Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alkalmazzunk homeopátiát! fórum

Alkalmazzunk homeopátiát! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Alkalmazzunk homeopátiát!

1 2 3
25. a26b2a1b7e (válaszként erre: 24. - A26b2a1b7e)
2007. nov. 13. 03:56
Semmit?
2007. nov. 10. 23:05
Hányásra, hasmenésre, lázra van valami ajánlatotok?
2007. nov. 10. 17:19
Én még a C vitamint ajánlanám minden nap,mert leköti a szabadgyököket,és segit a megfázást, betegséget elkerülni,illetve könnyebben elviselni meggyógyulni.
2007. okt. 31. 18:58
gz
2007. okt. 31. 18:57
erztztzetrggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggdffffffffffffffffffffffffffffffffffff
20. 5a1348d568 (válaszként erre: 14. - Mókicaaaa)
2007. okt. 25. 22:20

Szia, egyetertek veled en is szedtem becsuletesen 3 evig es segitett.Nagyon haszos es nem teszi tonkre a szervezeted.

Laura

19. Mágika75 (válaszként erre: 6. - Winny)
2007. okt. 25. 20:39

Sziasztok!


Itt lehet keresgetni mindenféle bajokra homeós szereket:

[link]

18. winny (válaszként erre: 7. - Csingi-lingi)
2007. okt. 25. 16:04

Köszi.

Nagy segítség!!!

2007. okt. 25. 15:23
Van többféle bogyó fogzásra, nekem a Chamomilla-t ajánlották és tényleg hamar javulás állt be. Ha már elég nagy ahhoz, hogy elszopogassa, akkor úgy kell adni (5 kis golyó egy adag), ha pici, akkor kevés vízben fel lehet oldani. Állítólag tiszta kamilla, azért enyhíti a fogzási fájdalmat.
16. a26b2a1b7e (válaszként erre: 13. - B59d693a46)
2007. okt. 25. 15:17
Mit adtál fogzásra a kislányodnak?
2007. okt. 25. 13:34
nagyon sok mindenre jó, én is most tanulgatom a dolgokat...
2007. okt. 25. 13:33
Én egy éve szedek homeopátiás szereket, hiszek benne, hogy nagyon hasznosak és végre nem kell annyi antibiotikumot juttatni a szervezetbe!!!
13. b59d693a46 (válaszként erre: 12. - Szanád)
2007. okt. 25. 13:28

idén a férjem is homeopátiás bogyókat szedett az allergiájára és egész jól elvolt, ő sem szedett gyógyszert mellette. pedig nagyon szokott szenvedni a parlagfűtől.

kislányomnak pedig a fogzáskor adtam homeopátis szert és nagyon jó volt, használt, míg a gyógyszertári kenőcsök semmit sem értek.

2007. okt. 25. 13:14

Én a fiamat kezeltem allergiára /parlagfű /homeopátiával....szinte észre sem vettük hogy allergiás,1-3 nap volt ami rossz volt.

Az allergiagyógyszerből egy szemet sem kellett bevenni,azt hiszem hogy ez mindenképpen sikernek lehet elkönyvelni,bár a családban volt olyan aki azt mondta ,hogy lehet hogy kezdi kinőni.lehet de szerintem a golyócskáknak is volt hozzá köze.

Igaz hogy amit írtam az nem a megfázással kapcsolatos ,de azért leírtam

2007. okt. 25. 13:09
Nekem "csak" pénzért adták a Homeopátia napjainkban c kiadványt. Igaz nem nagy ára volt 300 ft-ot fizettem érte. Ebbe minden homeopátiás szer benne, mikor mire mit, mennyit. Nagyon hasznos!
2007. okt. 25. 12:52
2007. okt. 25. 12:49

Hali. Én kaptam az egyik patikában: Homeopátia babának mamának II. Születéstől gyermekkorig (Boiron) című kisfüzetet, benne van egy csomó szer, mire hogyan alkalmazzuk, sárga színű, de van kék: Homeopátia babának mamának I.várandós kismamáknak (sajna nincs meg) és zöld: Homeopátia mindenkinek mindenkorra (kölcsön adtam nem került vissza)

Sajnos nem minden patika adja ki a keze közül, pedig ingyenes. Ha tudok én is segítek.

2007. okt. 25. 12:09
Echinacia. Asszem így kell írni :D Ez egy homeopátiás immunerősítő szer. Én a lánykámnak adtam, nem tudom felnőtteknek is van-e, de többféle kiszerelésben kapható. Gyrekeknek ilyen apró kis gyöngyszerű bogyók vannak benne, amiből napi 5db-ot kell adni egy hétig majd egy hét szünet utána megint..stb.
7. csingi-lingi (válaszként erre: 6. - Winny)
2007. okt. 25. 11:55
Természetesen, holnapra keresek Neked is valami hasznos dolgot.
6. winny (válaszként erre: 5. - Csingi-lingi)
2007. okt. 25. 11:37

Olvastam a cikked.

Tudnál nekem segíteni bőrszárazság ellen.Hiába kenem a kezem nem javul.

Köszönöm.

5. csingi-lingi (válaszként erre: 4. - A26b2a1b7e)
2007. okt. 25. 10:52
Nem vagyok sértődékeny típus, és szívesen segítek, ha tudok. Ebben pedig eléggé jártas vgyok. Minden betegség terén már szereztem tapasztalatokat, úgyhogy bátran tudom ajánlani.
4. a26b2a1b7e (válaszként erre: 3. - Csingi-lingi)
2007. okt. 25. 10:08

Szuper!!! :)))

És örülök, hogy nem bántódtál meg azon, amit írtam :)

Csak tudod engem mostanában egyre jobban érdekel a homeopátia, és szeretnék minél többet olvasni róla, és azt hiszem, hogy biztosan nem vagyok egyedül ezzel itt a Hoxán sem.

3. csingi-lingi (válaszként erre: 2. - A26b2a1b7e)
2007. okt. 25. 10:03

Leni!

Köszönöm az építő kritikát, örülök, ha ilyet is kapok! :-) Szívesen írok majd pár olyan szert, amit lehet használni, és amit én is használok, illetve lányomnak adom. De hüleségeket nem szeretnék írni, ezért ha Neked is jó úgy, akkor holnapra minden egyes szert pontos leírását megnézem, és közlöm Veletek!

2007. okt. 25. 09:48

Jó lett volna egy kicsit bővebben olvasni az ilyenkor alkalmazható homeopátiás szerekről...

Nekem így nagyon kis rövidke, és túl általános volt ez a cikk... már, ha szabad megengednem egy kis kritikát ;)


Mindenesetre, a fórumban szívesen olvasnék olyan homeopátiás szerekről, amit ilyen esetekben lehet alkalmazni.

2007. okt. 3. 08:17
A megfázást, influenzát jobb megelőzni megfelelő életmóddal, illetve az immunrendszer megerősítésével. Elsődleges dolgunk, hogy ellenálló képességünket időben megerősítsük! Erre kiválóak a homeopátiás szerek, melyek szinte mindenféle betegségben hasznos segítséget tudnak nyújtani.

Ugrás a teljes írásra: Alkalmazzunk homeopátiát!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook