Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Államilag támogatott lombik és TB fizetés fórum

Államilag támogatott lombik és TB fizetés (beszélgetős fórum)


2015. dec. 8. 08:41

Visszamenőleg be kell fizetni a 3 éves TB tartozást.Köt egy szerződést és elkezdi fizetni a TB-t.Ekkor zöldre vált a lámpa az orvosoknál és indulhat a kezelés.

Kell a párodnak is vizsgálatokra menni,nem csak neked így muszály fizetnie a TB-t.

Sok sikert és kitartást!

2015. dec. 3. 13:41
Köszönöm!
3. Ildia (válaszként erre: 1. - Ada1981)
2015. dec. 2. 16:55
Nem tudom,hogy erre vonatkozott e a kérdésed,de lombik kezelésnél,ahhoz hogy a TB támogatást igénybe vehessétek,elég,ha a nő fizeti maga után a tb-t. Igaz,hogy a gyermekhez 2 ember kell,de csak a nő a páciens.
2. 2ab16d5612 (válaszként erre: 1. - Ada1981)
2015. dec. 2. 16:51
visszamenőleg leverik rajta a 3 évet... biztos lehetsz benne.. rajtam fél évet vertek le.. majd 7000 forintjával jóó sok lesz. plusz késedelmi kamat..
2015. dec. 2. 16:49
Ha a pár férfi tagja 3 éve nem fizet maga után tb-t,de a , lombik miatt most elkezdi fizetni,ez a 3 év nem számít bele, hogy csak most kezdi el? Úgy értem szükséges folyamatos tb fizetés? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook