Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álmodtatok már élő családtagotokkal olyat, hogy elköszönt tőletek, mert meg fog halni? fórum

Álmodtatok már élő családtagotokkal olyat, hogy elköszönt tőletek, mert meg fog halni? (beszélgetős fórum)


2018. nov. 22. 01:14
Semmiképp ne félj. Mindannyian meghalunk egyszer. 84 év egy kiteljesedett kor, igazán annak mondható. Öntudatlanul hozzuk meg általában a döntéseinket, hogy meddig élünk. Könnyen lehet, hogy ő belül már befejezte és teljes számára az élete és akkor akár el is mehet. Vedd egy szeretetteljes üzenetnek inkább, hogy a morfogenetikus térből az álmodon át üzent neked a nagymamád, hogy készül elmenni. Menj el hozzá és beszélgess vele, de ne aggódj érte. Semmit nem tudsz unokaként tenni érte és nem is a te dolgod. Szeresd s meséltesd és használj ki minden órát amit még vele tölthetsz. Megérdemlitek egymást.
14. 1d334fe33f (válaszként erre: 13. - Mikkmókus)
2018. nov. 9. 09:08

Nagyon sajnálom!

Ölelés!

2018. nov. 8. 01:41

Igen, sajnos...

Anyummal álmodtam, hogy meghalt. Rá egy hónapra meg is történt. 16 éves voltam, amikor öngyilkos lett. Ennek már 12 éve. 😕

2018. nov. 7. 01:55
Igen,még évekkel ezelőtt :-( Rémálom volt.Nagyon megkönnyebbültem,mikor felébredtem.Sokáig nyomasztott utána is.
11. Fisica
2018. nov. 6. 16:51

Nem pont ilyet álmodtam, de lényegében hasonlót. Sajnos kb. 2 hét múlva valóság lett amit álmodtam. :(

Legyél minél többet a nagymamáddal. Lehet csak egy álom, de sose tudni.

10. gilingalang (válaszként erre: 1. - Gizmoka20)
2018. nov. 6. 15:04

Én is egy iszonyatos álom miatt indítottam egy fórumot.

Azóta is minden nap eszembe jut.

Sokat segítettek az ott megszólalók.

Többnyire az a fontos, hogy ne koncentrálj a dologra.

2018. nov. 6. 15:03
Azt mondják, hogy akinek a halál hírét terjesztik sokáig él.
2018. nov. 6. 14:57

Álmodtál már bármi mással kapcsolatban olyat, ami pont úgy bekövetkezett, de addig nem?

Ugye, hogy nem.

Az álmok a már megélt képek, benyomások, ingerek kusza halmaza, mintha egy kis fiókban nagyon összeráznál rengeteg kis apró tárgyat.


Azt, hogy "az álmok egyszer valóra válhatnak" sose így szoktuk érteni :)

2018. nov. 6. 14:33
Szerintem is az lehet, hogy a tudatalattid így üzent. Az más kérdés, hogy vajon a félelmed tört így a felszínre, vagy van esetleg olyan tudás, információ a birtokodban, ami miatt erre következtetésre jutottál "odabent".
2018. nov. 6. 13:42
Igen, ezért regisztráltam, mert a témában hasznosat nem találtam és ez az álom nem hagy nyugodni éjszaka óta, pedig dolgozom, ami kőkemény koncentrációt igényel, de amint kimegyek cigizni, vagy felállok, egyből eszembe jut.
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Gizmoka20)
2018. nov. 6. 12:55
Ezért regisztráltál?
4. ab3619a9cd (válaszként erre: 3. - Gizmoka20)
2018. nov. 6. 12:51

Szia!

Lehetett figyelmeztetés is igen,mert attól hogy aktív még megtörténhet bármi,DE!! lehet hogy csak tudat alatt félsz az ő elmúlásától és ez hozta az álmot!

2018. nov. 6. 12:41
Részvétem! Az ,,álom" -vagy nem is tudom már minek hívjam- után sokkal, vagy ez tényleg figyelmeztetés volt?
2018. nov. 6. 12:15
Nem álmodtam, hanem megtörtént és meg is halt.
2018. nov. 6. 12:09
Az éjszaka azt álmodtam, hogy nagymamámnál voltam, összepakolt és indult a temetőre, majd annyit mondott, hogy vigyázzak magamra, mert ő már soha többet nem jön vissza. Tudni kell, hogy nagymamám 84 éves, de jó erőben van, jön-megy, de ezután az álom után most rettegek, nehogy történjen valami. Valaki álmodott már ilyet? Mi történt? Vagy mit jelenthet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook