Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Állat mások megkérdezése nélkül munkahelyen fórum

Állat mások megkérdezése nélkül munkahelyen (beszélgetős fórum)


13. kannanana (válaszként erre: 12. - Borian)
2022. aug. 30. 15:10
Ez egyetemi anyag, ugye?
12. Borian (válaszként erre: 11. - Csillagszem38)
2022. aug. 30. 11:40
ez tárgyalástechnika volt, ilyet már nem tanítok :-)
11. Csillagszem38 (válaszként erre: 10. - Borian)
2022. aug. 30. 10:11
Uhh ahh, mit és hol tanítasz?
10. Borian (válaszként erre: 1. - Lillipup)
2022. aug. 30. 09:10

a férjeménél volt hasoó sztori, esettanulmányt készítettem belőle és tárgyalástechnikán "tanultuk" a hallgatóimmal


nem gondoltam, hogy ez ilyen elterjedt probléma :-)


sok sikert!

9. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Lillipup)
2022. aug. 30. 07:18

Szia!


A házirendben kell rögzíteni az állattartás szabályait. ;) Nézz utána!

8. Bichi (válaszként erre: 1. - Lillipup)
2022. aug. 30. 07:11

Szerintem ha a vezető ebbe belement, akkor vagy megszoksz, vagy megszöksz. Én mondjuk nem dolgoznék egy ilyen helyen, mert ki nem állhatom a macsakszőrt, meg hogy mindenhova felmegy, de mivel neked is van, ezért gondolom ez a része nem zavar.

Mondjuk a wc-be zárás részét én egyáltalán nem értem, bármekkora is az a wc, annak mi az értelme, ha amúgy szabadon lehet?

2022. aug. 30. 06:07

Bezárják a macskát éjszakára és hét végére egy pici wc-be? Erre még gondolni is iszonyat.

Elég oktondi lehet ott pár ember aki nem látja át, hogy minden aspektusból nagyon abnormális ez így.

A bezárást illetően az állatvédőknek mindenképpen lehetne szólni, csak nem tudom, hogy mennyire tudnál anonim maradni. Talán igen. Az állat munkahelyi ottlétét illetően nem tudom, hogy kinek lehetne szólni, de talán a felsőbb vezetésnek vagy az ANTSZ-nek.

2022. aug. 30. 00:48
Mindenkinek nagy köszönet!!! 😊😊😊😊
5. Amaunet (válaszként erre: 3. - Lillipup)
2022. aug. 30. 00:05

Vannak állatbarát munkahelyek, de ott egy emeleten dolgoznak hárman.:) Az állatot pedig otthon tartják, csak ha nincs kire hagyni viszik be az állatbarát munkahelyre.


Ezért javaslom, hogy böngészd át a vonatkozó szabályzatokat, biztonsági előírásokat stb...

Egy állatvédő egyesületet is megkérdezhetnél a hétvégi bezárással kapcsolatban.

2022. aug. 30. 00:01
Szerintem meg vidd haza.
3. Lillipup (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2022. aug. 29. 23:57

Szia! Koszi, holnap ezzel kezdek. :)

Anno kutya is minden nap jott be, o is zavarta a tobbieket, de meg se lehet szolalni.

Macskara allergias kollega is van, nem foglalkoznak vele. Tenyleg zavaro, pedig aranyos.. de szerintem nem valo egy ilyen kis helyre, raadasul hetvegere bezarva.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Lillipup)
2022. aug. 29. 23:54

Nézz utána az intézmény szabályzatai közt, hogy van-e az állatokra vonatkozó kitétel!


Lehet, hogy más valaki vihetne be kutyát, csak ez nem köztudott?;)

2022. aug. 29. 23:34

Sziasztok,

félig lustaság beszél belőlem.

Egy olyan helyen dolgozom, ahol eleve van az udvaron alsó hangon 30 macska, akik egymással is szaporodnak. Testvérek, minden.

Nos, nemrég történt, hogy befogadott a munkatársam a vezető engedélyével egy macskát. Túl vannak a vizsgálatokon, mindenen. Jelenleg a kiscica a munkahelyen él. Nem akárhogy, mászkálhat mindenhova. (Asztalok, irodaszobák)

Ott tartunk, hogy 2 wcből 1 a macska helye. Játékok, minden van a wc körül. A wc papír helyén cica játék. Morbid ott bármit csinálni .. :)

Jelen pillanatban az a helyzet, hogy mindenki le van szólva, ha zavarja a cicus, és nekünk elég nagy koncentrációt igénylő munkánk van. A cica a táskákban hagyott ételeit is dézsmálja a kollégáimnak, ha véletlen nyitva marad az ajtajuk, amíg tárgyalnak. 4-ig dolgozunk hétköznap; onnantól kezdve a macsek a wcben várja a reggelt. Pénteken meg a hétfőt.

Kérdésem: ha a kollégák 60%át zavarja, akkor miért is ők a hülyék? Önkormányzati intézmény vagyunk... szavunk nem lehet ellene, vagy repülünk. Nekem van cicám, lakásban, de ezzel én sem tudok azonosulni. Szerintem durva az elzárás is. És megjegyzem, kész tények elé lettünk állítva, nevünk kuss vagy repülünk kb. Van valami törvény erre? Köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook