Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Állatorvos vagy kutyakozmetikus tanácsát kérném fórum

Állatorvos vagy kutyakozmetikus tanácsát kérném (beszélgetős fórum)


9. g_eszter (válaszként erre: 5. - Sysy66)
2011. jún. 3. 17:25

Igen, megterhelő. Gondolj csak a szerekre, amit beadnak neki. Akkor olvastam erről, amielőtt ivartalaníttattam a cicámat. Veszélyes az idősebb állatokra. Rendszeresen én pedig nem tenném ki neki az állatot, csak nyírásért.

Én is Furminatort használok, de az túlzás, hogy az enyémnek alig van szőre. Ez nem vált be neked? Mármint, hogy kevesebb a szőre? Vagy macera a gyakori fésülgetés?

8. sysy66 (válaszként erre: 7. - 4fbd4b2862)
2011. máj. 31. 21:30
igen trimmelovel
7. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 5. - Sysy66)
2011. máj. 31. 13:57
Igen megterheli,különösen ha idős....Nekem házi cicám van,ugyhogy nem kell nyirni,de azt el tudom képzelni,hogy velük sokkal nekezebb boldogulni mint a kutyákkal...gondolom géppel nyirja ugye?
6. sysy66 (válaszként erre: 3. - 4fbd4b2862)
2011. máj. 31. 12:54
áá felhivatam még tavaly egy csomo kozmetikust mind csak boditásban vállalná
5. sysy66 (válaszként erre: 4. - G_eszter)
2011. máj. 31. 12:53
nekem is van furminátárom.D: azota alig van szőre. sajnálom ebbben az idoben mert hosszu szőrű szegény. azt mondod hogy megterheli az állatot az altatás?
2011. máj. 31. 11:50

vegyél egy jó fésűt. Én nem nyiratnám a macskámat. Pár napja vettem egy Furminatort, rengeteg szőrt kiszed, azóta nem is látszik a szőr a lakásban. Én inkább ilyesmiben gondolkodnék. De ez az én véleményem :)

Ha altatták, gondolom azért, hogy ne mozogjon közben. De az altatás megterheli az allatot, főleg ilyen idős korban.

2011. máj. 31. 10:18
Szia!Miért kell bóditani?Annyira nem birja?
2011. máj. 31. 10:14

a kérdésem az lenne hogy van egy 9 éves perzsa macskám a szőrét rovidre vágattam januárban mert babát vártunk igy konnyebb volt a lakást is tisztán tartani most már megint hosszabb a szőre. csak altatásban végzik ezt perzsa macskáknál? mert a kutyáknál tudtommal nem.. milyen hatása van a macskámra nézve ha évente háromszor nyiratnám? más modszer nincs csak az altatás? mert ugy tudom oreg állatot már nem szivesen boditanak ..és nagyon sovány is szegény az állatorvos azt monddta hogy fehérvérűsége van

tanácsokat kérnék koszonom

2011. máj. 31. 10:11
állatorvos vagy kutyakozmetikus tanácsát kérném

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook