Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álom-átjáró fórum

Álom-átjáró (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Álom-átjáró

1 2
12. Sutyi111 (válaszként erre: 11. - Lhara)
2010. szept. 2. 17:59
Érdekes,azt gondoltam tudod valami hétköznapon történt dologhoz kötni,ami veled történt és azt folytatod álmodban.Én már voltam olyan álomban ami köthető a hétköznapjaimhoz, a múltamhoz,vagy épp a vágyaimhoz.Hol jó volt felébredni,hol folytatást követeltem volna mert annyira vágytam a megálmodott dolgot.Fura,vagy ez másnál is előfordul vajon..?
11. Lhara (válaszként erre: 9. - Sutyi111)
2010. szept. 2. 17:23
Ja, és semmi különös nem volt ébredéskor... úgy emlékszem.
10. Lhara (válaszként erre: 9. - Sutyi111)
2010. szept. 2. 17:21

ezt már rég nem álmodom... nem is tudom hogy volt már, de próbálom felidézni, hogy válaszolhassak.

Mivel ez egy "fejlődő" álom, kis gyerek koromtól ismétlődően újra álmodta, és pár éve maradt abba, mert mintha "elkészült volna a film", befejeződött a történet. Úgy emlékszem, nagyon akartam mindvégig repülni és nagyon boldog voltam, amikor végre a fényfelé szállhattam.

2010. szept. 2. 16:09
Ezután hogy ébredsz,milyen lelki állapotban...boldog vagy,nyugodt,vagy vágyod újra átélni az álmot?
8. Lhara (válaszként erre: 7. - 266abbdae5)
2010. szept. 2. 15:19

Nem vagyok eléggé tájékozott ebben a kérdésben, de nekem ilyen "zűrös" repülés jutott annyi éven át... de a végén sikerült felemelkednem, addig-addig fejlődött, egyre hosszabb lett ennek az álmomnak a "filmje", ami mindig elölről játszódott le.


Egyébként érdekes téma, kár, hogy eddig nem volt lehetőségem jobban beleásni magam... mármint az álomfejtés tudományába. Nagyon érdekel.

2010. szept. 2. 14:10
úgy tudom,hogy a repülés biztonság érzetet jelent....
2010. szept. 2. 14:02

Üdvözlet mindenkinek!


Köszönöm, hogy ellátogattatok hozzám... többen ismételten.

2010. szept. 2. 11:10
:-)))
2010. szept. 2. 11:04
Érdekes
2010. szept. 2. 11:01

Szia

Ez nagyon különleges álom.

2010. szept. 2. 10:56
????
2010. szept. 2. 10:08
Bizonyára nem vagyok az egyedüli emberi lény, akinek van visszatérő álma. Az is valószínű, hogy vannak, akiknek több is akad, mint ahogy nekem.
Akár válogathatok is, hogy melyik "leiratával" kínáljam meg a csemegézni vágyó olvasóim. Most fogadjátok szeretettel az egyik legmakacsabbul ragaszkodót, mely életem végigkísérve, fejlődve mutatott rá egyik legfontosabb felismerésemre.

Ugrás a teljes írásra: Álom-átjáró
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook