Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Allergiás cicus fórum

Allergiás cicus (beszélgetős fórum)


2012. jún. 20. 19:38

Hetente. A negyediket már csak a biztonság kedvéért kapta, addigra már teljesen tünetmentes volt.

Persze rögtön le is álltunk neki a csirkehúsos tápszerrel, előtte is, azóta is Royal Canint kap - perzsa macskának valót.

Én se hallottam még olyat, hogy allergia így jelentkezik cicusnál, persze attól még lehet. Az a baj hogy hiába kap injekciós kezelést, ha nem derül ki, mire allergiás, maximum átmenetileg lesz tünetmentes. Érdemes lenne megnézetni mással is a cicust, hátha okosabbak lesztek!

4. Re87
2012. jún. 20. 18:38
Egyébként az injekciókat milyen időközönként kapta a cicád??
3. Re87
2012. jún. 20. 18:32
Fura nekem is ez,mert úgy tudom,hogy macskáknál az allergiás tünetek a bőrön jelentkeznek és nem a légzőrendszerben...:S
2012. jún. 20. 18:29

Az én macskám a csirkehúsra allergiás... Igaz, ő nem prüszkölt (egyébként perzsa), hanem hullani kezdett a szőre csomókban.

Akkor ő is injekciókat kapoott - 4 rendbe is hozta, összesen 5 ezer volt...

1. Re87
2012. jún. 20. 18:23

Sziasztok!

Sziámi cicóm kb.2hónapja prüszköl,szörcsög az orra,be is van rekedve néha.Múlthéten elvittem az állatorvoshoz.Ő azt mondta,hogy nem beteg,mert tiszta a légzése és nem is lázas.Szerinte allergiás valamire.Adott neki valami port,de az semmit nem használ:(.A doki azt mondta,hogy ha nem jó neki a por,akkor injekciókúrát kell kapnia a cicónak:(.Van valakinem valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?Mennyire lehet drága ez az injekció kúra???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook