Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Almabor ecet, az új "csodafogyasztószer"! Valaki tud róla valamit? fórum

Almabor ecet, az új "csodafogyasztószer"! Valaki tud róla valamit? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 13. 08:17

Az almaecetet már régóta használják és nagyon jó, de kell 1-2 hónap mire a hatása észrevehető.

A könyvben így van:"...nem segíti elő a zsír lerakódását a szervezetben,hanem hozzájárul annak elégetéséhez."...

Az író minden étkezésnél ajánlja az almaecetet ahhoz, hogy észrevehető eredménye legyen.

2009. máj. 11. 06:40
Én is használom evés előtt egy teáskanállal, zsíroldó hatása van.
22. supin
2009. máj. 5. 06:55
Az én párom minden nap iszik egy adagot. De fogyást nem látok rajta.
21. doxikri (válaszként erre: 20. - E28ddc7c9b)
2009. máj. 1. 06:37
Szerintem csak meggyorsítja a zsírégetést. Mozogni akkor is kell, és az evésre is oda kell figyelni. És csodákat magunktól kel várni és nem azonnal.
2009. ápr. 30. 22:59

Anno az 1980-as évek végén, 1990-es évek elején is "csodaszer" volt.

Állítólag, napi egy evőkanálnyitól heti 1-2 kilót lehetet fogyni.

Igaz, naponta 30-40 perc sétát, kerékpározást javasoltak.

19. doxikri (válaszként erre: 13. - Cusi)
2009. ápr. 30. 20:55
Ez az lenne, amit valami francia nagymami talált ki és csak pár csepp kell belőle?
18. jucus2
2009. ápr. 15. 16:31
én sem hallottam sok jót róla. Nem csinál csodákat, ugyanúgy kell kell gürizni a szépségért ha iszod, ha nem.
2009. ápr. 6. 05:39
Több munkatársnőm is szedte már fogyás céljából, de egyikük sem fogyott le tőle.
16. cusi
2009. márc. 28. 20:23

Eltelt 1 hét,hogy iszom az almaecetet.Eredmény:1kg mínusz!Igaz mellette hetente 2-3 szor görkorizok egy órát,este pedig nagyon keveset eszek./6 után igyekszem nem enni semmit!/

Remélem,hogy továbbra is így haladok!

15. natina
2009. márc. 27. 10:11
én almaecet kapszulát vettem a küldföldi cég foralmazza. Nem kellemetlen a szedése a kapszulának, de hogy valamit hatna hát nem érzem.Privátban a megirhatom a cég címét
14. visigo
2009. márc. 25. 13:18

én itt találtam almabor ecetet:


[link]


bár sztem az almaecet is van olyan hatásos, tényleg fogyaszt,bár csodát ne várjatok :)

13. cusi
2009. márc. 19. 14:09

Köszi a válaszokat.

Pontosítanom kellett volna.

Egy női magazinban,nem tudom,hogy a címét le lehet-e írni,de S-betüvel kezdődik,olvastam erről az almabor ecetes cuccról.

Én sem tudom,hogy ez ua.-e,mint az almaecet.

Sok boltban kerestem már,de csak almaecetet találtam!

Most úgy döntöttem,hogy kipróbálom az almaecetet.

Hátha bejön.

Továbbra is várom,hogy ki mit tapasztalt,vagy tud a dologgal kapcsolatban!

12. MelisUK (válaszként erre: 11. - Ercsu7)
2009. márc. 18. 14:35
Az a csodafogyasztó, ha fele annyit vagy negyede annyit eszünk, mint előtte. Vagy olyan ételeket eszünk, amik emészthetetlenek, de mégsem vagyunk éhesek tőle, mint pl a búzakorpa. És ezt még extrán egy kis mozgással is megtoldjuk, így lehet fogyni, nem csodaszerektől. :P
11. Ercsu7
2009. márc. 18. 13:14
Apukám kb 5 évvel ezelőtt próbált az almaecettel fogyni,de nem igazán jött neki össze!Max a wc-re rendeszeresen eltudott menni tőle.Csodafogyasztó???? hát nem tudom....
2009. márc. 18. 13:03
Pár napja iszom napi háromszor,de nem sok változást tapasztalok,még az emésztésre se.
9. kattyus (válaszként erre: 8. - MelisUK)
2009. márc. 18. 13:00
Én is így gondoltam. Én minden este 1 evőkanállal teszek az ivóvizembe. Így reggel minden esetben tudok wc-zni. Ez az almaecet. Hogy csodaszer lenne? Nem mondanám. Segíti az emésztésemet és ennyi. A nagymamámmal már évek óta isszuk.
8. MelisUK (válaszként erre: 7. - Kattyus)
2009. márc. 18. 12:02

Ugyanannak kell lennie, hisz az ecet alkoholból készül. Ha van jó féle háziborod, amit almából csináltál, akkor hagyd megromolni, egy idő után almaboreceted lesz belőle. A boltban extra drága, pedig csak hagyni kell tönkremenni.


Annyi értelme van ilyen dolgokat fogyasztani, hogy az ecet sav, tehát a sav hatására felgyorsulnak az emésztési folyamatok a szervezetben, gyakrabban fogsz wc-re járni és elméletileg nem fog a szervezet mindent elraktározni.

Nem olyan csodát kell ezektől várni, hogy elkezded használni és le fogsz fogyni 5-10-20 kilót tőle, hanem lehet, hogy egy éven belül ugyanúgy táplálkozva, mint ezelőtt fogyni fogsz 5 kilót.

Viszont a sok sav nem mindenkinek jó, sőt, a savas gyomor végett hamarabb éhes lesz az ember. De gyengébb verzióban is használható, egyél minden reggel egy almát, plusz napközben még egyet vagy kettőt, ugyanaz a hatása, csak a gyomrod nem teszi tönkre.

2009. márc. 18. 11:31
Az almaecet ugyanaz mint az almaborecet?????
2009. márc. 18. 11:29
Régebben próbáltam. Nemelég,hogy kegyetlen rossz íze volt, ráadásúl semmit sem ért. Nálam nem váltbe.
2009. márc. 18. 11:27

Immár 2 hónapja szedem az almaecet kapszulát, de semmi változást nem vettem észre. Elképzelhető, hogy mert nem hiszek benne??

Ismerős ajánlotta,és adta, de nem volt kedvem neki ellentmondani.

2009. márc. 18. 11:07
Ez már régi "szöveg",annyit ér,mint halottnak a csók. :)))
2009. márc. 18. 11:02
én pont tegnap olvastam róla... kicsit hitetlenkedem, úgyhogy én is várom a tapasztalatokat!!
2009. márc. 18. 10:48
Én még csak almaecetről hallottam. Miben különbözik a kettő?
1. cusi
2009. márc. 18. 10:46
Almabor ecet, az új "csodafogyasztószer"! Valaki tud róla valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook