Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Intézményben alkoholelvonó-kúrán, hogy telik egy nap, mit csinálnak ott? fórum

Intézményben alkoholelvonó-kúrán, hogy telik egy nap, mit csinálnak ott? (tudásbázis kérdés)


2021. júl. 15. 23:51

Az allami pszichiatrian nem csinalnak semmit.

3 nap utan rajonnek, hogy rossz gyogyszereket kapsz, hetente egyszer beultetnek egy csoportos "terapiara", amit egy hiteltelen """pszichiater"""" tart.

Hulyenek neznek, ha reggelente es este tornazol, es furcsa, ha konyvet olvas valaki, nem trecsel.

De ez segit kikerulni.


Vannak AA segitovonalak. Semmit nem veszit az ember, ha felhivja. En is beszeltem par emberrel igy, mikor melyen voltam.


A kerdes csak az, hogy valaki akar-e valtoztatni, kell-e a segitseg.

Ha gondolkodik azon, hogy talan kellene, mar erdemes valakivel beszelgetni.

De minden a szabad akarat.

5. Amaunet (válaszként erre: 4. - Bozsu55)
2021. júl. 15. 14:11
Lehet, hogy a hoxázást összefüggésbe lehetne hozni az alkoholizmussal.:D
4. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 15. 07:22
Ismerek,de ő nem hoxázik.
3. 6f18f6fd9c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 15. 06:10
Ha esetleg olyan jellegű kérdésed lenne, amit nem akarsz leírni ide, nyugodtan írhatsz privátot is.
2. 6f18f6fd9c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 15. 05:47
Én olyat ismerek (bár mostanában nem beszélek vele), aki terápián volt. Be van osztva a napjuk, illetve a kritériuma az, hogy előtte az ember járjon valamilyen önsegítő csoportba. Egyébként be van osztva a napjuk szinte percre pontosan, jellemzően a 12 lépéses program alapján mennek a foglalkozások.
2021. júl. 15. 05:34
Ismertek olyan egyént aki már járt ott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook