Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Álomfejtőt keresek! (olyat, aki tényleg ért hozzá) fórum

Álomfejtőt keresek! (olyat, aki tényleg ért hozzá) (beszélgetős fórum)


2016. febr. 21. 13:47

Amikor alszunk, becsukódik a fizikai szemünk, a lelkünk akkor tanul, megy fel a fehér fények világába. A problémák, amik ott vannak vélten, vagy valósan, mellyel szemben úgy érzed, tehetetlen vagy - róka. Az álmoknak jelentősége van, a lelked vagy az égiek üzennek neked.


Remélem tudtam segíteni.


Vivien

parapszichológus

2016. febr. 19. 12:05

Ha foglalkoznál az álomfejtéssel kicsit, akkor Szepes Mária álmoskönyvét ajánlom.

Amúgy minden dolog jelentése nagyban függ attól, hogy számodra mit jelképez és milyen érzés fűz hozzá.

9. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Ori90)
2016. febr. 19. 11:46

A rókával kapcsolatban már írtam a másik fórumon.

Amit írtak a vízről, és a bénultságtól, az stimmel.

A repülés több jelentésű is lehet: egyrészt szabadságot, szabadulást, másrészt a földi életből való elvágyódást is jelentheti.

2016. febr. 18. 17:13
Tény,hogy van,amikor az ember csak úgy össze-vissza álmodik ezt-azt,de most nem ez a lényeg.Biztos volt úgy sok ember,hogy azt érezte egy félbehagyott álom után,hogy aludjak már vissza,tudni akarom a végét.Na ez pont ilyen nekem is.Túl valóságosnak éreztem ahhoz,hogy ne foglalkozzak vele.
7. MZsanett (válaszként erre: 6. - 5c54c8b1c1)
2016. febr. 18. 14:41
Szerintem nem véletlenül látjuk azokat a képeket, amiket az agyunk kiválaszt.
6. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 5. - MZsanett)
2016. febr. 18. 14:25

Nem tudom.

Igazából pontos, tudományos magyarázat nincs az álmokra. Az, hogy az agy hogy dolgozza fel a vélt vagy valós információkat... nem tudni még pontosan.

5. MZsanett (válaszként erre: 4. - 5c54c8b1c1)
2016. febr. 18. 14:12
Krúdy?:D
4. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 3. - MZsanett)
2016. febr. 18. 14:03
A repülés - állítólag - hosszú életet jelent.
2016. febr. 18. 13:53

Én nem vagyok szakember, de leírom, amit tudok, mert én is sokat foglalkozok az álmaimmal.


A fehér a tisztaságot jelenti, szerintem ez pozitív, mint ahogy a repülés is. A fekete-fehér ellentétes színek, ez bizonytalanságra utal, az erdő és a víz pedig a tudatalattit. A sötétedő erdő és a sötét víz pedig félelmet is jelenthetnek, valami olyan dolgot, amit nem ismersz még. Az, hogy nem tudtál megmozdulni és hogy sérült volt a kezed, pedig a korlátozottság.


Ezt azok alapján írtam, amiket én is megfejtettem a saját álmaimban. Többnyire általános szimbólumok. Remélem, tudtam valamit segíteni.

2. 7f08b2ac90 (válaszként erre: 1. - Ori90)
2016. febr. 17. 22:19

Álomfejtés life.hu

Talán tudtam segíteni.

2016. febr. 17. 22:14

Sziasztok!

Pár napja volt egy álmom,aminek nagyon érdekelne a jelentése.Nem igazán szoktam ilyenekkel foglalkozni,de ez most más.


Minden átmenet nélkül egyszer csak olyan érzésem volt,mintha repülnék.Éreztem a szelet és azt,hogy mozgok,de nem a saját lábamon haladtam.Aztán megláttam egy fehér sörényt,amit lassan lebegtetett a szél.Nem láttam,de valahogy tudtam,hogy egy unikornison repülök.Aztán megláttam a kezem.Lógott a levegőben.Ernyedten,mintha beteg vagy sérült lennék.Fekete-fehér csíkos pulóver volt rajtam,és nem tudtam felülni,csak minthogyha az unikornis vitt volna valahová.Egy kicsit ködös,sötétedő erdei úton repültünk keresztül.Olyan volt az idő,mintha eső készülődne.Még az illatát is éreztem.Aztán átrepültünk valami sötét víz felett,teljesen tükörsima volt.Beleért a kezem.Ezt is éreztem,amikor felébredtem,a hideget a kezemen.Aztán egy réten repültünk keresztül,egy erdei tisztáson,száraz fű és bokrok voltak,mintha nyár lett volna.Egy róka futott felénk,ezt nagyon közelről is láttam,aztán egyszer csak felugrott és csattogtatt

a a száját,mintha el akarna érni és megharapni.Aztán egy másik is.Nem értek el.Az unikornis feljebb repült velem,aztán elhúztunk.Nem tudom,hová vitt,vagy hogy mi volt velem.Én csak arra emlékszem,hogy ernyedten lógott a kezem,nem voltam képes mozogni.Nem láttam magam,csak tudtam,hogy én vagyok,mint az unikornist is.Amikor megláttam a rókákat,megijedtem,de akkor sem tudtam megmozdulni.És ennyi volt,felébredtem.Próbáltam "folytatni",de már nem tudtam visszaaludni.


És ennyi volt.Valaki tud segíteni ebben?Az is jó,ha ajánlotok online szakembert.Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook