Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Álláskeresési járadék igénylés ügyfélkapun keresztül fórum

Álláskeresési járadék igénylés ügyfélkapun keresztül (beszélgetős fórum)


14. New(l) (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 21. 14:31
Igen, sajnos. :(
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - New(l))
2021. febr. 21. 14:23
Jaa, hogy így is be kell menni? Jó, hogy mondod, várhattam volna a csodára. 😂 Akkor ennek ez az Ügyfélkapus jelentkezésnek tényleg semmi értelme... Köszönöm!
12. New(l) (válaszként erre: 11. - Channa*)
2021. febr. 21. 12:15
Azt nem tudom, mennyi itt a munkanélküli, csak hogy mennyire kevés a munka. Arra viszont iszonyat sokan jelentkeznek, szóval lehet egy pár.
11. Channa* (válaszként erre: 10. - New(l))
2021. febr. 21. 11:24
Lehet, hogy azt gondolják, hogy ott kevés a munkanélküli, így elég azoknak egy ekkora is;)
10. New(l) (válaszként erre: 9. - Channa*)
2021. febr. 21. 11:10

Pff, na ez se semmi.

Én Budakeszihez tartozom, ami ugye nem egy csóró település, ezért is csodálkoztam mikor ezt a kulipintyót megláttam.

9. Channa* (válaszként erre: 8. - New(l))
2021. febr. 21. 11:06

Nálunk szép nagy. Legalább 10 ügyintéző van+2 recepciós is, meg biztonsági őr is.


Amikor bementünk májusba, mind a 10 ügyintéző ült a helyén, de velük nem lehetett beszélgetni, mert járvány van! Csak a 2 recepcióshoz lehetett odajutni, akik még a gépbe sem akartak belenézni, hogy hogy áll az igénylés...

8. New(l) (válaszként erre: 7. - Channa*)
2021. febr. 21. 10:54
Úgy értem, hogy mindannyian megjelentünk személyesen, csak utána hogy gyorsabban menjen, mindenki a kezébe kapta amit töltögetnie kellett,és talált magának egy csendes zugot. :)) Botrány egyébként a munkaügyink, egy családi ház két szobányi területe, a "váró" akkora mint egy kisszoba, de ahol az ügyintéző ülnek sem nagyobb mint egy kis nappali. És oda tartozik fél Pest megye...
7. Channa* (válaszként erre: 6. - New(l))
2021. febr. 21. 10:48

Igen!?

Mi azt sem vettük észre. Ha nem megyünk be személyesen, akkor sosem lesz a fiamnak munkanélkülije...

6. New(l) (válaszként erre: 5. - Channa*)
2021. febr. 21. 10:38
Bizony. Én is reménykedtem, hogy online intézhető, de sajnos nem. Mondjuk most a covid miatt hipergyorsan zajlik az ügyintézés, én a váróban töltögettem ki a papírokat, míg más az utcán bonyolította amit neki kellett. :))
5. Channa* (válaszként erre: 4. - New(l))
2021. febr. 21. 10:34

Pontosan!


A fiam még múlt tavasszal adta be elektrónikusan az igényét, és hónapokig semmi nem történt, így be kellett menni személyesen és úgy elintézni;)

2021. febr. 21. 10:33

Azt ugye tudod, hogy az Ügyfélkapun csak a szándékodat tudod jelezni, hogy álláskeresési járadékot szeretnél kapni. Attól, hogy ott bejelentkeztél, még nem fog történni semmi. Személyesen be kell menni az illetékes hivatalba, kitöltesz egy csomó papírt, és majd megküldik mennyi időre mennyi járadékot állapítottak meg neked.

Ez az Ügyfélkapus bohóckodás egy nagy f@sság, és teljesen félreérthető, mert azt hiszik az embernek, hogy ennyit kell csak tenniük. Ebben egyet is értettünk az ügyintézővel ősszel. :)

Ugyan nem ezt kérdezted, de gondoltam szólok erről is.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vivo44)
2021. febr. 20. 16:44
Dél körül küldtem be, de akkor várok türelmesen. :) Köszi!
2. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 20. 16:42
Ha tegnap küldted és későn, akkor péntek lévén rendben van. Hétfőn kell kapnod egy emailt, amiben értesítenek a dokumentum kézhezvételéről. Ha ez nem történik meg, akkor érdemes hétfőn 14:00 körül felhívni a 1818-at, vagy az illetékes szervet és érdeklődni.
2021. febr. 20. 16:27

Sziasztok!

Valaki igényelt már álláskeresési járadékot Ügyfélkapun? Mennyi idő alatt bírálták így el? Én tegnap küldtem be, de semmi visszaigazolás sem jött, ez így rendben van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook