Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Allergia teszt fórum

Allergia teszt (beszélgetős fórum)


2009. jún. 10. 21:32
Nem szabad feladni! Én is azt hittem, hogy már mindig ronda lesz a bőröm, de nem így lett. A jó doki a titka.
2009. jún. 10. 20:43
Köszi a tanácsokat. Megpróbálom rávenni, de már nagyon kezdi feladni.
2009. jún. 10. 14:44
Ja azt elfelejtettem: nekem itt csinálták az allergia tesztet is.
2009. jún. 10. 14:43

Nekem nagyon sok problémám van a bőrömmel. Nem sikerült kideríteni, hogy az arcom mitől volt nem is tudom milyen (foltokban nem volt bőr az arcomon és véres váladék folyt belőle) Kicsit gusztustalan, ahogy leírom.

Én a 8. kerületebe az Auróra utcai rendelőbe járok a Nagy Katalin dr-hez. Nagyon jó bőrgyógyász!!!! A TV-ben is szokott lenni. SZTK rendelő.

Írt fel nekem egy krémet, amiben hidrokortizon és nizorál krém van, hát szuper!

Tudom a hidrokortizon szteroid, de semmi bajom nincs tőle, pedig lassan 20 éve használom. Csak az első időben kellett napi szinten kennem magam, aztán egyre ritkábban. Mostanában már csak akkor kenem, ha véletlenül kiütéses leszek.

2009. jún. 10. 14:38

Én úgy tudom, h mindenhova kell sajna beutaló. Vannak talán magánrendelések, de sok helyen nem tudják megcsinálni mindenre a tesztet, amúgymeg rohadt drága:(


Én 3 hete alig tuok enni, mert az egész testem kipattog, és már véresre vakartam. ételallergia tesztet magánban nem tudják megcsinálni mert nincs mindre lehetőség, SZTK-ba pedig július 22-re (!!!!) kaptam időpontot. Addig rohadjak el...:S

Magyar egészségügy, szupiiii:)

2009. jún. 10. 14:34

A kolléganőm régóta szenved az arc bőrén jelentkező kicserepedéssel. Bármivel keni nem hat. Néhol már iszonyatosan elvékonyodott a bőre. Viszket, húzódik, fáj neki. Olyan a tapintása, mint a reszelő. A bőrgyógyász csak kísérletezget vele.


Tudtok-e olyan rendelőt ajánlani Budapest vagy Szentendre közelében, ahova beutaló nélkül elmehet, és ingyen, ambulánsan megcsinálják a tesztet.


Neki a Honvéd Kórházat ajánlották, de oda egy hétre be kéne feküdnie, amit kisgyermek mellett nem tud megoldani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook