Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Allergiás gyerekeknek milyen szereket adtok az allergia ellen? fórum

Allergiás gyerekeknek milyen szereket adtok az allergia ellen? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 27. 21:45

Az én lányom éveken át ette a gyógyszereket, utoljára az Aeriust. Tavaly is próbálta húzni tavasszal ameddig tudta, de végül nagyon rosszul lett és elkezdte enni a gyógyszert.

Idén először nem eszik gyógyszert, homeopátiás szert a POLLENS 15-öt eszi, és hihetetlen de jó!

5. Bri*
2010. aug. 26. 21:29
Az én gyerkm eddig Xyzal-t szedett, most átállította a dokinő Lertazin-ra. A hatóanyag ugyanaz, csak más a gyártó. Mindenképp vidd vissza az orvoshoz, hogy ő ajánljon mást vagy nagyobb adagot. A gyógynövényes dolgokkal az a gond, hogy sokban pont olyan növény kivonata van, amire allergiás lehet a gyerek, tehát nagyon jól meg kell nézni.
2010. aug. 26. 19:45
semmit sem adok neki...
2010. aug. 26. 19:32
sziasztok! cetirizint szed a lányom idén lett allergiás ha köhög és tüsszög akkor menyél vele vissza a dokihoz mert nem jó a gyógyszer.
2010. aug. 26. 18:23
bár már nem gyerek, de párom bioboltban talált erre egy hatásos, na és persze természetes szert. talán érdemes lenne bioboltban megpróbálni, nem pedig gyógyszertárba menni, gyerekkel.
2010. aug. 26. 18:14
Sziasztok!Kíváncsi lennék kinek mit írt fel a doki kisgyereknek(nekem 7 éves lesz)allergia ellen.Nálunk a kislány AERIUS szirupot szed napi 5ml-t,de úgy veszem észre mintha nem lenne elég hatásos.Most hogy ez az átkozott parlagfű a világát éli,és sajnos rengeteg van a környékünkön,a kislány a szirup mellett már legalább 2hete áttüsszögi ébredés után a délelőttöt,és most már elkezdett köhögni is.Tavaly még bevált ez az adag,lehet hogy már ennyire hozzászokott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook