Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álomélet. Ismersz olyat, aki a te áloméletedet éli? fórum

Álomélet. Ismersz olyat, aki a te áloméletedet éli? (beszélgetős fórum)


1 2
14. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 31. 09:05

Ne fájjon. Az az ő élete. Nem tudhatjuk valójában milyen. Nem minden arany mi fénylik ugye.


Abból próbálj minél többet kihozni amennyi neked adatott. Ne másra tekints.

13. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 31. 08:58
Én azt élem.Tenni kell érte.Nem pedig nyavajogni..
2023. jan. 31. 08:55
Nem ismerek olyat, bár soha nem foglalkoztat más élete. Többek közt ezért sem vagyok semmilyen közösségi oldalon, mert nem érdekel más élete, és én sem pakolom kirakatba az enyémet. Elégedett vagyok a sajátommal. Természetesen nehézségek mindenki életében voltak, vannak és lesznek is, még ott is amit Te "áloméletnek" vélsz. A saját életedből kell megpróbálni kihozni a maximumot, nem másét irigyelni, mert azzal nem leszel előrébb, sőt attól csak rosszabbul érzed magad.
11. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 31. 08:54

Lehet, velem van a gond, nem is értem a mondatodat!


Tehát, arra vagy kíváncsi, hogy nekem fáj e, ha valaki pontosan olyan életet él, mint amit én szerettem volna?


Milyen szempontokat veszünk figyelemben?

Férj/feleség, gyerekek darabszáma?

Fizetés mértéke?

Lakás nagysága, elhelyezkedése?


Vagy mégis mi? Hogy élhet valaki úgy, mint amit én megálmodtam?


Nem, nem fáj, ha valakinek 2 gyereke van, csak azért, mert nekem egy van.

Nem, nem zavar, ha valaki többet keres. Engem az érdekel, hogy nekem elég legyen.

Nem, nem irigykedek senkire, pont elég mindig az a lakás, amiben élünk.

Az sem zavar, ha valakinek jobb autója van, mint nekünk.

És nem, nem irigylem senki férjét, az enyém pont olyan, amilyet szerettem volna;)

Sőt! Az sem sarkall irigységre, ha valaki szebb, mint én;)


Egyébként a gyerekkori elképzeléseim, annyira egyszerűek voltak, hogy ahhoz képest királyi életem van.

Sokkal jobb munkám van, mint amit annak idején elképzeltem.

Sokkal jobb férjem van, mint amit akkor elképzeltem.

És bár 1 gyerekem lett, de ez az egy nekem tökéletes és elég is;)

Általában jók a lakásaink, számunkra jó helyen vannak.

És még sorolhatnám...

2023. jan. 31. 08:43
Nem ismerek egyet sem, gyerekkori álmom az volt h pilóta leszek. Nem lettem.
9. 0b970a67a0 (válaszként erre: 8. - 0b970a67a0)
2023. jan. 31. 08:38

* teremtem

* álom életemet

8. 0b970a67a0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 31. 08:35

Nekem abszolút nem fáj.😀

Az az ő élete.

Már a kérdést sem értem, hiszen az én életemet magamnak teremteni meg.

Álom? Ha a terveim sikerülnek akkor szuper, ha nem úgy alakul, akkor is az én álmom -kvázi elképzelésem valósul meg.

A másik a saját életét éli- irigyelhetném, hogy bezzeg neki...de ez annyira ovodás.

Szóval az én álmom életemet én élem, s nem más 😉

2023. jan. 31. 08:27

Én teljesen elégedett vagyok az életemmel.

Persze,voltak benne hibák, nem várt meglepetések,de összességében mindennel elégedett vagyok.

6. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 31. 08:25

Legfeljebb az, hogy a saját körülményimet máshogy alakítottam ezáltal máshova jutottam. Mindig van választási lehetőségünk. Még ebben a pillanatban is te döntöd el mit csinálsz miután felállsz a géptől. A jelenünk folyamatos döntéseink eredménye. Ahol vagyok, oda én jöttem.


Miért az fáj hogy más éli amit te akartál? Nem elég akarni. Ő biztos nem csak akarta azt amit elért.

Jellemző, hogy kudarc esetén sokaknak egyszerűbb a körülményeket felhozni mencségűl és másokra irigykedni, mert ez az egyszerűbb.

Pedig ahol vagy, oda te mentél.

5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 31. 08:22

Nekem mondjuk nem fáj a másik ember boldogsága, de jól tudom, hogy az "álomélet" rendszerint csak kívülről az.

Mindenkinek van valami, amit máshogy csinálna.

Szerintem ne másokra irigykedj, hanem hozd ki a saját életedből a maximumot, ne úgy, ahogy a másik fórumban 40 évesen már kapuzárási pánik van...

4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 31. 07:55
Nem valószínű hogy minden tökéletes az ő életében sem. Mivel tökéletes élet nincs.
2023. jan. 31. 07:37
Nagyjából azt élem amit akartam. Persze mindennél van jobb és rosszabb is de megvagyok elégedve és hálával tartozom.
2. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 31. 07:34
Az enyém az volt
2023. jan. 31. 07:30
Nagyon tud fájni, ha valakinek a környezetedben sikerült mindaz, amit te fiatal korodban megálmodtál magadnak.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook