Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álomfejtés vagy pszichológia, esetleg mindkettő fórum

Álomfejtés vagy pszichológia, esetleg mindkettő (beszélgetős fórum)


2011. márc. 14. 18:25
egy hipnoterápia vagy ehhez hasonló tudattalatiba nyúló technika valószínűleg segítene megfejteni ezt a különös kötődést
2011. jan. 11. 10:38
Senki nem fejt almot? :(((
2011. jan. 11. 09:25

Megint vele almodtam :((

Egy par voltunk, de rajtakaptam, h tobbekkel is megcsal, elrohantam, megtalalt, beismerte, h tenyleg megcsalt de egyik sem volt komoly, en meg visszamentem hozza :((

Elmentunk a lakasara, kiment az ajton, hogy hoz be talan valami italt, erre a novere bejott, megvetoen annyit kerdezett, megis visszajottel? Es csorgott az ora, felebredtem... megint persze iszonyat lelkiismeret furdalassal, pedig tenyleg nem tehetek az almaimrol, nem AKAROK vele almodni, hetek ota eszembe sem jutott.


Nekem ami lejon a tegnapi alombol: Szakitottunk de en megis visszamentem hozza, tehat lehet, h nemtudom elengedni valahol melyen?

Aztan viszont kiment az ajton es sosem jott vissza (legalabbis nem, amig almodtam), tehat lehet, hogy O mar reg elengedett...


Valaki tud segiteni ertelmezni?

2010. okt. 28. 08:48

szerintem tisznaznod kell magadban a dolgokat. gondolom szereted a ferjed, jo vele az agyba de nem olyan szenvedélyes a dolog. valamiert meg kotodsz az elozohoz, ha nem erzelmek miatt, akkor az lehet h nem kapod meg szexualisan amit akarsz maradektalanul.


változtass ezen, vigyel bele tobb szenvedélyt ha ez a baj :)

2010. okt. 28. 08:38
Nemtudom... Akkor ez sosem fog elmulni??
2010. okt. 28. 08:20

szerintem azért mert arra a jó szexre vágysz ami vele volt. nem feltétlenül vele hanem magára az élményre, mert neked ő ezt testesiti meg, az izgalmat a kalandot, a forró hangulatot.


gondolom a férjeddel meg ezt nem éled át annyira intenziven

2010. okt. 28. 08:15

Sziasztok,

Szeretnem, ha valaki segitene almokkal kapcsolatban. Picit kell irnom magamrol, hogy ertheto legyek.

2 eve boldog, kiegyensulyozott hazassagban elek. Mielott talalkoztam a ferjemmel volt egy baratom akivel a szexen kivul semmi nem mukodott. Viszont eletem legjobb szeretoje volt. Akkoriban azt hittem nagyon szeretem, de ma mar tudom, ez nem szerelem volt, csak annyira klappoltunk az agyban, mint a konyvekben meg van irva.

Szoval vege lett, majd nehany honapra ra talalkoztam a ferjemmel, osszehazasodtunk es boldogan elunk :)

Viszont, a volt baratom nagyon gyakran elojon almaimban azota is. Mar-mar lelkiismeret furdalasom lenne emiatt, ha nem tudnam, hogy hulyeseg, hiszen az almaimat nem tudom befolyasolni. Almaimban csak ritkan szexelunk, de szinte mindig nagyon forro a hangulat, izzik a levego kozottunk, valami szexiseg mindig van benne.

Szeretnem megfejteni, miert almodok heti rendszeresseggel vele, kerlek ne irjatok, hogy mert szeretem, mert ez nem igaz - TUDOM hogy nem szeretem :) Es hogyan tudnam kiiktatni az almaimbol? Eszembe sem jut am a ferfi nap kozben (nyilvan amikor vele almodok igen, de egy atlagos napon dehogyis).

Egyszer olvastam, hogy ha erosen gondolunk valakire, az a szemely is elkezd gondolni rank. Arra gondoltam, esetleg gondol ram, de ugyan miert, minek? tobb mint 2 eve vege kozottunk mindennek? Vagy ez butasag?

Hat ez a kerdesem, nem mondom, hogy ez a vilag legnagyobb gondja, de megkoszonnem, ha valaki tudna segiteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook