Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Almaecet, mint csodaszer... fórum

Almaecet, mint csodaszer... (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
59. monikab7705 (válaszként erre: 56. - Azsuzsuka)
2012. dec. 12. 13:38

Én 1,5 hónap alatt 8 kilót sok fehér husi,édesség nuku pedig édesszájú vagyok tegnap ettem meg egy rudit és egy dörmit, mert már ölni tudtam volna. Sok nyers és főtt zöldség. Rakott káposzta magamnak rizs nélkül grillezett és sütőzacsiban sűlt hús húsleves csak zöldséggel stb de éhes nem vagyok. Ha mégis este még iszom fehérjeturmixot tejjel.

kalóriabázis.hu-n tudod számolni az elfogyasztott ételek kal-t zsír fehérje ch tartalmát ez sokat segít

2012. dec. 12. 13:34
Én iszom almaecetet vérnyomáscsökkentőt szedek, arra nincs hatással. A többit sajna nem tudom, de szerintem nincs. Ha biztosra akarsz menni a háziorvosod is megkérdezheted:)
2011. márc. 29. 08:27

Sziasztok én most kezem el inni az alma ecetet de élég sok gyógyszert szedek szív és érrendszeri problémákra .

Van e közteretek olyan akinek emiatt gondjai adódtak hogy a kettő nem fér össze?

2009. nov. 17. 16:05
Sziasztok! Arra lennék kiváncsi ki mennyit fogyott már almaecet segiségével,mennyi idö alatt és milyen étkezéssel? Kérlek irjátok le a tapasztalataitokat!
2008. szept. 28. 10:34
Nekem semmit nem használt az almaecet,és savanyú bor szagú+ízű.
54. Suhi
2007. dec. 30. 20:48

Azért ez érzékenység függő is... mikor almaecetet használtam a fogyókúrámba végül kórházba kötöttem ki, nem bírta a bélésem. Koplalás + almaecet + érzékeny emésztőrendszer

úgyhogy csak ésszel:)

53. adri25 (válaszként erre: 52. - Bobcsi2)
2007. dec. 29. 19:05
most nem,majd szilveszter után nekikezdek a fogyinak
52. bobcsi2 (válaszként erre: 48. - Adri25)
2007. dec. 29. 16:56
Iszod még?Mit tapasztalsz?
2007. dec. 26. 10:20
Á, HUG, most már értem az ecet szeretetét;-)
50. Pirosalma (válaszként erre: 42. - HUG)
2007. dec. 26. 10:18

Összes makro-, mikroelem, esszenciális aminosavak...Persze, álmodik a nyomor.


Ami van, az az almában van, nem a C3COOH-ban.

49. muszlim (válaszként erre: 31. - 0f30b6f5c9)
2007. dec. 25. 22:37

SZIASZTOK!p&h valaszolok neked.De mindenki probalhatja.Egesz nap zoldseg gyumi mehet es sok viz.Gyogyteak.ES napi 40perc gyors seta

kis hasizom plusz lab erositessel.Otthon meg lehet csinallni.De setalni menjetek ki a szabadba!!!Edesseget hetente lehet enni.Sutik csokik stb.De ne vigyetek tulzasba!Amaecet napi 3 szor!!!2kiskanal egy pohar langyos vizzel keverve!Etkezes elott.Mehet meg naponta egy limonade cukor nelkul.Ennyi.Jo fogyizast mindenkinek!Udv nektek MUSZLIM SZAUD ARABIABOL!

48. adri25
2007. dec. 10. 07:16
Mától én is iszom az almaecetet.
2007. dec. 9. 23:39
2 éves a kislányom és még szopik.Szerintetek ihatom az alma ecetet? 22kg maradt rajtam.
46. fe7aeb0af7 (válaszként erre: 45. - Katta88)
2007. nov. 15. 09:59

Szia Katta!

Az igazság az, hogy egyes fogyási "praktikákra" a szervezetünk egymástól eltérően reagálhat. Van akinek segít az almaecet, van akinek nem stb. Én most nagy elhatározásra jutottam. Kb. még 5-6 kg súlyfeleslegem van, amit szeretnék karácsonyig leadni. Tegnap vettem egy steppert, állványos, súlyzók is vannak hozzá, plusz egy olyan forgó izé, amivel a csipőt és a derekat lehet formálni, nem tudom a nevét..:) Nagyon jó esett tegnap este a mozgás vele, végre nem össze-vissza tornáztam, ahogy épp vitt az agyam:) Én, ha érdekel:) minden reggel éhgyomorra iszom egy evőkanál almaecetet 2 dl vízzel összekeverve, majd még 1x 4 óra előtt is:) Reggel szoktam kenyeret enni, persze barnát, halszál vékonyat (előrecsomagolt, Lidl-s, és nagyon finom:)), ligth Delmat, párizsit, tejet. Délben 1-2 almát, délután 4 óra körül virslit, vagy sült tojást (olaj nélkül), vagy párizsit, sajtot stb., és 6 óra körül egy joghurtot. A tornát minden nap végeztem eddig is, 7 órától kb. 8-ig, már a stepperrel csinálom tegnap óta:) Nekem mindez bevált, a ruháimon érzem, hogy fogytam és sokkal de sokkal jobban érzem magam. A lényeg, hogy koplalni tilos!!! Szép napot mindenkinek!!!!

2007. nov. 14. 19:35
Hello!Én egy dekát sem fogytam eddig még az almaecettől,pedig én nagyon bíztam benne :(!És még az étkezésemen is változtattam!:(
44. 81f06331ba (válaszként erre: 39. - HUG)
2007. nov. 13. 20:01
Köszönöm szépen a tanácsot!
2007. nov. 13. 12:48

Hello!

Szerintem is lehet fogyni az almaecettől. Egy közeli ismerősöm közel 20 kg-tól szabadult meg 6-7 hónap alatt mégpedig úgy, hogy reggel éhgyomorra megivott 1 ek. kanál almaecetet 2 dl. vízzel elkeverve. Persze nem zabálta halálra magát:))

Én kb. másfél hónapja iszom ugyanígy, annyi különbséggel, hogy én naponta 2x, reggel és 4 óra körül. Most kezdem érezni a hatását.. Én soha nem állok rá a mérlegre a ruháim a mérleg:)))

Jobb a közérzetem, sokkal kényelmesebbek a gönceim:))). Ráadásul nem voltam beteg amióta iszom, pedig a férjem nem rég megfázott, náthás volt, köhögött, fájt a torka, én nem kaptam el tőle.

Persze az almaecet mellett minden este tornázok 30-40 percet, és nem eszem 5 után, csak almát és diétás joghurtot. Gondolom ez így összeségében segít. Persze akinek nem bírja a gyomra az ne igya, mert komoly gyomor problémákat okozhat. Az almaecet kapszula szerintem azért nem áldásos, mert abban már nagyon kevés a hatóanyag a természetes almaecethez képest.

42. HUG (válaszként erre: 26. - Soldier30)
2007. nov. 11. 08:27
Nekem van erről sok kutatási anyagom, biztos aki adja neked a sok-sok okos tanácsot az szereti a szintetikus szereket amit a gyogyszergyárak állítanak elő. Igen biztos igazad van, mert miért is lenne az alma jótékony hatással a szervezetünkreAhogy az ember mindig is növényeket és füveket használt egészsége és ellenálló képessége megőrzésére, úgy az állat is ösztönösen követi a természet törvényeit. A nyúl, a sertés, a kérődzők és a baromfifélék is szívesen isszák az almaecetes vizet. Szervezetük felépítésében, erejük megtartásában egyes ásványi elemeknek alapvető fontosságuk van. Az almaecet, amely az összes makro- és mikroelemet valamint az esszenciális aminosavakat is tartalmazza, pótolja az állatok szervezetéből hiányzó anyagokat, és ezzel segíti szervezetük működését. Folyamatos használata egyenletessé teszi a fejlődésüket, növeli az állatok általános ellenálló képességét. Más ecetfélék – nem rendelkeznek ezzel a sajátossággal, hiszen az almaecet esetében az alma jól ismert kedvező tulajdonságai mennek át az erjesztési folyamat során az ecetbe. Mi több, koncentrálódnak, hiszen egy liter almaecet több kiló alma hasznos anyagát tartalmazza
41. HUG (válaszként erre: 28. - F124753f33)
2007. nov. 11. 08:21
Tévedés! Kettő különböző savról beszélsz. A gyomorsav és a zöldalmaecet sav nem ugyan az.
40. HUG (válaszként erre: 32. - LoLiNa)
2007. nov. 11. 08:19
Nem csoda szer hanem immunrendszer erősítő, aminek zsirlebontó hatása van!
39. HUG (válaszként erre: 33. - 81f06331ba)
2007. nov. 11. 08:17
szerintem ne port használd, mert az almaecetnek nincs szárazanyagtartalma ezért vmi szintetikus vivőanyagon van. Probáld ki a bio zöldalmaecetet, az nagyon finom. ( Auchan, Cora ill. Metróban találsz.
38. adri25 (válaszként erre: 37. - 4912cc9864)
2007. nov. 9. 11:58
Én most pár napja iszom,de már régebben kipróbáltam,én nehezen tudok menni wc-re,ez segített
2007. nov. 9. 10:34
valakinek már segített az almaecet? ha igen, akkor mit?
36. adri25 (válaszként erre: 35. - Katta88)
2007. nov. 9. 10:17
Mérlegre álltál már?
2007. nov. 6. 19:06
Hello!Én használom(holnap lesz egy hete,hogy iszom),még nem álltam mérlegre,de egy biztos rengeteget járok wc-re!:)
34. adri25
2007. nov. 5. 13:27
Mostanában használja valaki?
2007. nov. 5. 10:55
Én még nem próbáltam az almaecetet, de most szeretném el kezdeni. Szerintem nem véletlenül lehet kapni gyógyszertárakban tabletta formájában. Nekem nagyon lassú az emésztésem, és anyagcserém, ezért székletem is csak gyógyszer hatására van. Ezért szeretném kipróbálni, nem pont a fogyás miatt, de azért az is jól jönne:) Remélem igaza van mindenkinek aki azt írta, hogy hatásos.Én már csak ebben bízom, hiába vizsgáltattam ki magam semmit nem ért.
32. LoLiNa
2007. szept. 18. 06:03
én is próbáltam az almaecetet.. semmit se ért
31. 0f30b6f5c9 (válaszként erre: 30. - Muszlim)
2007. szept. 17. 22:01
12kg?Gratulálok!És mennyi idő alatt?Napi 3szor az almaecet,és mit ettél mellé?
2007. júl. 4. 09:56
Sziasztok!Tevedesbe van az aki azt mondja hogy nem lehet fogyni az almaecettol!De igenis lehet.Csak mindig etkezes elott kell inni fel oraval.Langyos vizzel elkeverve ket teaskanalnyit.De az nem azt jelenti hogy az ember ossze vissza egyen.peldaul este 6utan nem szabad enni legfeljebb gyumolcsot.Es napi egy ora gyors seta elegendo.egy honap alatt fogyni lehet 6 12 kiloig.En 12kg ot fogyttam.Napi haromszor inni kell almaecetet!!!!Es segiteni fog hidjetek el!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook