Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Államilag támogatott egyetem fórum

Államilag támogatott egyetem (tudásbázis kérdés)


2020. máj. 21. 18:42
Tényleg a legjobb lesz a kiszemelt egyetemen érdeklődni, mert pl. gazdálkodási profilú egyetemen (EDUTUS, Budapest és Tatabánya) találtam ledolgozható tandíj-programot is.
2020. máj. 21. 18:38

Ezt találtam:


[link]

6. Guruljka (válaszként erre: 4. - Birebora)
2020. máj. 21. 18:30

Plusz pont a felvételinél nekem is dereng.

Szakirányú továbbképzésnél viszont nem a rendes felvteli eljárás van.

5. New(l) (válaszként erre: 4. - Birebora)
2020. máj. 21. 18:10
Igen, volt olyan is, hogy aki GYES-en volt, valóban nem kellett tandíjat fizetnie. De hogy most hogy van...minden egyetemen vannak ilyen-olyan kedvezmények, pl. második szarirányús képzés olcsóbb.
2020. máj. 21. 17:37
Pedig nekem is olyan emlékképem volt, hogy valami támogatás vagy plusz pont jár(t) gyerekeseknek.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 21. 16:59

A szakirányú továbbképzések habár tandíjasak, 2-4 félévesek.

[link]

Kismamáknak nincs tandíjmentesség, de a diákhitel 45 éves korig igénybe vehető.

A tandíjra meg lehet kérni részletfizetést.

2020. máj. 21. 10:49
Ha PhD-re mész, ott "újraindul" az állami ösztöndíjas státusz. BSc/MSc felvételin jár többletpont, de elképzelhető, hogy vannak olyan egyetemek, ahol csökkentett tandíjjal tudsz tanulni. Abban szinte egészen biztos vagyok, hogy attól hogy gyereked van, nem lesz ingyenes. De ezt szerintem érdemes az adott egyetemen megérdeklődni, a konkrét tanulmányi hivataltól ahová a képzés tartozik, ami iránt érdeklődsz, mert ott tudják biztosra megmondani.
2020. máj. 21. 06:33

Sziasztok,


Érdeklődnék hogy kismamakent milyen támogatási formakat lehet felsőoktatási képzésben igénybe venni.

Államilag finanszírozott féléveim elfogytak a bsc és msc miatt. Most szeretném kezdeni így az érdekelne hogy van e ösztöndíj vagy bármi amivel ingyenes lenne.

Atkepeznem magam mert le kell kötni az agyam valamint szeretnék családbarat foglalkozast űzni a jelenlegi 10 órás vagy azt boven meghalado multis életem helyett.


Nagyon bízok benne hogy van valami!


Köszönettel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook