Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Allergia gyógyszer szedésének befejezése fórum

Allergia gyógyszer szedésének befejezése (beszélgetős fórum)


10. Tecu21 (válaszként erre: 9. - F3000dc5ef)
2013. aug. 19. 20:30
De én már asztmás vagyok. sajnos..:S
2013. aug. 19. 17:45
Ez nem elvonási tünet. Ez kezdődő asztma.
8. Tecu21 (válaszként erre: 7. - Annie1130)
2013. aug. 19. 14:38
írtam is üzit! :)
7. Annie1130 (válaszként erre: 5. - Tecu21)
2013. aug. 19. 14:26
Szerintem egy általános immunerősítésre, méregtelenítésre volna szükséged. Fel kell töltened a tápanyag-raktárat!Én egy tisztító kúrával kezdenék, ajánlom a Neera-t, itt a hoxán is sokat olvashatsz róla, de egy általános friss gyümölcs-zöldséglé böjt is jó kezdetnek!Vegyél egy himalájai sópárnát, a sót fel kell melegíteni egy edényben (soha nem mikróban!), és visszatölteni a párnába, és megpihenni rajta 30 percig, kúraszerűen minden nap, miközben mélyeket lélegzel!Fürdővízbe is mehet tengeri só, vagy himalájai só, nyugodtan mehet bele 1 kiló, hogy meglegyen a megfelelő kipárolgás. Az allergia egy immunbetegség, tehát csak akkor lehet hatékonyan fellépni ellene, ha az immunrendszert erősítjük, a szervezetet megtisztítjuk, hogy képes legyen beépíteni a megfelelő tápanyagokat.Még rengeteg egyszerű tippem van, hogy hogyan tudnád viszonylag rövid idő alatt felerősíteni az immunrendszeredet és megszabadulni a mérgektől, ha privátban írsz, szívesen megírom őket!
6. Annie1130 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2013. aug. 19. 14:16
Gondolom, nem a Ruhr-vidékre gondoltál, ahol amerre a szem ellát, gyárkéményt vagy erőművet látsz...:)
5. Tecu21 (válaszként erre: 4. - Fcd94cc8c4)
2013. aug. 19. 13:55
Értem.köszi a választ! Remélem nem lesz nagy baj akkor amíg nem szedem. Jaa de azt elfelejtettem írni,hogy kapok helyette orrspryt. Rhinocort-ot. Az is allergiára van.
4. fcd94cc8c4 (válaszként erre: 1. - Tecu21)
2013. aug. 19. 13:48
Szerintem nem elvonási tünet, hanem amikor kiürült a gyógyszer belőled, újra kezdődtek az allergiás tüneteid, és azért kellett nagy levegőket venned, mert az allergia miatt a hörgőd össze rándult valamennyire egy allergéntől, légszomjhoz vezetett.
3. Tecu21 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2013. aug. 19. 13:25
Értem. az lehet..:S Hát igen. Kint teljesen elmúlt minden bajom. Ahogy haza jöttem egyből szednem kellett a gyógyszert. De most abba kell hagynom:S
2013. aug. 19. 13:22
Szerintem nem elvonási tünet, hanem olyan a levegő, amitől kiváltódik az allergia......szerintem. Hallottam már másoktól is, akik Németországba mentek, hogy sokkal egészségesebbek lettek. Igen, ott harapni lehet a friss levegőt.
2013. aug. 19. 13:18
Sziasztok. majdnem 20 éve szedek allergia gyógyszert(24 éves vagyok) tehát gyerek korom óta.Egyszer 9 hónapig nem szedtem de akkor kint laktam Németországban és ott minden gyógyszert,pipát el tudtam gahyni annyira más volt ott a levegő. Most abba kellett hagynom, allergia asztmás vagyok. Létezik olyan vagy valaki hallott már olyat,hogy elvonási tünetek vannak egy allergia gyógyszer után? Vagy hiányolja a szervezet? Mert én Mikor abba hagytam ez már 1 hónapja volt. A napi 2x1 pipa az megmaradt. Szóval mikor abba hagytam hetekig nem volt semi gond, meg is lepődtem,hogy ilyen jól bírom gyógyszer nélkül. Erre egyik nap ilyen nehézlégzés jött rám, NEM FULLADTAM mint az asztmások... csak ilyen mély levegőket kellet vennem mert mint ha alig akartam volna levegőt kapni. Van amikor csak simán fekszek és érzem,hogy nagyobb levegőket kell vennem. Megilyedtem 2 napig megint beszedtem a gyógyszert, elmúúlt ez a panasz.Most 2 napja megint nem szedem megint kezd elő jönni.szerintetek ez lehet ilyen elvonási tünet?:S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook