Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álmok hatása fórum

Álmok hatása (beszélgetős fórum)


8. szomoruszerelmes (válaszként erre: 1. - 29f8245603)
2009. jan. 25. 08:10
igen ésijenkor ugyérzem hogy figyelnek
2009. jan. 25. 08:06
segicsék voltegy párom aki elment és az álmaimba rendszeresen visza tér miért
2008. ápr. 29. 16:01
kiskoromban volt egy visszatérő álmom, egy mély vájatban vagyok, ahol egy vonatsín húzódik és jön egy vonat. Tudom, ha odaér, nem férünk el ketten, annyira szűk az egész és ki próbálok mászni, de nem megy, az meg közeledik és az utolsó utáni pillanatban kikerülök onnan. Izgalmas :) Bár nem értettem, miért álmodom mindig ezt.
2008. márc. 8. 14:13
Néhanapján olyan értelmetlenségeket álmodok,hogy na csak,és utána a napom is furcsábban telik...
2007. szept. 22. 15:57
Egyszer édesanyámmal álmodtam. Baján az egyik utcában elkapta a szemem láttára egy egyén és elvágta a torkát! Hát ez nagyon borzalmas volt. Néha eszembe jut ez az álom.
2007. szept. 6. 11:08
én mielőtt megtudtam hogy terhese vagyok előtt éjszaka rengeteg kigyoval álmodtam ahogy az előttünk lévő fűben tekeregnek és ez egy életre szolo változást jelentett ami ki is derült egy pár ora mulva hogy babám lesz és ez tényleg egy életre szol...!soha nem felejtem el azt az álmot
2007. szept. 6. 11:05
Volt. és szörnyű volt. Egyik éjjel azt álmodtam, hogy a kislányom meghalt, és egy zsákba jógott, életembe előszőr sírva ébredtem, és szörnyű volt az egész napom, hetem.. Ha eszembe jut, még most is rosszul vagyok.
2007. szept. 6. 11:02
Jártatok már ugy hogy reggel maikor felébredtetek nem tudtatok másra gondolni mint amit áéjszaka álmodtatok és fura érzések vettek körül titeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook