Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Álmok jelentései! fórum

Álmok jelentései! (beszélgetős fórum)


2009. jún. 19. 08:39

GÓLYA -Békétlenkedés. Keleptő gólya: pletyka, rágalom. Gólyafészek: a békés felszín alatt lappangó indulatok; többet adsz a látszatra a kelleténél.


Ennyit talaltam :|

2009. jún. 18. 20:26

sziasztok!

Nekem is tudnátok segíteni?Olyan álmom volt,hogy egy gólya futkozott az udvaron és nem tudtam megfogni,de nem repült,csak futott.

Köszi

2009. jún. 16. 07:37

FOG - Nehezen elszenvedett vereség. Kieső fog: fájdalmas veszteség. Ha más szájából fogak hullanak a kezedbe: nem tudsz viszonozni olyan érzelmeket, amelyeknek az előnyeit igencsak élvezed.



Valahányszor azt álmodtam, hogy kiesik a fogam max 2 hétre rá szoltak, hogy meghalt valaki... egyenesen rettegek miutan ezt álmodom....

2009. jún. 16. 07:36
VIHAR - Félelem; érzelmek, amelyektől zavarba jössz. Vihar, amely fákat dönt: nők álmában: gyűlölködés; férfiak álmában: rettegés, szorongás. Vihar, ami járművet, kocsit megmozdít, elsodor: szabadságod korlátozása; idegen beavatkozás az ügyeidbe. Orkán, tájfun: új, lenyűgöző érzelmek.
2009. jún. 15. 22:15
hm:( hát ez szomoru:( sajnálom!!
4. 707655fba1 (válaszként erre: 3. - 989497bbef)
2009. jún. 15. 21:50

Tűz: haláleset.

Minél nagyobb a tűz, annál közelebbi hozzátartozód lesz az áldozat!


Nálam már 3 esetben bejött! :(((

2009. jún. 15. 21:07
GESZTENYEPÜRÉ nem fogyókúrázók álmában - Nagy nehezen megválsz régi, felesleges holmiktól, kacatoktól. Fogyókúrás álmában: önmagáért beszélő kívánság.
2009. jún. 15. 21:06
AKASZTÓFA - Veszekedés, még inkább: visszafojtott indulat. Nem tudod kiadni magadból a mérged.
2009. jún. 15. 21:05
ABLAK - Csukott ablak: kíváncsiság, olyat szeretnél megtudni, amihez nem sok közöd van. Nyitott ablak: félsz, hogy titkod kiderül. Ablakot mosni: mulasztás. Ablakot betörni: nem egészen tisztességes eszközökkel szerzett információ; hallgatózás, vagy más levelének elolvasása. Befalazott, bedeszkázott ablak: nem tudsz megfejteni egy rejtélyt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook