Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Alkalmazottként dolgozol, a vezetői iskoládat nem számolják bele a fizuba? fórum

Alkalmazottként dolgozol, a vezetői iskoládat nem számolják bele a fizuba? (tudásbázis kérdés)

2011. márc. 11. 14:19

Szerintem az nem nagyképűsködés, ha valaki elmondja a végzettségét, hiszen megdolgozott érte. Nem osztogatják azt csak úgy. Én sem tartom nagyképűsködésnek a tanár kollégám részéről, hogy elmondta. Nem tudott a végzettségének megfelelő munkát találni, eljött ide, mert valamiből élnie kell, de ugrásra készen áll a megfelelő helyre.

Monácska! Meg kell találnod a megfelelő állást, ami a végzettségedre alapul, s akkor majd beszámítják. Tekintsd a jelenlegit ugródeszkának, s állj startra készen a magasabb pozícióra. A feszültséget felesleges generálnod a vezetőddel, hiszen a rövidebb úgyis a Tiéd. Amíg itt kell, hogy legyél, addig alkalmazkodj a saját érdekedben. Aztán ha eljön a Te időd, akkor pedig elegánsan távozol.

16. gyöngyszemü (válaszként erre: 11. - Laszlozsu)
2011. márc. 10. 16:43
Nekem volt egy kollegám aki ugyanazt végezte mint mi, ugyanaz a végzettsége, csak plusz estin letette az érettségit, amit beleis számoltak a felvételnél. Fizikailag nulla volt, (bár szellemileg sem volt zseni) normát nem tudott csinálni mint mi, deazért mégis több volt a bére mint nekünk. :-( Ez felháborító volt!!!
15. gyöngyszemü (válaszként erre: 14. - Era06)
2011. márc. 10. 16:37
Pontosan! :-)
14. era06
2011. márc. 10. 16:34

ha alkalmazotti munkát vállaltál, akkor ne akarj több fizetést, de ne is akarj olyan okos lenni mint a főnök. Ez szigorúan tilos!! Ha még egy ideig ott szeretnél dolgozni.

Vontak márt kérdőre

" honnan tudom, mi van oda írva"

Na igen, paraszt melósnak csak magyar nyelven szabad olvasni, ezt sem mindig.

2011. márc. 10. 15:35
nincs nagyképűségre okom, egyszerűen az ember több fizut akar mint 69ezer ft, egyszerűen az is benne van ,hogy nem akarok kevesebb lenni a főnökömnél(tudásban) ezzel nincs baj szerintem
12. Jaina
2011. márc. 10. 09:27

Miért számolnák bele, ha nem szükséges hozzá ez a végzettség?

Amúgy miért nagyképűsködsz a tanfolyamoddal? Miért lesz jobb ha a kollégák megkeserítik ezért az életed?

2011. márc. 10. 00:29
Nekem jelen pillanatban egy középiskolai földrajztanár kollégám van, aki ugyanazt a munkát végzi, mint én, ráadásul kevesebb bérért az enyémnél. Nekem jelen pillanatban még középfokú végzettségem van, plusz egy felsőfokú szakképzésem, na meg társasági képzettségeim. Lényeg, a diplomám még félúton van, neki viszont már jónéhány éve a kezében. Mivel ehhez a munkakörhöz nem kérnek diplomás végzettséget, így nem is számítják be neki. Sőt, én vagyok előnyben a sok társasági szakképzettségemmel, merthogy neki nincs ilyen egyelőre.
2011. márc. 9. 23:00
nagyon sok pénzt belefektettem reméltem egyszer megtérül:-)
9. Mandula71 (válaszként erre: 8. - Monácska30)
2011. márc. 9. 22:57
Nem a levegőbe tanultál. MAGADNAK tanulsz.
2011. márc. 9. 22:55
a kollégák igen ,azt mondták (1-2) mire játszom az agyam, és igen reménykedtem hátha az ember nem a levegőbe tanul
7. Mandula71 (válaszként erre: 5. - Monácska30)
2011. márc. 9. 22:54
Ha a munkakörödhöz nem kell ez a végzettség, akkor miért is kellene figyelembe venniük?
6. gyöngyszemü (válaszként erre: 5. - Monácska30)
2011. márc. 9. 22:53
Kik a kollegák utálnak?
2011. márc. 9. 22:46
hát utálnak miatta, de nem dolgozom benne sajnos
4. 13d03718f8 (válaszként erre: 2. - Monácska30)
2011. márc. 9. 22:45
Szerintem, ha alkalmazott vagy, és nem "tudod" hasznosítani abban a helyzetben az iskoláidat, akkor fix pénz szokott lenni, és abban, szerintem, nem számolják bele a sulit.
2011. márc. 9. 22:44
Lehet jobb ha bese vallod. Vagy már dolgozol?
2011. márc. 9. 22:42
szakmunkás+érettségivel+ osztályvezetői tanfolyam
2011. márc. 9. 22:40
Alkalmazottként dolgozol, a vezetői iskoládat nem számolják bele a fizuba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook