Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Alkalmi munka probléma fórum

Alkalmi munka probléma (beszélgetős fórum)

2013. jún. 7. 04:34
Keresni másik helyet, de mint az előttem szólók mondták, csak titokban. De úgy ezerrel.
7. Regin_a (válaszként erre: 6. - Regin_a)
2013. jún. 6. 23:12
Hozzátéve, ezzel a munkaviszonyod is megszűnik és nem biztos hogy újra megkötik
6. Regin_a (válaszként erre: 1. - Reggina0108)
2013. jún. 6. 23:11

Csak óvatosan!

Nem tudom most pontosan 180 vagy 360 ledolgozott nap kell az álláskeresési támogatáshoz

Az alkalmi meg már egyszerűsitett munkavállalás, helyesen


A munkanélküli hivatalban , meg vagy szabályos irásbeli szerződéssel, vagy ennek hiányában a hiteles jelenléti ívvel lehet igazolni a munkát


Bogózd ki

2010. évi LXXV. törvény

5. Reggina0108 (válaszként erre: 4. - Kszb)
2013. jún. 6. 22:03
Megfogadom a tanácsodat, mégegyszer köszönöm.
4. kszb (válaszként erre: 3. - Reggina0108)
2013. jún. 6. 21:59

sajnos manapság ez van.... sokmit nem tudsz tenni tényleg. Keress mást, de addig ne is beszélj róla, míg biztos nincs, és ne is lépj le innen!!!!

Nagy a munkanélküliség, bmikor talál a helyedre mást. És céltáblát se csinálj magadból!!!!

3. Reggina0108 (válaszként erre: 2. - Kszb)
2013. jún. 6. 21:55
Köszönöm a választ. Nem is a táppénz a legnagyobb probléma. Csak nagyon bosszant, hogy keveset fizet és egyre csak a lehetőséget keresi hogyan spórolhatna még többet rajtam..
2. kszb
2013. jún. 6. 21:52
valójában semmit nem tudsz tenni, mivel az alkalmi bejelentéssel le vannak fedve. Amíg fiatal vagy, nincs nagy gond, és a pénz nagy úr. Viszont, ha tényleg keresel mást, azt csak jól teszed. Addig viszont, maradj a sejhajodon! :) Jobb, mint a semmi, táppénz ide, vagy oda....
2013. jún. 6. 21:48
Sziasztok! Rövid történet: folyamatosan dolgozom egy helyen, de hogy spóroljanak rajtam, alkalmi munkavállalóként dolgoztatnak. Jelenleg itthon fekszem betegen, táppénz nem jár. Emellett még azt mondták menjek el munkanélkülire mert az nekem is jó lesz meg nekik is. Én attól tartok ez a későbbiekben visszaüthet!? Keresek mást de jelenleg muszáj ott dolgoznom. Van valakinek tanácsa, tapasztalata mit lehet tenni ilyen kiszolgáltatott helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook