Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » All you can move kártya. Hallottál róla? Ha használod, hova jársz vele? fórum

All you can move kártya. Hallottál róla? Ha használod, hova jársz vele? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 23. 00:11

nekem is! baromi jó, Nobel-díjat adnék annak, aki kitalálta! egy kártya és oda mész és annyiszor sportolni ahányszor akarsz. Én két, három helyre is járok, eddig három helyre vettem meg a bérletet, erre kerestem, de hát szeretek úszni, aztán szeretek spinningezni és a profi jóga is kell. na ez nincsen egy helyen, de így ezzel igen.

És havi 7900-et fizetek, és olyan helyekre járok, ahol egy huszas a bérlet.

Sportmaxba járok, meg a Momba és a mandalába különben.

2011. febr. 2. 18:43
Szia! Én pont ma írtam alá. Nekem azért éri meg, mert az S-ses csomaggal (6900) a házunkkal szemközti konditerembe is járhatok. A munkából hazafelé pedig még vagy 3 hely + 1 uszoda is beleesik. Úgyh nekem 2011 a mozgás éve lesz! :)
2011. febr. 2. 12:08

Sziasztok!

Ez egy olyan kártya, amit a partner cégeknél lehet igényelni. Van pesti és vidéki verziója. Egy kedvező havidíjért rengeteg sportlétesítmény látogatható vele.

Ismeritek? Hallottatok róla? Ha van köztetek olyan, aki használja, melyik csomaggal hova jár?:)

2011. febr. 2. 12:07
All you can move kártya. Hallottál róla? Ha használod, hova jársz vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook