Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aloe Verát szedek és ha közben becsúszna a baba ártana neki? fórum

Aloe Verát szedek és ha közben becsúszna a baba ártana neki? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 8. 07:10
Ja igen: és a terhességem egy részében nagyon erős gyomorégésem volt, amin az aloé segített. De a terhesség alatt már nem szedtem kúraszerűen, csak akkor ha szükség volt rá.
2009. dec. 8. 06:59
Én a terhességem előtt végigcsináltam egy egy hónapos aloé gél kúrát a párommal együtt. Előtte több mint egy évig hiába próbálkoztunk. Novemberben ittuk a gélt, decemberben várandós lettem. :) Nem állítom, hogy biztosan attól volt, de tutira közrejátszott, tele van vitaminokkal, ásványi anyagokkal. Jah, és nem vagyok terjesztő, viszont most is ezt iszom, hogy rendbe hozzam a szoptatási időszak után "lerabolt" szervezetemet. :)
19. tücsimücsi (válaszként erre: 17. - Gomba1)
2009. dec. 6. 21:47

Persze, hogy nem.

A tavalyi évben 178 FLP-s baba született.

18. szika
2009. dec. 6. 21:12

A húgom egy hónapja szült egy egészséges kis tündérherceget, és végig szedte az FLP ásvány tablettáját (az Elevit helyett), és az A-Beta Care-t meg persze a gélt. A baba már kapja az activatort a pocijára, amikor fáj neki. És minden a legnagyobb rendben volt velük. Szóval nyugi.. a legjobbat teszed magaddal és a leendő kisbabáddal is azzal, hogy ezeket a termékeket fogyasztod.


És nem vagyok forgalmazó, meg viszonteladó... pusztán csak egy több éve lelkes fogyasztó. :)

17. gomba1 (válaszként erre: 15. - Anbene)
2009. dec. 6. 20:53
Igen igazad van abban,hogy vannak SAJNOS olyan Aloe gélek amik hashajtó hatásúak,mert teljes Aloe levélből készültek.De az FLP termékei nem ilyenek és nem okoznak semmilyen hasmenéses tünetet!!!!
16. 8509bb409c (válaszként erre: 15. - Anbene)
2009. dec. 4. 12:38
köszönöm a választ!
15. anbene
2009. dec. 4. 12:24
Ha az aloe verában antrachinonokat - mint az aloin, barbaloin és az aloésav - tartalmazó belső levelek is megtalálhatóak, melyek köztudottan hashajtó hatásúak, úgy ezek stimulálhatják a méhösszehúzódást és spontán vetélést okozhatnak
14. 8509bb409c (válaszként erre: 12. - 2a033963fa)
2009. dec. 4. 12:07
Szia! természetesen ha terhes leszek nem fogok hasizomozni tudom, hogy azt nem szabad. Csak arra az időszakra lennék kíváncsi mikor még nem tudom, hogy terhes vagyok. Gondolom ez 1-2hét vagy akár 1hónap is lehet, csak ez az időszak érdekel.
13. 8509bb409c (válaszként erre: 11. - Anbene)
2009. dec. 4. 11:59
Szia! érdekes amit írtál, mert rajtad kívül mindenki úgy tudja lehet szedni terhesség alatt is. Esetleg ki tudnád fejteni bővebben miért nem lehet szedni? Nem azért mert nem hiszem el amit írtál, mert az is lehetséges, hogy a többiek tévednek, hanem mert érdekel.
12. 2a033963fa (válaszként erre: 9. - 8509bb409c)
2009. dec. 4. 11:55

"És remélem akkor a hasizom gyakorlatok sem fognak ártani."



Ha terhes vagy,felejtsd el a hasizomgyakorlatokat,de nagyon hamar,mert az viszont árthat.

11. anbene
2009. dec. 4. 11:30
Terhesség alatt nem szabad szedni az aloe verát, szóval miután megtudtad, hogy terhes vagy, hagyd abba. Ha viszont addig szeded, nem lehet baja. Én erről olvastam, persze aloe verás eladók ezt nem tudják. Nagyon sok fűszernövényünk is van, amit nem jó terhesség alatt szedni.
2009. dec. 4. 11:23
szia ha már szeted terhesség elot nyugottan szedheted én disztribúutor vagyok
2009. dec. 4. 11:03
Hát most megnyugtattatok, de egy kicsit meglepődtem Csikike válaszán vagy inkább mondhatnám megrémültem mert bármennyire is szeretnék babát a gondolat kicsit elrémísztett mert még csak 22éves vagyok de több mint öt éve vagyunk együtt a párommal szóval akadálya nincs. De ha jönnie kell akkor úgyis jönni fog:) És remélem akkor a hasizom gyakorlatok sem fognak ártani. Köszönöm mindenkinek!
2009. dec. 4. 10:51
Ugyan dehogy! Már miért ártana? Inkább dícsérd meg magad érte!
2009. dec. 4. 10:50

bizotsan szedheted!

Én 1 hónapig szedtem a ginkgó-ját, most a multi-maccat, és még szdem a B12+folsav kombinációt és elvileg terhes vagyok!!!

Íg nyugodtan szedd!!!

2009. dec. 4. 10:50
Dehogy árt!
2009. dec. 4. 10:47
Semmi baja nem lenne a babának tőle.Szedd csak nyugodtan,ha jól esik.
2009. dec. 4. 10:46
Elméletben egyiktől sem lehet semmi baja a babának szerintem...
3. 431d09b5d5 (válaszként erre: 1. - 8509bb409c)
2009. dec. 4. 10:46

biztos hogy nem fog ártani, sőt, ne lepődj meg ha mégis becsúszik :) pontosan ezeket a termékeket javasolják meddőség esetén is és több esetben is segített már :)

a hasizmozás sem árt elvileg, elég akkor abbahagyni ha már bebizonyosodott a terhesség!

2009. dec. 4. 10:46

szioa, jajjjjjjj dehoyg is artana, csak igyad, egyed, amennyit csak tudsz.

az Aloe csodas termek, mi mar a 3 hetes babanak is adjuk, mert fajt a hasa,es most jol van mar tole, elmultak a gorcsei.

2009. dec. 4. 10:44
Nemrég kezdtem el szedni az aloe verát (gélt, teát, probiotic-ot) és még 4-5hónapig szeretném szedni. Még nem tervezünk babát (de ha véletlenül összejönne az sem lenne baj) ,megszakításos módszerrel védekezünk szóval sosem lehet tudni. És még annyi hogy hasizom gyakorlatokat végzek hetente 4x elég erősen, szerintetek abba kellene hagynom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook