Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álom sziget kerestetik - Melyik görög szigetet válasszam romantikus kiruccanáshoz? fórum

Álom sziget kerestetik - Melyik görög szigetet válasszam romantikus kiruccanáshoz? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 7. 23:20
Mi Krétárol mentunk Elafonisibe olyan mitha a Karib szigetekre csöppentél volna, fehér homok átlátszo viz, egyszeruen szépséges :)
2014. júl. 5. 18:03
Antisamos a másik kedvenc beach-em volt Kefalónián. Nagyon nyugodt a víz. Xi Beach-et pedig a szokatlan és ritka vörös homok teszi gyönyörűvé, de a jobb oldalára menjetek le a lejárón, miután megérkeztetek, ne a bal.
2014. júl. 5. 18:01
Kefalónia nagyon vadregényes, mindenképp érdemes autót bérelni és bejárni. Tele van brutális meredek hegyoldalakkal, van vadlórezervátum, barlangtó, cseppkő, olyan, mintha mindent, ami jó Isten oda zsúfolt volna. Ja, és a világ egyik leggyönyörűbb beach-ével büszkélkedhet: Myrtos Beach. Egyszerűen hihetetlenül szép, olyan, mintha álmodnál, mintha egy photoshopolt képeslapon lennél, olyan döbbenetes kékekben pompázik a tenger. Viszont váratlan nagy hullámok lehetnek, amikkel vigyázni kell!!!
2014. júl. 4. 11:07
Nekem most Lefkada lett a kedvencem. Gyönyörű képek vannak fent a neten, jövő ősszel oda megyünk.
2014. júl. 4. 11:00
Kos sziget.
2014. júl. 4. 10:43

Tenyleg gyonyoru, de nekem tengerpart elso szamu... Es az vilagos homokos kell, hogy legyen...


Amugy tenyleg csodalatos Santorini, imadtam :)

2014. júl. 4. 10:32
Az Én álmom Santorini!!!
2014. júl. 4. 10:30

Sziasztok!


Tervezzuk a nyaralasunkat a parommal es valami romantikus gorog szigetre mennenk.

En mar jartam Santoriniben es Mykonos is megvolt. Mindkettot imadtam, DE nem szeretnek olyan helyre menni, ahol mar voltam. Masik dolog, ott vannak az emlekek.

Szeretnek parommal olyan helyre menni, amit en sem ismerek.


Santorinit imadtam a kilatas miatt, de ott nincs homokos tengerpart, hanem fekete kavicsos ugye a vulkan miatt.

Mykonost imadtam a feher hazakkal, kek haztetokkel, a pelikannal a setaloutca kozepen. Talan meg a viz is elfogadhato. De ugye emlekek.


Szoval keresem azt az ekszinkek tengeru, homokos tengerpartu gorog szigetet, ami tokeletes lehet egy romantikus 2 hetre parommal.

Szeptemberbe mennenk, igy nem artana, ha minel delebbre lenne, hogy biztos jo ido legyen!

Kutatok a neten, de meg nem igazan talaltam semmit, ezert gondoltam, ti biztos tudtok segiteni :)


Esetleg valakinek tapasztalata? :)

Koszonom a tanacsokat!


Szepseges hetveget :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook