Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álmomban megcsalt a párom! fórum

Álmomban megcsalt a párom! (beszélgetős fórum)


2011. okt. 9. 23:05
Ismét tellt el egy kis idő,azóta volt egy újabb párom,nála is azt álmodtam,hogy eltűnt,sehol sem találom....rá 2napra elhagyott,szinte ok nélkül:(
21. e705905164 (válaszként erre: 1. - Leonie-Johanna)
2011. okt. 7. 16:22

semmit:)


sztem legtöbbünknek voltak már hasonló álmai:Dnem kell vele foglalkozni ez csak a tudatalattid,mert ettől félsz,hogy ez így lesz és megtörténik és ez jelent csak meg álmodban...

20. nadine81 (válaszként erre: 14. - Nadine81)
2011. márc. 12. 15:18
Utóbbi hozzászólásom óta eltelt egy kis idő.most csak annyit fűzök hozzá,hogy fél éve nem vagyunk együtt,ugyanis elhagyott egy nálam 6évvel fiatalabb csajért!!!!!Kapcsolatunk ideje alatt nem nagyon mondta hogy szeret,de mióta elhagyott,gyakran álmodom hogy visszajön és szeret és mondja is!Na,ez az amire várhatok életem végéig is azt hiszem,a rossz álmok persze valóra váltak:S
2011. márc. 11. 09:36

Hajajj! Kellemes álom!

Én is nagyon sokszor álmodom ezt! Olyankor mindamellett hogy sírva kelek, iszonyú düh és méreg van bennem!

Ha a párom olyankor mellettem feküdne, biztosan felpofoznám, olyan valóságosak ezek az álmok.

Ma már csak nevet rajta ha elmesélem, és mindíg azt kérdezi, hogy nézett ki a nő? persze csak a bosszantásom érdekében, de mókásan.

Az a különös még ezekben az álmokban hogy mindíg nagyon megverem ezeket a nőket, olyan kicsi a bors de erős formában. Nagyon elgyepálom őket, saját magamon is meglepődve.

Remélem kinövöm ezeket az álmokat!

2009. dec. 14. 09:39

Állítólag ha valaki sűrűn lát álmában rossz dolgokat, azok a félelmeinek a kivetülései.Ezt egy álomfejtő írta valahol.


Én kb. 3-szor álmodtam, hogy megcsal a párom, és láttam is, kivel. Rettenetesen rossz volt! De mostanában inkább én csalom meg őt álmomban (és az övében is). Őszintén megvallva tetszik ez a változás! :-P Ha már az életben nem teszem meg, legalább álmomban rosszalkodok egy kicsit! :-D

17. carpe
2009. dec. 14. 09:06

a párom álmodik mindig ilyeneket....akkor ez az egész napjára rányomja a pecsétet...fürkészik engem...és szomorú...aztán nagynehezen kiböki...hogy tudja h hülyeség...de ezt álmodta...legtöbbször azt h a volt "nagyszerelmemmel"csalom meg..vagy azt h lelépek vmi pénzes pasival...hm...


sztem is inkább jelek...amik arra vonatkoznak..h. talán nem kapott annyi figyelmet tőlem mint amennyit szeretett volna.

16. ggirl
2009. dec. 1. 09:56
Sziasztok! Kb. egy hónapja 3-4 alkalommal azt álmodtam, hogy a lagzim apró részei elmaradtak, lemaradtak, vagy nem volt kész a frizurám, vagy nem volt torta, vagy a férjem nem ért oda... szal, kiábrándító volt. A héten, viszont már ez a 2. éjszakám, amikor azt álmodom, hogy megcsal, elhagy a párom.... MIT jelenthet ez????? Egyébként a valóságban teljesen tökéletes a kapcsolat, az esküvőnket szervezzük jövő nyárra :) szerintetek?
15. a1baa7edcc (válaszként erre: 1. - Leonie-Johanna)
2009. okt. 22. 12:34

En is almodtam mar ilyet :)

Annyira valosagosnak ereztem felriadva, hogy felalomban odafordultam hozza es megpofoztam, rakiabalva, hogy 'te szemet!'.

Ha az alom jo, azert jo, mert jo. Ha rossz, akkor azert jo, mert csak alom. Valami ilyet mondott regen a nagymamam.

2009. okt. 22. 12:26
Régebben én is álmodtam ilyesmiket.Lehet csak a véletlen műve,de sajnos pár hónapra beigazolódott.Nem pontosan az történt,amit megálmodtam,de a lényege az volt,hogy elveszítem őt.A régi kapcsolatom alatt is előfordult.Sőt,szegény kutyusom mielőtt meghalt,tesóm is és én is sokszor azt álmodtuk,elveszett:(
13. Sena
2009. aug. 30. 14:32
Lehet hogy egyáltalán semmit sem jelent, talán csak láttál mostanában egy filmet vagy hallottál egy dalt ami erről szólt és azért álmodtad ezt.
12. rexona
2009. aug. 30. 13:51
énis álmodtam már ilyet.
2009. aug. 30. 13:48

Én is álmodtam már ilyenről nem is olyan régen.

Az álomfejtő lexikon szerint (nem tudom, mennyire lehet hinni neki) azt jelenti, hogy valamilyen rossz tulajdonságunktól szeretnénk megszabadulni, de utalhat a jelenlegi párkapcsolat problémájára is.

10. Maggie047 (válaszként erre: 8. - Cel)
2009. aug. 30. 13:44

Nem csak arról van szó hogy mi misztifikáljuk a tökéletes alakot. Ebben az esetben a férje sárba tiporta a nő önbecsülését teljesen. Nem is sejtik a férfiak hogy egy felelőtlen kijelentés mekkora sebeket ejthet a lelken.

Abban egyetértünk hogy egy kapcsolat nem feltétlenül ilyen miatt kell véget érjen. De ha a nő ilyet hall a kedves férjétől akkor bizony lehet még sötétben sem fog neki menni a dolog.

Hiába a férfinek is vannak külső bibijei: ősz halánték vagy kopasz fej, apró ráncok, pocak.... Mi nők inkább a belsőt értékeljük mint a külsőt, olyannak fogadjuk el amilyen hiszen a lelkéért szeretjük. De a férfiak....nem is értem. Azt hiszik a nő mindig 20 évesen fog kinézni?

2009. aug. 30. 13:04
Engem is már számtalanszor. Én is őt.
8. cel
2009. aug. 30. 12:58

Igen, lehetünk bizonytalanok külső adottságaink miatt. De higgyétek el a súlyfölösleg nekünk nőknek jelent gondot. Mi misztifikáljuk a tökéletes alakot. Meglátásom szerint a többlet súly mindaddig nem gond míg az egészségünket nem veszélyezteti. Nézzük csak meg kedves párunkat kicsit tüzetesebben: neki is van pocakja, mintha kicsit ritkább lenne a haja, reggel meg táskák díszelegnek a szeme alatt. Ők sem tökéletesek.

Nem a súly fölösleg az oka annak (vagy csak extrém esetben) ha a férj félre lép vagy elhagyja a feleségét. Nézzetek szét magatok körül az ismeretségi körötökben, hogy mennyi olyan házasság bomlik fel ahol az asszonyka igen csak csinos.

Legyen önbecsülésünk, nem kell félni önmagunkat adni csak azért mert nem tökéletes a testünk. A nők a legtöbb esetben visszavonulót fújnak szexuális életükben, mert nem tartják magukat kívánatosnak és ez a visszavonuló lehet a megcsalás oka.

Csak mert lánykori alakunkat elvesztettük, ne veszítsük el az önbecsülésünket is.

Mind ettől függetlenül a fogyókúrázóknak sok sikert kívánok!

7. Maggie047 (válaszként erre: 1. - Leonie-Johanna)
2009. aug. 30. 12:39
A naplódból kiindulva az önbizalomhiányodnak tudható be a dolog mivel az alakod már nem a régi. Biztos mindenki álmodik a legnagyobb félelméről, szoktam én is. Ébredés után persze pár óráig nagyon rosszul érzi magát az ember, ahogy most te is, de próbáld meg letudni a dolgot és sok kitartást kívánok a diétádhoz. A nők nagyon erős élőlények és el tudják érni amit el akarnak, leszel még te is olyan hogy a tükörben egy számodra is kívánatos nőt láss. Bár a férfiak nem olyan hamar idősödnek és híznak, de őket is utoléri az idő ezért vigyáznia kéne a kijelentéseivel amiket tesz. Szomorú hogy nem a belső értékeid alapján értékel téged. Megbeszélted vele ezt a dolgot? És azt sem kéne elfelejtenie hogy minden sikeres férfi mögött egy okos nő áll, ez esetben te.
2009. aug. 30. 12:20
Nekem van egy visszatérő álmom a párommal kapcsolatban. Többször álmodom azt, hogy elmegy valahova (munkája miatt néha-néha kamiont vezet)és nem tudom telefonon felhívni. A telefon vagy kicseng , de nem veszi fel, vagy ki van kapcsolva. Rengetegszer tért elő ez az álmom más-más történet keretében. Ilyenkor én is nagyon rosszul érzem magam órákig az ébredés után, de tudom, hogy ez csak álom! Mondjuk abban hiszek, hogy az álmoknak van jelentősége. Az igaz, hogy valóságban nagyon ideges tudok lenni, ha nem veszi fel a telefont. De hát állandó zajban, több kollégával dolgozik van , hogy egyszerűen csak nem hallja meg. Ennyi. REMÉLEM!
5. Napsugár08 (válaszként erre: 2. - Cel)
2009. aug. 30. 11:52
Igazad lehet a bizonytalansággal kapcsolatban. Nálam arra vezethető vissza, hogy most a 3. babánkkal vagyok állapotos és kb. 25 kg-al vagyok több, mint amikor megismerkedtünk. Attól rettegek, hogy lecserél valami nagymellű csinibabára.
2009. aug. 30. 11:49
Ha bízol benne, és odafigyelsz rá, akkor nem lehet probléma!
2009. aug. 30. 11:48
Szerintem azt jelentheti, hogy annyira félünk a párunk elvesztése miatt, hogy ez az érzés beköltözik az álmainkba is. (Plusz a féltékenység is szerepet játszhat benne.) Én is álmodom ilyet és hasonlókat nagyon-nagyon sokszor. Én is a lányt szoktam ütni-verni, de ma azt álmodtam, hogy a páromat ütöm-verem érte. Nem akartam, végül mégis beadtam a válópert.
2. cel
2009. aug. 30. 11:43

Talán kicsit bizonytalan vagy magadban, akár tudat alatt érezhetsz valamit, ami ilyen gondolatokat szülhet. Elképzelhető, hogy félelem van benned, félsz, hogy bekövetkezhet a megcsalás. Gondold végig az utóbbi néhány hónapot, történt e valami változás az életetekben ami erre utalhat.

Ha semmi, akkor bizony a fantáziád játszott veled csúnya játékot.

Ha hiszel a spiritualitásban akkor lehet ez egy belső üzenet is, hogy figyelj jobban a férjedre, több törődésre, figyelemre van szüksége ahhoz, hogy ne következzen be az álombéli szituáció.

2009. aug. 30. 11:37

Mit jelenthet ez?Borzasztó volt az érzés.Megkérdeztem tőle álmomban,hogy jóvolt?Erre ő:Miért? Nem mindegy?

Mire én:-Nem mert ha jó volt ,akkor legalább volt értelme!

Erre az ő válasza az volt:-Igen megérte,és elhagyott!!!!

Még láttam a lány arcát is ,tisztán.utána pedig jól megvertem a lányt .Megcibáltam,megrángattam.A párom csak nevetett.

Mit jelenthet ez az álom????

Tudja valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook