Allergia? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 11. 13:41
Nyilván elakarok menni orvoshoz, csak nem vagyok otthon, és addig is reméltem, hogy tud valaki valami hasznosat mondani, hogy miért mindig, csak futás után van ez! Amúgy én is gondoltam rá, hogy a futásra vagyok allergiás :DD
5. kitrákotty (válaszként erre: 2. - 4327a8e017)
2012. ápr. 11. 12:32

vagy vegyen futógépet! :-)


de az is lehet, hogy a futásra allergiás?? :-)

2012. ápr. 11. 12:32

szerinted itt látatlanban majd jól megmondjuk/diagnosztizálunk, hogy mire vagy allergiás, sőt még gyógymódot is ajánlunk?


orvoshoz menj inkább!

3. 67c816cf2e (válaszként erre: 1. - PrettyReckless)
2012. ápr. 11. 09:39
Talán nem ártana orvoshoz fordulni!
2012. ápr. 11. 08:01
Szerintem is allergia. Keress más terepet a futáshoz és figyeld meg, h ott előjön-e.
2012. ápr. 11. 07:55

Sziasztok!

Nemrég elkezdtem a szabadban futni, eleinte nem volt probléma, aztán kb. 2 hete minden futás után megállás nélkül tüsszögök, bevörösödik a szemem és borzalmasan folyik/bedugul az orrom. Nem tudom, mi lehet ez, mert csak akkor van, ha futok, egyébként nem jön elő....arra is gondoltam, hogy mivel salakon futok, lehet, a por miatt van. Ma egész hajnalban tüsszögtem, semmit nem aludtam, és most érzem úgy, hogy csillapodik...De holnap megint mennék futni! Szerintetek mi lehet az ok, és mit tehetek ellene?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook