromat es relax...

Esztergalyos is ott van a szeren es az O eletszemletete szimpibb, na meg aki nekem orok, az az Ungar Aniko.

Jo par magyar no is van, aki "szepen oregszik" ugymond.

:)

24. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 19. - C9f9b53798)
2017. ápr. 29. 12:41
Hát igen megöregedni a férjünkkel vagy párunkkal az tényleg szép lenne én is nagyon ezt szeretném de hát ki tudja, a sors. Szerintem is létezik örök szerelem örülök hogy más is így gondolja.
23. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 20. - Cucicsillag)
2017. ápr. 29. 12:38
Hú Jean Fonda tényleg nagyon jól tartja magát, jó hát plasztika is van oké de attól függetlenül azért edz is sokat és a haja is nagyon szép stb. Ja tényleg egyébként neki nem is tudom van e párja. Én még akire nagyon felnézek hogy mennyire karban tartja magát az pld. a magyarok közül Medveczky Ilona. Tudom hogy sokan nem szeretik őt de mindettől függetlenül nagyon csinos nagyon jó az alakja, jó kicsit ráncos de akkor is szuperül konzervál és mindettől függetlenül a stílusa is kellemes mert múltkor láttam az aludj nálam vagy nem tudom mi a címe a műsornak a Fridivel és annyira közvetlen kedves és nem is beképzelt (pedig lenne mire) és a tánctudása hát az is fenomén.
2017. ápr. 29. 07:13
Amikor két ember párkapcsolatban él és mindketten egyébként egészségesek, fontos a szex, ugyanannyira fontos, mint enni, dolgozni vagy akár levegőt venni. A szexben ha mindketten adnak akkor sokkal többet kapnak, mint ha elvennék azt. Egy normális intim kikapcsolódás lehet, ha van rá lehetőség és adott a hőmérséklet is, hogy akár ruha nélkül töltsék a közös idejüket, amolyan otthoni nudi keretein belül. Egy kis borozás, beszélgetés, zenehallgatás stb... közben lehetne incselkedni és fordulhatna tovább az örömszerzés irányába az egész. A legjobb ha minden adandó alkalommal tud lenni szex, olyan ahol van előjáték és a nő orgazmusa sem marad el, sőt ha képes rá, a többször jobb elvét kövessük. Sok nő említette meg nekem, hogy a párja pár perc alatt végez és utána elő a sört és a tévé előtt alszik tovább, neki pedig marad a csalódottság. Szóval minél tovább tudni kell megtartani a szexet, és aktus alatt is és végén is ki kell mutatni, hogy van/volt élvezet, hanggal, arckifejezéssel stb...
21. Cucicsillag (válaszként erre: 20. - Cucicsillag)
2017. ápr. 28. 23:26
A vaganysagot maga a temara ertettem :)
20. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 41d3c0b96f)
2017. ápr. 28. 23:25

Sztem ez egy vagany dolog es tuti,hgy tamogatja/segiti azt,hgy egy no nonek erezze magat egy olyan pasi mellett,aki odaig van erte X ideig is akar.

Epp J.Fondat olvastam minap, 80 koruli es irigylesre melto,,plasztika ide meg oda, de megmta a szex, az ami fiatalon tartja ;)

19. c9f9b53798 (válaszként erre: 18. - Hamurapi)
2017. ápr. 28. 23:23
Párban lenne jó megöregedni. Az élet közbeszól... Igazad van. A gyerekeknek nyilvan azt kívánták bemutatni, hogy létezik az örök szerelem, testiseggel, intimitassal mindvégig. Azt kívánták bemutatni, hogy az öregedés az élet termeszetes része, ezt el kell tudni fogadni,es igy is láthatják egymásban a szepet, vonzodhatnak egymáshoz. Ez igy van egyébként. Ez nem kor függő.
18. hamurapi (válaszként erre: 14. - C9f9b53798)
2017. ápr. 28. 22:34

80 vagyok! Nem régen hozzászóltam egy szinte azonos témához! Igen!Azt állítom,hogy a szex idő előtti leállitása / pl.fix párkapcsolat hiján/ negatív hatású!

Egyet értek azzal,hogy a normális élet része és befolyásolja az idősebb évek egészségi,lelki állapotát.Egyedül élőknek is azonos joga van ennek gyakorlására,mindkét nem részéről és ezért nem itélhetők el erkölcsileg,még ha a partnerek változnak is! /kivéve, ha az nem sérti egy másik család életét!/

17. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 10. - 5034e3957e)
2017. ápr. 28. 17:43
Én nem mert tilos volt a hölggyel beszélgetnünk nekünk gyerekeknek, de a közértes Marika néni mesélte a Maminak egy hét múlva amikor találkoztak a közértben és a Mamim rögtön tudta hogy miért mondhattam ezt aztán jókat röhögtek ők is a közértessel aki mondtam a Mamimnak, hogy "korán kezdi a kislány".
16. c9f9b53798 (válaszként erre: 15. - Maddi)
2017. ápr. 28. 17:00
Ennek örülök!
15. maddi (válaszként erre: 14. - C9f9b53798)
2017. ápr. 28. 10:59
Még mindig van. Mármint a sorozat ☺.
2017. ápr. 28. 09:06
A Lifenetworkon volt a Szexről egy felvilágosító műsor. Elsősorban tizenéveseknek szólt. A testről és annak változását is élő embereken mutatták be. És voltak nyolcvanéves emberek, akik le mertek vetkőzni, a gyerekek lássák mivé fognak egyszer válni. Párok is, idősek is beszéltek arról, hogy mindig is része volt az életüknek, és most is, voltak akik hetven-nyolcvan körül (orvosok készítették a műsort, és alátámasztották valóban fizikálisan nem működik már ilyen korban a közösülés) is szerették egymást, intimitás az életük mindennapos része volt. Boldog, gyönyörű párok voltak. A gyerekeknek pont ezt kívánták bemutatni, hogy ötven-hatvan éve együtt él két ember, a szerelem a testiséggel együtt része az életüknek, és igenis ez a normális, így lenne jó mindenkinek megöregedni!!! Egy nagyon jó, igényes sorozat (volt) egyébként.
13. Leoborta (válaszként erre: 1. - 41d3c0b96f)
2017. ápr. 28. 08:35

Nem tudod, kivel csináltad? Biztos vagy csak nem akarod kiteregetni?

Én mindig emlékszem... sajnos. Pedig jobb lenne néha, ha homály fedné.

12. 5034e3957e (válaszként erre: 11. - B4b1d52444)
2017. ápr. 27. 20:58
Azt hittem, de jó ha nem.Van ahol olyan közösség van túlsúlyban, akik nagyon szeretnek ítélkezni és mindenkit megszólni, eldönteni hogy illene.
11. b4b1d52444 (válaszként erre: 6. - 5034e3957e)
2017. ápr. 27. 20:17
Irtam en olyat, hogy érdekel engem? Altalánosságban írtam.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook