Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állásinterjúra hívtak, mint hitelügyintéző. Milyen kérdéseket tesznek fel? Mennyit mondhatok fizetési igényként? fórum

Állásinterjúra hívtak, mint hitelügyintéző. Milyen kérdéseket tesznek fel? Mennyit mondhatok fizetési igényként? (tudásbázis kérdés)

2014. okt. 28. 10:39

Elso koros interjura mindenkit behivnak, akit az oneletrajza alapjan alkalmasnak talalnak.

Aztan a szemelyes talalkozas (elso interju) utan a masodik korre mar nyilvan joval kevesebben maradnak.

18. kleeri
2014. okt. 28. 10:05
interjúra nem hínak be csak pár embert,
17. *Csajszi* (válaszként erre: 16. - Kleeri)
2014. okt. 27. 09:00
Ez sztem nem igaz, hacsak nem o volt az utolso jelentkezo, max annyit erezhet az ember, hogy tetszett-e az interjuztato(k)nak vagy sem. Ha meg masik 50 ember var interjura, nem fogjak maris eldonteni, hogy igen ot vesszuk fel. Legalabbis multiknal tuti nem, plusz nem is egy ember hozza a dontest altalaban.
16. kleeri
2014. okt. 26. 19:38

amikor elköszönnek az interjú után, már érezheted, hogy téged választanak vagy nem


más lehetőséged nincs?

15. 388b941089 (válaszként erre: 12. - Trixyke)
2014. okt. 26. 18:48
Írni akartam, h nem fogják megkérdezni mennyit szeretnél, mivel ez jutalékos rendszerben működik de úgy néz ki igazam lett. Biztos ilyen munkát szeretnél?
14. L.Ann (válaszként erre: 13. - Trixyke)
2014. okt. 26. 16:56
szerintem végzettség, tapasztalat, és szimpátia alapján. viszont ne számíts túl magas fizetésre...
2014. okt. 26. 16:11
Csak azt nem értem mi alapján fogják kiválasztani az ideális jelöltet?!???
2014. okt. 26. 16:09

Sziasztok megint:)!


Köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat,véleményeket.

Már meg is volt az állásinterjú...és a nem kérdezték meg a fizetési igényem ( fix alapbér+ jutalék alapon mükődik)

Egyébként az eddigi legérdekesebb állásinterjún vettem részt.

Alig tettek fel kérdéseket, és semmi szakmai kérdés sem volt..többnyire az interjúzató úriember beszélt a munkakörröl.

11. Trixyke (válaszként erre: 7. - L.Ann)
2014. okt. 26. 16:06

Kedves L.Ann!


Egy hipermarketben lenne a munka.De nincs még munkatapasztalom ebben.

Már túl is vagyok rajta....

10. *Csajszi* (válaszként erre: 4. - Trixyke)
2014. okt. 25. 23:13

Elkepzelheto, hogy fix fizetes plusz jutalek.

Interju alatt kerdezz majd ra erre, es ez alapjan mond a fizetesi elvarasod. En inkabb kicsit magasabb osszeget mondanek, mert emiatt nem utasitanak majd el, max azt mondjak, hogy annyit nem tudnak kezdesnek ajanlani, de mondjuk 20ezerrel kevesebbert szivesen foglalkoztatnanak. Ha viszont tul keveset mondassz, annyival boldogan felvesznek, aztan evek mire feldolgozod a fizudat.

Szoval a lenyeg, tisztazd ezt a 'fix fizetest' es ne legyel szegyenlos, mondj kicsit magasabb penzt es indokold meg, hogy te igenis egy nagyon jo alkalmazott vagy stb stb.

9. forgatos (válaszként erre: 5. - 408020f45e)
2014. okt. 25. 22:27
Nem feltétlenül értek egyet. Meg kell mondani, hogy azt a munkát mennyiért végezné el szívesen. Ha nem mond összeget, akkor bizonytalanságban hagyja a kérdezőket és nem tűnik őszintének.
8. Sopianae (válaszként erre: 1. - Trixyke)
2014. okt. 25. 21:26
Én jutalékosba voltam. Igaz az U.ionnál, mint biztosítós és ők kapcsolatban vannak az E.ste bankkal és ott meg hiteleztem. Bőven megéltem belőle, mint főiskolás vállalkozó. A nagy számok törvénye alapján, ha dolgozol akkor lesz fizetésed, ha nem akkor meg nem :S
7. L.Ann (válaszként erre: 1. - Trixyke)
2014. okt. 25. 20:27
attól függ, ki a munkaadó. nagyobb bank, kisebb pénzintézet, valamelyik nagyobb áruház? van már tapasztalatod ebben a munkakörben? mióta dolgozol?
6. 388b941089 (válaszként erre: 5. - 408020f45e)
2014. okt. 25. 20:10
A kitérő válasz sztem hülyeség. Konkrétumot kell mondani.
5. 408020f45e (válaszként erre: 4. - Trixyke)
2014. okt. 25. 19:43
Javaslom, hogy te ne mondj semennyit sem. Kitérő válasz kell, pl, hogy annyit szeretnél kapni, amennyit a hasonló munkakörben foglalkoztatott kolléga kap vagy amennyit az előtted itt dolgozó kolléga, annyit, amennyit a hasonló képzettségű és munkakörű itt dolgozó kap. Ezzel szerénynek, de magabiztosnak tűnhetsz. :)Ha mégis nagyon rámenősek, akkor s mondj konkrét összeget, mondd azt, hogy ez egy későbbi megbeszélés és megállapodás lehet majd. Nem szeretnél most még erről nyilatkozni. :) Ugyanis, ha túl magasat mondasz azért nem leszel szimpi, ha túl alacsonyat és utólag derül ki, hát nem biztos, hogy majd korrigálják. :)
2014. okt. 25. 18:30

Köszönöm a válaszokat!Egyébként a hirdetésben alkalmazotti viszony volt feltüntetve fix fizetéssel,különben én sem jelentkeztem volna rá. :)

Csak abszolút nem tudom, hogy mennyit is modhatnék a fizetési igényre...?!?

2014. okt. 25. 18:17

Javaslom, hogy a cég profiljának nézz utána. Mivel foglalkozik, mióta van a piacon stb. Esetleg a piaci versenytársakkal kapcsolatban, hol áll. Kérdezhetnek olyant, hogy hogy látja a piacon elfoglalt helyét a versenytársakkal kapcsolatban. vagy a feladatkörrel kapcsolatban kérdezhetik, hogy szerinted az állás betöltéséhe milyen kompetenciákra van szükség és te hogy látod ennek birtokában vagy-e?

Ezek jutottak eszembe! :)

2014. okt. 25. 18:13
Jutalékos fizetés van általában, legalábbbis én ilyenen voltam nem vállaltam.
2014. okt. 25. 18:05
Állásinterjúra hívtak, mint hitel ügyintéző.Tudja valaki milyen kérdéseket tesznek fel?Mennyit mondhat fizetési igényként?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook