Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Állatorvosi ellátással kapcsolatban kérdezném fórum

Állatorvosi ellátással kapcsolatban kérdezném (beszélgetős fórum)


11. Cucicsillag (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2013. dec. 13. 15:19
Mostmar mindegy... A ferjem nem az a vitatkozos tipus, en meg itthon vtam a babaval. Neki is csak az szamit, hgy jobban van a macska, ez van...
10. andi6020 (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2013. dec. 13. 12:58

Pofátlanság. Ott voltatok 10 előtt.

Én nem hagytam volna annyiban. Nem hajnali 2-kor estetek oda be.

2013. dec. 13. 09:55
Ege'szse'ges kara'csonyt mindenkinek!
8. simple (válaszként erre: 6. - Cucicsillag)
2013. dec. 13. 00:32
Igazad van, de már nem tudsz mit csinálni. És a lényeg tényleg hogy végül jobban van, így megérte azt a pénzt is. :)
7. Cucicsillag (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2013. dec. 13. 00:14

Mostmar tenyleg mindegy is, legkozelebb mar ennyivel okosabbak leszunk.

Mindenkinek egeszegben gazdag Karacsonyt! :)

6. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - Simple)
2013. dec. 13. 00:12

Hat, ez az, mert egyik gazdi sem fogja azt mondani (jo esetben) hgy akkor nem kell... Szenvedett ez a szegeny joszag, szval muszaj volt, nem hiszem, hgy reggelig birta volna, mert tiszta homok volt a pisije :(

Csak az a resze zavar, hgy akkor mondott volna a doki13-at , csak megnyugvaskepp. Igy is, ugy is vittuk volna, de ez igy olyan ize :(

Parom mar lenyugtatott, ne progjek ezen, a lenyeg, hgy jol van :) ill. Jobban...

2013. dec. 12. 23:53

A SZIE - ÁOTK Kisállatklinikáján az éjszakai betegellátás alapdíja 30,000 Ft, amely az alapvető

klinikai vizsgálatot,......

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2013. dec. 12. 23:49

Sajnos így van. Bár nem ártana egy sorszám ki mikor ér oda, 22 óra után nagyon vastagon fog a ceruzájuk.

Mondjuk nem lehet mondani az állatnak várjon, majd reggel legyen beteg.

3. simple (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2013. dec. 12. 23:49
Hát attól függ mit kapott, illetve milyen ellátást. Meg el tudom képzelni, hogy máshol is kérnek pénzt ha nem rendelési időben megy az ember. Nekem nemrég műtötték a kutyámat 46 forint. De egy ultrahangért is elkértek majdnem 10 ezret. Volt egy vérvizsgálata, az 20 ezer forint volt, mert egy gyógyszert adtak be neki, ami bizony ennyibe került. Szerintem ahol tudják "lerántják" a gazdikat mert tudják úgyis kifizetik.
2013. dec. 12. 23:42

Mai napon történt, hgy a macskánkat ügyeletre kellett vinni (tőlünk 35 km-re) mert nem tudott pisilni. Ivartalanitott, hugyholyag preparalt cicarol van szo. Felhivtam a klinikat, fogado kepesek-e, mta a doki, hgy igen es kihangsulyozta, hgy 4 ezer ft ugyeleti dij van. Mondtam ok.

Erre a ferjem, mire odavitte, fel 10 ,sorra kerult 10 is elmult, akkorra mar 13 ezer ft volt az ugyeleti dij.

Ez mindenhol igy van?! Plusz az ellatas, ugyhogy 35 e ftot kertek tole. Ezt azert kicsit tulzasnak tartom, mert nem mutet volt. 2 hete mutottek az aposomek tacskojat (gerinc) es 'meg 4 napig ellattak, az volt 100 e, hogy van ez aranyban?

2013. dec. 12. 23:38
Állatorvosi ellátással kapcsolatban kérdezném

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook