Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Állatbarátok, segítsetek! fórum

Állatbarátok, segítsetek! (beszélgetős fórum)


14. Ata06 (válaszként erre: 13. - Krisz42)
2013. szept. 18. 12:05

De jó, hogy írtál!:)

Nagyon örülök neki! :)

Szegény kicsi fiad, nem csodálom, hogy megszerette ilyen rövid idő alatt is. :(

Azért majd még írj, ha tudsz róla valamit! :)

2013. szept. 18. 11:27
Igaz,már szerda van,de ma lett időm írni.Cica vasàrnap az új gazdihoz került,kisfiam sírt utána,de már kevesebbet emlegeti.Majd megkédezem mi van vele,de rokonhoz ment,biztos jó gazdit kapott:)
12. Krisz42 (válaszként erre: 11. - Ata06)
2013. szept. 13. 09:27

Igen,a gazdàhoz is ragaszkodik,de mikor nekünk volt cicànk,akkor a lány 19évig èlt,első alom után ivartalanítva lett,benn is volt,kertben is,de az ikerszomszédba is csak annyira ment át,h a kerítésnèl volt egy alacsony,palatetős garázs,annak a tetején napozott néha,egyébként nem ment el a kertből,fiú cicát viszont ütötte el autó.

Egyébként nehéz megállni,h ne foglalkozzak vele sokat,mert nem akarom,h nagyon kötődjön,pedig már kezd.

11. Ata06 (válaszként erre: 10. - Krisz42)
2013. szept. 13. 08:29

De örülök neki!:) Hidd el jó, hogy lakásban lesz.

A cica nem kutya természettel rendelkezik. Most még eljátszik a kertben, de idővel kíváncsi lesz és egyre messzebb merészkedik. Elüti az autó, összeverekedik más macskákkal,amik veszélyes sérüléseket okozhatnak, beteg emberek bántják-ami nem egy ismerősömnél megtörtént.

Egyszerűen csak nem jön haza többé.:(

Ha kinti cica nem nagyon szoktak az ivartalanításra pénzt fordítani, így hagyja maga után az almokat ,ami szintén újabb problémákat vet fel. A cica territoriális állat. Jól fogja magát érezni lakásban gazda mellett. Mert hihetetlen , de a közhiedelemmel ellentétben ők is ragaszkodnak a gazdához.

A macska mentők is csak lakásba adják örökbe a cicákat.

Azért ha van újabb hír róla, örömmel olvasnánk. Gondolom nem csak én vagyok ezzel így! :)

2013. szept. 12. 18:17
Mindenkinek köszönöm.Facen jelentkezett egy ismerős,ő írta,h elfogadná-ismerem,normális,állatszerető-,csak beszerez egy-két dolgot.Lakásban lesz,bár én inkább a kertes ház híve vagyok-olyan jól eljátszik hátul a kertben virággal,levéllel,velem:)Csak a kutyát addig el kell zárnom,amit nem vesz jó néven,görénnyel nem is hoztam össze.Elvileg vasárnap jön érte,remélem nem gondolja meg magát.
2013. szept. 12. 15:24
Írtam privátot, olvasd el, lehet tudom, hogy ki tud segíteni :)
2013. szept. 12. 15:08

Jaaa, és lehetőleg lakásba add oda. Nagyon nagy veszélyek leselkednek a kint járkáló cicákra.

Feltetted a facere?

Ha igen küld el nekem priviben a hirdetés linkjét és én is osztom. Sok állatbarát ismerősöm van.:)

2013. szept. 12. 12:38

Tedd fel a face oldaladra , kérd az ismerősöket, hogy osszák. Képet feltétlenül mellékelj, mert különben még kisebb az esély, hogy gazdira talál.

Pillanatok alatt nagy távolságot be tud járni a hirdetés, talán valaki beleszeret.

Ha valakinek odaadod nagyon ellenőrizd le, mert sok beteg ember van.A múltkor ment egy hasonló eset a hírekben is. Elvitték a cicát és megkínozták. :'( Hogy lehet ezt leellenőrizni?

Jó kérdés! Mindenesetre örökbefogadási szerződést csinálj, ivartalanítási kötelezettséggel ad ki és ellenőrizd le hova kerül.

Sőőőt én el is mennék egy párszor megnézni, jól van-e tartva.

2013. szept. 12. 12:25
Macsksvilág alapítvány? Macskamentők? Cicamentő angyalok?
5. Krisz42 (válaszként erre: 3. - 103cacdfd2)
2013. szept. 12. 11:44
Ott is a Noe alapítvány szerepel,menhelyeknél egyiknél járvány van,ráadásul jó lenne,ha talâlnêk rögtön egy leendő gazdit,ő is megérdemelné,teljesen szelíd,éjszaka alszik,nem erőszakos,játékos és még pici is,fiatal,tehát aki cicát szeretne,annak ideális lenne.
4. noozimanoo (válaszként erre: 3. - 103cacdfd2)
2013. szept. 12. 11:42

Tuti nem.


Ha visszaolvasol:

A cica kislány , pár hetes és egészséges.

2013. szept. 12. 11:23
2013. szept. 12. 11:21
Dominourfi oldala az fb-n fenykeppel?
2013. szept. 12. 11:17
Bevezetőül annyit,h Budapesten lakom.Lányom múlt héten talált a közeli játszótér toi toi wc-jében egy pár hetes kiscicát.Konkrétan bele lett dobva a wc-be.Hazahozta,alaposan megfürdettük,bolhátlanítva is lett,teljesen egészséges,tündéri kislány-cicások is mondták,h milyen szép-,de...Nálunk van egy nagy kutya,aki féltékeny,plussz egy vadászgörény,amelyik vagy összebarátkozna vagy nem,kutyával joban van,de már öreg.A másik,h 1háznyira vunk a főúttòl,ráadásul a szomszéd kutyája minden macskát széttêp.Autó már ütött el macskát,amit befogadtunk régebben.Tehát nem tudjuk megtartani.Mivel ismerősöket hiába kérdeztem,menhelyeknél vagy ki van kapcsolva vagy nincs hely,ezért kérném a ti segítségeteket.Mivel kicsi jól beszokik,viszont kertes háznál idén télen benn kellene lennie,mert még fiatal,tehát jó lenne,ha olyan helyre kerülne,ahol benn is lehet.Nagyon alkalmazkodó,játékos és nagyon hálás.Kislány,fehér,világosbarna,fekete foltokkal a hátán,fején,fekete farokkal.Már szilárdat eszik és egészséges.Előe is köszönöm,ha vki tud segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook